logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Pierscienie tłokowe do 2.8...

Pierscienie tłokowe do 2.8...

Dziś składałem silnik i chciałem isć na skrótu wkładając tłok z pierścieniami nie korzystając z opaski no i wiecie co....
Popsułem pierżcień olejowy w silniku 2.8 wymiar standard. Jezeli wiecie gdzie mogę taki jeden pierścień zakupić lub ktoś z Was ma taki gadżet na stanie proszę o kontakt. Wielkie dzięki...
Pozdrawiam

motonales / 2005-08-22 01:40:18 /


chcesz powierdzieć że kupiłeś pierścienie, gdzie olejowy jest jednoczęściowy???
To może od razu rób remont ponownie! Takiego schitu się nie kupuje. Poważne pierścienie mają olejowy w trzech częściach. I tylko to warto kupować i zakładać. Obawiam się ze mogę cię poratować jedynie kompletem na 6 tłoków.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-22 07:19:12 /


http://www.fpt-prima.com.pl/

zadzwoń do sklepu firmowego powinni sprzedać Ci sztuke :)) ale jak zamierzasz wkładać bez opaski to proponuje kupić odrazu ze 2 :))

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-22 08:50:55 /


a że tak spytam to co to za skróty wkładanie bez opaski ? ;D z opaską robi się to w 20s.. da się szybciej ?? ;p

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-22 08:52:28 /


CER Motor. Generalny dystrybutor czesci silnikowych. Maja bardzo duzy wybor i jezeli dogadasz sie z jakims mechanikiem lub sklepem dostaniesz upust odpowiednio 30 i 40 procent. Niedawno sie interesowalem - komplet na jeden tlok do 2.8 z goetze wychodzil cos ok 55-57 PLNow. Z lodzkiej primy sa jeszcze tansze. Komplet na caly silnik po upuscie wychodzil cos ok 150-160 zeta.

toyman / 2005-08-22 10:46:32 /


tak tak z tą opaską to przegiąłem ;) już zakupilem pierścionek i przygotowalem opaskę więc już teraz bez fuszerki...
Pozdrawiam

motonales / 2005-08-22 19:52:14 /