logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Spojlerki

Spojlerki

witam wszystkich:) mam pytanie pewnie nie raz sie jusz one powtarzało a chodzi minowicie gdzie moge dostac spojlery do Mk3 szukalem w polskich firmach ale te wiesniaki nic nie maja tylko jakies spojlery do zafajdanych gsi i tego typu bezdusznych zlomow pozdrawiam

RiderCros / 2002-11-05 13:12:03 /


Trzeba było choć troszke poszperać: http://www.capri.pl/forum/forum-thread.php?id=3dbd3472dd728

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-05 14:21:09 /


Cieszę się że masz taką opinię o firmach ale nie dziw się że nikt tego nie robi bo oprócz Bertone i Pinifariny nikt chyba nie jest w stanie wymyślić coś sensownego do Capri. Capri jest specyficznym samochodem i nikt nie przewidywał rozbudowy samochodu o spojlery bo w tych czasach to był i tak SZOK. Trudno sobie wyobrazić Mustanga w spojlerach (oczywiście wersja pierwsza bo reszta to pomyłka projektanta). Firma ABT kiedyś robiła spojlery do Capri i takie same proponuje Witek z Wrocławia (sam robi) tel. 607876274 Szukalice koło Wrocławia. Ja u niego robię swojego Caprica i też się zastanawiałem nad spojlerami ale wykonanie ich jest nieszczególne i zostawia dużo do życzenia. Ceny:przód 450zł, Tył 400zł, boczki około 150zł za sztukę. Ceny orientacyjne oczywiście.Zastanów się bo ja zamawiam nowe zderzaki, super felgi 15" CHROM, lakier ciemny (jeszcze nie wiem jaki) i autko wygląda rewelacyjne. Złudne jest że spojlery coś zmienią na lepsze. Widziałem u Witka takiego (koszmar). Capri w orginale tylko, lekki tuning ma najwyższą wartość.Ostatnio widziałem Escotra MK1 za 7700 euro.Pozdrowienia.

michalewski wojciech / 2002-11-05 14:22:09 /


no nie wiem czy Must jest pomylka projektanta... moj mi sie podoba, szczegolnie po 3 latach ciaglej pracy nad jego wygladem

Kriss_MustangII / 2002-11-05 23:29:09 /


Kiedys na tej stronie ogłaszał się pewien człowiek, który zapraszał do kontaktu wszysktich zainteresowanych spojlerami do Capri.
KRZYSIEK GOŁĘBIEWSKI (0-23)6582276
Jeśli ta osoba jest już zalogowana na tej stronie i obserwuje to wszystko to przepraszam:)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-05 23:45:36 /


faktycznie był koleś i sprzedawał pełne ospojlerowanie do capri trójeczki....

starrsky / 2002-11-06 00:24:19 /


Podaję adres w niemczech gdzie można kupić spojlery do Capri I, II, III.
www.capri-wst.de Jest to sklep tuningowy do forda Capri.Można tam kupić wszystko do silników i zawieszeń oraz nadwozia.Pełny wypas tylko ceny wysokie, ale jak kogoś stać to powinien skorzystać.Powodzenia

michalewski wojciech / 2002-11-14 13:15:57 /


Mam skąś wydartą stronę ze starego katalogu ZENDERA z pełnym ospojlerowaniem do mk2 i mk3 wraz z numerami fabrycznymi.Jak będe miał dostęp do skanera to mogę przesłać.

pabllo / 2002-11-14 20:53:55 /


łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłlaaaaaaaaaa jaka super strona!!! dzieki dzieki dzieki

starrsky / 2002-11-14 21:34:13 /


Może przynudzam, ale macie adres kogoś kto robi spojlery, chodzi mi o przedni, delikatny, bo dzwoniłem na ten nr powyrzej i nijt nie odpowiada.

.:1379:. Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-08 22:20:59 /


Do Wojtka Michalewskiego: Czy to Twoje Mk3 z przednimi światłami od malucha i walniętym przodem (aktualnie remontowane u Witka)???

MILO Dokładna lokalizacja na mapie / 2003-03-10 13:41:43 /


to nie moje Capri i nawet go nie widziałem. Moje to to czerwone które narazie czeka na papiery z wydziału komunikacji bo sobie go wyrejestrowali z ewidencji o czym nawet właściciel niewiedział. Teraz jest problem aby z powrotem go zarejestrowali choć nie mieli do tego prawa jak stwierdził sąd w wyroku. Studiuję prawo i jak widzę jak działa administracja nasza to mnie szlak trafia. Co za kutasy w tym Wrocławiu. Jeszcze z taką nieudolnością się nie spotkałem.

michalewski wojciech / 2003-04-15 14:18:44 /