logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Wyjazd do Sopotu

Wyjazd do Sopotu

Witam,

zamierzam wybrac sie na jeden z weekendow pod koniec Sierpnia / poczatek Wrzesnia, nad morze do Sopotu (termin jest do ustalenia).

Glownym celem tego wyjazdu, jest odwiedzenie molo im. Jana Pawla 2.
Chcialbym sie zorientowac, jakie byloby zainteresowanie - by zorganizowac male spotkanie?

Jade z Warszawy, zatem po drodze mogloby dolaczyc kilka samochodow..
Potem jakies spotkanko, wybranie sie na molo.



ps.
Na molo wybieram sie glownie z sentymentalnych spraw, ktorych nie chce poruszac.
A spotkanko z Wami, byloby to cos milego:)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-01 22:44:53 /


to Molo ma takie imie ?
Ja tam sie chetnie spotkam (jak bede na miejscu). Jak nie chcesz sie przeciskac wszedzie po Sopocie tylko pochodzic jak czlowiek, to lepiej wybierz wrzesien.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-01 22:48:32 /


Mysle ze wypowiadam sie w imieniu calego 3M Składu: Jak najbardziej zapraszamy, spotkanie tez zaaranzujemy wiec spoko
Tylko jak bedziesz juz wiedzial dokladnie kiedy wpadasz to daj znac.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-01 22:54:50 /


Wlasnie z tego powodu, ze takie imie nadali z tego co pamietam, to chyba 3 maja tego roku. Chce odwiedzic.


Dziekuje za zaproszenie ze strony 3M :)
Mnie aktualnie pasuja wszystkie weekendy, takze mysle - ze tutaj w trakcie dyskusji, zostanie okreslony termin pasujacy jak najwiekszej grupie uczestnikow.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-01 22:56:54 /


A długi weekend - 13-14-15 sierpmia??

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-02 07:44:52 /


nie moge w srodku sierpnia totalnie odpadam, musze do 15 Sierpnia oddac prace inzynierska:(

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-02 08:53:08 /


Cze!!!
Jak ustalisz konkretny termin daj znać. Jeśli tylko będzie mi pasował chętnie też sie z Tobą wybiorę.

urbek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-02 09:13:50 /


Jeżeli termin tego spotkania wypadnie w pierwszy weekend września to bardzo chętnie się stawię by przywitać delegacje z Wa-wy i okolic, wcześniej niestety jestem wyjechany. Pzdr

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-02 09:49:13 /


No to proponuje termin 2,3,4 Wrzesnia:)

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-02 11:04:41 /


Wstępny skrótowy plan:
2 Wrzesnia:
Wyjazd po poludniu z Wawy, by na noc dojechac do Sopotu:)
Spotkanie z ekipa Trojmiasta:) (jakies przywitalne, tutaj na propozycje miejsca, gdzie sie ewentualnie po odstawieniu samochodow napijemy or somfin - pozostawiam do podjecia przez specjalistow;)

3 Wrzesnia:
Po obudzeniu sie, zainteresowani wybieraja sie na spacer na molo, opalanie sie na plazy, jakies lody w restauracji, piwo w pubie, opalanie,.... zwiedzanie... spotkanko wiekszego grona Caprikowcow (dla tych ktorzy dojada w sobote)
Obejrzenie zachodu slonca (jesli sie uda, a jak nie to w niedziele wschodu;P)

4 Wrzesnia:
Po obudzeniu, jakas wyprawa na sniadanko, kazdy robi co chce,...
Spotykamy sie po poludniu i wracamy konwojem do domu.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-02 11:17:49 /


Wyjazd 2-09 nawet by mi pasował ale około godz. 17,00.
Jedyny warunek który mi posatwi żonka (a napewno będzie chciał jechać) to napewno taki że nocleg nie będzie mógł się odbyć pod namiotem ze względu na 1,5 roczne dziecko. Najlepszy byłyby jakieś domki campingowe w rozsądnej cenie.

urbek Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-02 11:42:13 /


Tutaj zatem mam prosbe do mieszkancow Sopotu i okolic, by zorientowali sie - gdzie moglibysmy wynajac pokoje, na ten weekend.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-02 11:49:53 /


bodajże miedzy sopotem a gdańskiem, jest pole namiotowe, z domkami ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-02 12:57:36 /


http://www.camping67.sopot.pl/

http://www.sopot.nadmorzem.net/

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-02 13:09:08 /