logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Tylnie siedzenia mk2/3

Tylnie siedzenia mk2/3

Witam,

probowalem przegladajac foldery znalezc czy w jakiejs wersji byly siedzenia takie jak w tej granadzie http://www.capri.pl/library/folder/granada/mk2-d-1981/13.l.jpg , ale nie moglem znalezc.

Istnieje jakas wersja wyposarzenia, z tylnimi siedzeniami z wysuwanym podlokietnikiem do capri mk2/3?

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-07 21:18:26 /


nie, podłokietnik tylni montowali jedynie w capri mk1

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-07 21:43:42 /


No dobra to jeszcze powiedzcie, czy może kanapa z jedynki do trójki podejdzie...

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-07 22:40:06 /


Wroniasty, czytajacy mi w myslach lobuz;)))

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-08 10:30:56 /


nie wiem czy podejdzie ale

A) nie jest składana
B) nie jest dzielona
C) w związku z tym, że sie jej nie składa, jest inaczej mocowana

a pozatym wszyscy zdrowi

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-14 19:14:16 /


Siedzisko kanapy da się wcisnąć z MK1 do MK3, oparcie jest inne po pierwsze zachodzi na nadkola, po drugie nie jest dzielone, po trzecie nie jest na tyle sztywne żeby mogło samoistnie stanowić oparcie (w MK1 bagażnik jest oddzielony od kabiny blachą i do niej mocuje się oparcie). Nie wiem co kombinujesz ale mam do sprzednia tylnią kanapę do MK3 z wersji Recaro, chcesz pisz actom@go2.pl.

actom Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-16 12:46:38 /


No ja to w sumie łobuz jestem Arturo nie wiem jak zgadłeś, ale masz rację... =P

Ja nic nie kombinuję - po prostu kocham się w podłokietnikach... No i miałem nadzieję, że da się jakoś zapodłokietniczyć tylną kanapkę w MKIII. Ja mam swoją naprawdę piękną i to jeszcze w oryginalnej tapicerce Recaro tylną kanapkę, więc podziękuję za Twoją ofertę. No chyba, że Arturo. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-16 16:14:31 /