logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » gaźniki » srednica powrotu

srednica powrotu

w zwiazku z powrotem z Gryzlin po tradycyjnym przegladzie gaznika mam pytanie czy ktos moze mi powiedziec jaka jest srednica powrotu w gazniku 35/35 EEIT- i nie chodzi mi o srednice miedzianej rurki powrotu, tylko o srednice otworu w korpusie gaznika- poniewaz musze dobrac odpowiednie wiertlo do przewiercenia i jeszcze jedno- czy w takim gazniku oprocz otworu w korpusie siedzi jeszcze miedziana przekladka z otwortem, czy ie (wiem, ze 32/32 ma dodatkowo miedziana przekladke wkladana pomiedzy rurke powrotu i korpus z otworkiem, ktora odpowiednio zmniejsza przeplyw paliwa powrotnego- dlatego pytam czy w 35/35 jest cos takiego.... z gory wielkie dzieki za pomoc
Pozdrowienia

Yendrek Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-08 10:44:41 /


tak, siedzi kryza pod rurką powrotu i to ona reguluje ilość powracającego paliwa. średnicy nie podam, bo na strychu mam tylko te nowsze gaźniki co powrót miały na przewodach.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-08 11:18:42 /


jako że musze dorobić tą kryze w kroćcu powrotu, jest ktoś w stanie podać dla potomnych ile ma wynosić jej otwór? Na forum przewijają się wartości 0,5 mm, 1mm, nawet 3mm, a ile ma mieć naprawdę?

japer Dokładna lokalizacja na mapie / 2012-05-16 18:35:05 /


coś między 0,5 a 1mm

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-16 20:05:48 /


dla potomnych ;)

brzezin Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2012-05-17 14:42:44 /