logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Ford do ślubu?:-)

Ford do ślubu?:-)

witam!
jestem tu nowy...i myśle że zanim co kolwiek napisze to się przywite:D
Dzieeeńdobry;)

No...a teraz do rzeczy...:)

Niedługo się kajtam...no tak...na szczescie albo i niestety...ale nie chce tu o tym pisać...tylko...poszukuje Forda Mustanga (jedne z pierwszych roczników) cabrio w naprade super stanie...żeby poziówł mnie i moja przyszłą małżonkę do ołtarza...samochodzik...jak i kierowca z Lublina albo okolic najlepiej:)
Czy byłby ktoś chętny?
Oczywiście nie za friko...taki samochdzik na ślub jest moim marzeniem...zresztą nie tylko moim bo narzeczona tez uważa że to nie najgorzy pomysł...więc z cena napewno się dogadamy...wacha i pucowanie samochodziku na mój koszt,ewentualnie nocleg jeśli z drugiego końca polski ktos bedzie a chodzi mi o naprawde super stan samochodziku + to co ustalimy z właścicielem;)
Orientacyjnie ślub bedzie pod koniec października...więc jeszcze troszke czasu jest:)
Jeśli ktoś by mógł dac mi i mojej przyszłej małrzonce taką radośc...to niech da znać...a jeśli nie ma takiej możliwości...to prosze...powiedzie mi gdzie szukać...mimo iż jestem miłośnikiem takich samochodów to nie trafiłem jeszcze na rzadne takie forum.

Z góry dzięki:)
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi:)
Adrian:)

Bastik / 2005-08-27 03:00:23 /


Witamy kolege:)
W prezencie slubnym postaramy sie Ciebie zarazic :} bys sobie kupil wlasne autko...

Mysle ze nie zlym pomyslem byloby tez danie dodatkowo ogloszenia(jest taka opcja na forum) - to wiecej ludzi zobaczy posta.

Arturo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-27 08:19:17 /


tak sobie myślę że będzie ciężko, taki lajf :(

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-08-27 20:36:23 /


Myśle, że musisz zagadać do komisu aut amerykańskich w Warszawie. AMOC sie nazywa bodajże. Moze wypożyczą z kierowcą czy coś.

Co prawda białego Mustanga w cabrio nie wiem czy akurat mają, ale jest fajny (no powiedzmy) biały Buick Wildcat w cabrio ;-)

A właściciela zrobionego Cabrio i jeszcze białego - to nie znam - w Łodzi stoi w komisie czerwony cabrio ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-27 22:18:00 /


sprawdze to:)
dzięki:)


a tak nawiasem mówiąc(pisząc) wcale nie koniecznie musi być biały...aczkolwiek taki kolor byłby optymalny...no ale...aż taki marzyciel to ja nie jestem;)
w ostateczności zadowole się nawet hardtopem...ale cabrio to zawsze cabrio;)
Ten dzień pozostanie w pamięci(nie tylko mojej) do końca zycia...wiec coś wyjątkowego by się przydało:)

A co do tego żeby kupić sobie taki samochodzik...napisze krótko...czym jeździć mam...a na taki samochód to raczej mnie nie stać...ale może kiedyś;)

P.S
dzieki jeszcze raz za info:)
jeśli ktos ma jeszcze jakiś pomysł to był bym wdzięczny:)

Bastik / 2005-08-27 22:34:15 /


jest u nas w Lublinie jeden kabriolecik :)
nie mustang lecz .....
do konca nie czaje tego samochodu co to jest ale kieds pogoniłem za nim i wiem gdzie stoi :)
oczywiscie strzezony garage :)
wozi wlasnie do slubow :)



cos w tym stylu :)

lecz wiem ze jak trafisz np deszcz w ten dzien to nici z transportu :(
gosc wyjezdza nim tylko jak jest pieknie , slonecznie ....

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-08-28 19:33:04 /