logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » thermozagadka

thermozagadka

szlag mnie trafi chyba ucieka prąd do zera w nocy jak spada temperatura na dworze poniżej powiedzmy 5 stopni scorpio 2.9 efi max wyposazenie. moze jest cos co pod wpływem temp sie włącza co to może być do cholery ssie tak że zero nawet kontrolki sie nie żaża zgon, akumulator był zmieniany na nowy i dalej to samo. może ktoś skojarzy. co to może być do cholery?

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-19 19:10:08 /


Sprawdź przekaźnik i kabelki na podejściu do grzania przedniej szyby jak się pojawia rosa lub szron to może stan izolacji upada...(mi się przednia szyba sama włanczała aż się upaliła) ciągnie prądu mnustwo, dlatego fabrycznie powinna dać się uruchomić tylko przy włączonym silniku ale czas robi swoje.
p.s. ....może garaż ogrzewany....

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-19 19:22:13 /


miałem to wczesniej przed latem a wtedy coś skrzeczalo na podszybiu z prawej strony - na postoju w okolicach przekaznikow i okazało sie że to przekaznik wycieraczek wiec go wyjalem dodatkowo bywa ze same wlaczaja sie dlugie latem tego nie bylo czuje ze bede mial niezla jazde. a ta szybe sprawdze dzieeki wielkie

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-19 19:35:42 /


moze rzeczywiscie podgrzewana szyba (chyba siwy duzy przejaznik) albo jakas lampka swieci

Mysza liil (EM) / 2005-09-19 22:03:05 /


hej ziomy ma ktoś może po polsku oznaczenia bezpieczników i przekażników do tego auta bo z niemieckiego ni w ząb nie idzie przetłumaczyć.będe wdzieczny

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-21 16:29:58 /


problem już prawdopodobnie opanowany. okazało sie ze w skrzynce bezpieczników tej długiej stała woda i wszystko było zroszone - wydmuchałem i jast ok. a nawiasem mówiąc to lokalizacja skrzynek z bezpiecznikami i przekaznikami im nie wyszła, jednak troche tepy naród te niemce he he

Radosław Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-23 15:00:33 /