logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » prz.napędu » DŁAWI SIĘ, JAKBY KSZTUSI - CZY MOŻLIWE ŻE W PRZEZ BRAK PŁTYNU W AUTOMACIE?

DŁAWI SIĘ, JAKBY KSZTUSI - CZY MOŻLIWE ŻE W PRZEZ BRAK PŁTYNU W AUTOMACIE?

JA W TYTULE AUTO TAK JAKBY COŚ Z GAŻNIKIEM ALE JAK SMOCHÓD JEDZIE JAK STOI TO IDEALNIE WKRĘCA SIĘ NA OBROTY CZY MOŻLIWE ŻE JAK JEST ZA MAŁO PŁYNU W AUTOMATYCZNE SKRZYNI BIEGÓW TAK SIĘ WŁAŚNIE ZACHOWUJE AUTO - NO WŁAŚNIE I JAKI OLEJ WPLAĆ BO NIE MAM POJĘCIA KTÓRY NA BAGNECIE WSKAZUJE PONIŻEJ MINIMUM ALE TYLKO TROCHĘ CZY TO PRZEZ TO , GDZIE WLAĆ TEN PŁTYN DO AUTOMATU BO JESZCZE TEGO NIE ROBIŁEM I JAKI DORADZACIE SKORO NIE WIM JAKI BYŁ LANY - ZAPROPONUJCIE JAKIŚ UNIWERSALNY - BADZO DZIĘKUJĘ ZA WSZELKĄ POMOC DZIEKUJĘ

Albi_Poznan / 2002-11-02 14:58:06 /


Ja mialem tak w kaszlaku (to tez samochod :) ) jak dawalem wiecej gazu to sie dlawil, rozkrecilem gaznik i okazalo sie ze uszczelka podeszla jakos tak pod plywak ze go blokowala, wymienilem uszczelke na inna i dziala. a olej w skrzyni to sie wlewa najpeweniej przez korek przelewowy, jest z boku skrzyni. nieznam zadnych uniwersalnych.

Maskek / 2002-11-02 15:39:51 /


Olej w automacie wymienia się w całości i filtr też. Kup olej typu Dextron II, a jakiej firmy to juz od ciebie zależy. Co do krztuszenia się silnika to jeżeli jeździsz na benzynie sprawdziłbym czy gaźnik dostaje wystarczającą ilość paliwa. Nie wiem jak rozwiązane jest sterowanie skrzynią w Capri, jeżeli sterowanie jest podciśnieniem to faktycznie skrzynia może być odpowiedzialna za jakieś anomalie w pracy silnika, w innym przypadku skrzynia może co najwyżej się zablokować na amen i wtedy silnik ci napewno zgaśnie :)

actom Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-02 17:00:15 /


Kłopot rozgryziony i dawno zapomniany - gaznik był walnięty zasysał lewe powierze. Wymieniony i wszystko w porządku.

Albi_Poznan / 2003-01-30 21:47:37 /