logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » widzial ktos tego tauniaka? `81 1,6 2d

widzial ktos tego tauniaka? `81 1,6 2d

z ogloszenia http://www.capri.pl/services/ad.php?id=42f78581ba4e5
w sumie znalazlem na allegro, moze ktos zna ten samochod, jestem chetny na niego, tylko jeszcze sie wacham... jak ktos chce to mam wiecej szczegolow.

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-14 18:35:25 /


no to pytasz sie kogos kto widzial, czy sam go widziales i mozesz o nim opowiedziec ewentualnemu zainteresowanemu .... bo juz nie jaze ;\

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-14 18:56:10 /


jestem nim zainteresowany i chcialbym go kupic, ze zdjec i opisow wynika ze fajna bryczka, ale ogloszenie stoi od czerwca, wiec cos nie gra, jak jest wszystko pikus to powinien dawno pojsc... zeby po niego pojechac mam 500 km i nie chcialbym jechac nadaremno...
pytam czy ktos go juz moze byl ogladac, zeby zaczerpnac obiektywnej opinii, moze ktos robic mnie w balona...
chyba na tyle

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-14 19:22:04 /


no co wy, nikt sie nie wypowie czy warto czy nie? moze jutro/pojutrze po niego jade :):):)

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-17 09:17:05 /


Ludki z południa kupują Taunusy z północy,dziwne,naprawde nie ma tam fajnych Fordów? :) Podziwiam za odwage,tłuc się przez cały kraj w ciemno...Do Ostrołęki mam 100 km,czasami przjezdżam,ale niestety na dzień dzisiejszy nigdzie się nie wybieram,szkoda bo bym obejrzał tego Tauniaka i oczywiście tymsamym zdał relacje.
Przy okozazji zapytam czy ktoś z Braci "Południowców" widuje me byłe "dziecko" na drodze? (zdjęcia dla przypomnienia pociechy znajdują się na stronie capri.pl)

aro / 2005-08-18 14:16:49 /


juz sobie dalem spokoj, wlasnie ta odleglosc byla najgorsza, poczekam na cos z poludnia :)

BoBi Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-18 16:34:25 /