logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » Nie działają migacze i wskazniki

Nie działają migacze i wskazniki

Witam,

mam taki problem (taunus mk2):
-swieci sie nonstop kontrolka ,,zaplonu''
-nie dzialaja kierunkowskazy(ale jesli wlaczy sie awaryjne to wszytsko bangla:)
-nie dzialaja wskaznikii paliwa i temperatury
-poza tym islnik normalnie odpala, swiatla dzialaja itp.
dzieki za pomoc
pozdr

Laidback / 2005-09-15 10:10:28 /


sprawdź bezpieczniki! jeden z nich prawdopodobnie się spalił lub niełączy..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-15 10:43:10 /


ok dzieki :)
problem rozwiazany :)

czlowiek cale zycie sie uczy :)

Laidback / 2005-09-15 15:10:04 /


hehe miałem to samo kiedys tez mi sie bezpiecznik wysunal i nie wiedziałem o co chodzi

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-18 11:11:50 /


odswierze nieco temat. mam dokladnie taki sam problem w granadzie mkII. juz wiem ze to bezpiecznik bo pierwsze co sprawdzilem to bezpieczniki i wymieniłem na nowy, ale... no wlasnie. po wlozeniu nowego bezpiecznika, na zimnym silniku jest wszystko ok. lecz po nagrzaniu (czyżby nagrzewały sie kabelki????) dzieje sie to samo.czyli:
1. wymieniem przepalony bezpiecznik na nowy i po przekreceniu kluczyka słysze "kryk" i nawet bez odpalania silnika bezpiecznik sie przepala.
2. po wymianie bezpiecznika na nowy na zimnym silniku pochodzi chwile do osiagniecia temp. roboczej i siada..

co moze byc powodem wypalania sie bezpiecznika?? nie mam kierunkowskazów, swiateł stop, wycieraczek (fajnie sie w deszcze bez nich jezdzi :/ ) , swieci sie kontrolka od ladowania, nie dziala obrotomierz. gdzie szukac przyczyny??? rozbiore jutro deske i zobacze moze tam cos nie halo, ale moze jakies sugestie podpowiedzi z Waszej strony? moze to są przekaźniki? pzdr

borys / 2007-05-18 00:11:40 /


aa i nie dziala wskaznik poziomu paliwa i temperatury, po przekreceniu kluczyka nie zapala sie tez kontrolka od cisnienia oleju.. pzdr

borys / 2007-05-18 00:12:55 /


Najlepiej będzie jak rozłożysz deske i będziesz szedł kablem jak po nitce, czy przypadkiem pod jeden kabel nie jest coś doczepione. Może ktoś tam kiedyś sobie coś przyczepił na szybko i działało, więc jest dla tego kogoś "super". Nie jestem pewien, ale może jakies większe z tego powodu jest napięcie i odrazu siada Ci bezpiecznik. Przekazniki nie są drogie, więc możesz sobie odrazu wymienić.
Kurde, życze cierpliwości :)

Michał.. / 2007-05-18 01:03:47 /


Odświeżam, jakieś inne pomyśły niż deska? po myciu się dzieje.

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2014-03-31 22:10:03 /