logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » wykładzina bagażnika Taunus TCIII

wykładzina bagażnika Taunus TCIII

Cześć

Samochód już zimuje w warsztacie, więc trzeba by coś podłubać. Lista jest długa, ale jedna rzecz z estetyki bagażnika nie daje mi spokoju...

Mam wyprofilowaną matę w bagażniku z jakiegoś pseudotworzywa/gumy(elastyczne), odpowiednio wygięte pod zagłębienie na zapas, wycięcia na rurę od wlewu paliwa itd. itp. Niestety jest już nadszarpnięta wiekiem i stąd ten wątek, a nie znalazłem nic na ten temat.

Kojarzycie jakiś zakład, który zajmuje się dorabianiem takich rzeczy z jakichs form etc.? Albo cięcie i profilowanie przez podgrzewanie, czy inną techniką?

Al_Coholik / 2015-11-25 23:09:46 /


Ok, widze że generalnie jak umiesz liczyć to licz na siebie więc zanabylem i te mate i dywanik, więc jak ktoś będzie potrzebował to mogę to jakoś odrysowac i przesłać w miarę możliwości. Jak coś to priv

Al_Coholik / 2015-12-30 22:52:11 /


ja miałem też tą gumę wywaliłem ją bo była w fatalnym stanie ,znalazłem kiedyś zdjęcie jak ktoś to zrobił nawet fajne,i myśę żeby tak zrobić u siebie

rafal81 Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-02-10 11:12:46 /


hm, ciekawie, ale co z miejscem na lewarek?

Al_Coholik / 2016-02-10 12:10:25 /


No ale jak tam teraz most od Capri zmieścisz, jak będzie akurat potrzeba przewieźć? :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-02-10 16:24:25 /


to swoją drogą... ;p w w moim bagażniku akurat w tym momencie leżą części do samochodu i felgi ;)

Al_Coholik / 2016-02-10 16:27:39 /