logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » PROSZĘ O RADY DOTYCZĽCE LAKIEROWANIA

PROSZĘ O RADY DOTYCZĽCE LAKIEROWANIA

Proszę o rady na temat przygotowania samochodu tzn.: szpachle, podkłady, oraz potrzebnego sprzętu i samego lakierowania. Dzisiaj kupiłem Capri Mk1 , jest to mój pierwszy samochód (tym większa jest moja radoœć), auto jeŸdzi bez większych zastrzeżeń, ale lakier pozostawia wiele do życzenia. Chciałbym własnoręcznie (ze względów finansowych) położyć lakier (metalik, lub prła) a nigdy wczeœniej tego nie robiłem, dlatego proszę o wszelkie poradyrady.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bartek_mk1 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-19 22:16:11 /


jak nie masz doswiadczenia to daj spokoj bo efekty beda marne
lepiej poczekaj, pozbieraj kaske i zrob konkretnie

Maciasek_3M / 2002-03-20 11:47:33 /


kolega wyzej ma racje, jak tego nie robiles to lepiej odlkadaj kaske, bo wynik bedzie marny, na początku mozesz byc zadowolony ale po pierwszej zimie .....
Dyziek

m_dyziek / 2002-03-20 15:18:22 /


ja dałem 1000zł za pospawanie(delikatne) poszpachlowanie i malunek TRANSITA + mój lakier wedle gustu i zasobności Auto jest 3 razy wieksze od Capri i roborty bylo sporo. A jak chcesz perłe albo metal to po pieciu latach praktyki zrobiłbyś to nieźle.Odżałuj parę groszy i zrób sobie ładne auto fachową ręką, poszukaj kogoś z sensem i patrz mu na ręce.POZDRO.

ogór / 2002-03-20 21:09:54 /


A ja dałem 2000 zł za pomalowanie mojej Granady.
Za ta cene dostałem:
1. Rozebranie auta (m. in wyjęte szyby)
2. zdarcie do gołej blachy
3. zabezpieczenie tam, gdzie rdza zaczynała jeść
4. podkład
5. Lakier
6. złożenie do kupy.

Lakier to bladoniebieski metalic BMW295.

Ktoś chce namiary (tylko cena będzie jednak wyższa, ja miałem to po bardzo dobrej znajomości)?
Obecnie dostepne kolory - zielony metalic i fioletowy metalic.

Pozdrawiam

trzypion Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-03-21 21:11:15 /