logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Poszukuje zaluzija do tylnej klapy Capri.

Poszukuje zaluzija do tylnej klapy Capri.

Przepraszam ze pisze na forum, ale podanie ogloszenia nic nie dalo.
Mysle ze w tym powinno to ze ja mieszkam nie w Polske. Wiem ze za drogo dzwonicz do mnie, ale podalem i GG-kontakt i maila. Sam dzwone do niekturych klubowcuw jak mam pinenzy.

Prosze pomocy w poszukiwaniu!!!

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-19 15:44:27 /


Widocznie nikt nie odpowiedział w ogłoszeniu bo nikt nie takowej sprawy miał na sprzedaż

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 16:49:47 /


ja mam zaluzje

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-19 17:17:12 /


A fakt do mnie SlavaK zadzwonił kiedyś :) serdecznie pozdrawiam.

Młody_wFe Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-19 17:34:15 /


cichy to odezwij się do niego na gg
ale fakt jest taki że regulamin został złamany :(
szkoda że przez naszego kolegę spoza kraju :D

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-19 19:02:35 /


I do Chudera dzwonilem,i do Sebastiana Wroblewskiego. A z Rafalem Witkowskim to mam wiele rozmow jak po GG , tak i SMS i telefonichnych.

Rozmawijam i konsultue sie u wszistkich kto chcze widzecz mnie jako kolegu po Fordu-Capri.

Na zdjenciach to ja... A za Paparaci byl Dima. Ego Capri w garazu.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-20 13:17:29 /


Rydzu liil ...

Wielki sorki za zlamanie regulaminu... Bo ja zrobilem to nie z komercijnego umyslu. To byl jak by krik( no nie wiem to jak po polsku...) moego serca.




SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-20 13:35:32 /


Wzruszające:)
Wiadomo że się nic nie stało, ale to chyba też logiczne że nie zawsze w ogloszeniach sie znajdzie to czego sie szuka. Gdyby tak kazdy zaczal otwierac wontki bo czegos nie ma albo chcialby miec...

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-20 15:51:59 /


Michukrk.

Podalem tutaj tylko od tego- ze z innego kraju... Ze by... jak to powiecz...

Ze by podacz informacie nie tylko o tym co ja szukam, a ze by podkreslicz ze mnon mozna dobrze gadacz i jak cos szukam- to zgodnimy sie jak do mnie dowiezcz to, co ja szukam.
U nas w Bialorusi - Capri dziesz moze 10-15szt. To znaczy ze znarescz jakos czescz do niego nie mozliwe...

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-20 16:28:59 /


ja bardzo lubie czytać Twoje wypowiedzi (bez obrazy) i sądzę że wielu też :).
Musisz wiedzieć że każdy Cię traktuje jak równego, więc jak mają i chcą sprzedać to dezwą się i na ogłoszenie, a to że jestes z Białorusi, USA, czy albani - to nie ma znaczenia, jak masz gg, nie ma problema!
pozdro!
i na przyszłość obiecaj że nie zbłądzisz i za karę przeczytasz regulamin 10x :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-20 20:27:50 /


Rydzu liil.
Obiecam ze bendze dalej dobze.

Ale mysze ukazacz ze wiatka ogloszen, Jak robi sie u nas w Bialorusi ,da i w Rossii tak samo, lepej byla bo jak bym wyglendala jako standartna wiatka forumu. Ze by moglismy od razu po za ogloszeniem podacz swoje komentaze i dpowiedźi.

Wteby i nie bylo by problemu z podaniem ogloszen takimi jak... nie bendze nazywacz kto, bo od razy w tej wiatke ktos by podal ostzezenje. Moze ja pisze o tym nie w tej wiatke, ale jak dobawie tego posta tam dze musze bycz.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-21 08:44:07 /