logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » co sadzicie o taki remacie silnika ??

co sadzicie o taki remacie silnika ??

bo wedlug mnie to kicha zapcha tylko silnik i nic wiecej
prosze o zdania
a inf na stronie http://www.xado.com.pl/
to tak jak by budaprenu nalal do silnika i on by zakleil pierscienie moze sie myle
poradzcie bo nie chce zniszczyc se silnika a jednak kusi mnie ta propozycja
pozdrawiam

RiderCros / 2002-11-05 21:14:27 /


Dieta cud ?? też nie wierze ....... to może środek do czyszczenia rys na lakierze ?? tez nie działa ..... cd na lusterku jako odstraszacz radarów ?? .......

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-05 21:18:10 /


Większość dodatków do benzynki jak i do oleju dobre są jak chcesz sprzedać samochód i ukryc jego wady(np zuzycie lub wycieki)ale wtedy wyjdziesz na drania (bez obrazy:)))Mój kumpel wlał do BMW525i spuścił olej włączył stacyjkę i komputer nie wykrył braku oleju to gówno jet jak budapren! "Zakleja dziury"uszczelnia pierścienie ale pomyśl co się stanie po 1000km gdy film powstał na gładzisch zacznie się zamieniać w nagar efekt papier ścierny o grubości 60!JA ODRADZAM

gilmor / 2002-11-05 22:34:46 /


Kiedys zachodzilem w jedny sklep (szukalem filtra powietrza)... Okazalosie, ze oni sa oficialnymi przedstawicieliami Xado w Litwie... Mowili, ze przed tem, jak zacynac sprzedawac ten srodek, zrobili probe... Zalali ten srodek w zadarty silnik VAZ'a... Pojezdzili, a potem rozebrali go... Okazujesie, ze efekt byl... Prawie wszystkie rysy znikly... Jerzeli otycnie i byly wydocne, ale byli pokryte jakby szklom...

Zeby samemu pszekonacsie, cy to dziala, chyba trzeba wyprobowac na jakims silniku, ktory planujesie wymienic albo remontowac...

Ten srodek niejest bardzo drogi (program na odnowienie silnika kosztuje okolo 25$)...

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-06 07:13:18 /


Coś słyszałem o tym jeden z moich kolegów coś wspominał że jego kolega wlaśnie uzył tego środka . Następnie gdy chciał zrobić chyba szlif cylindrów to się okazało że jest to szklana powłoka czy coś w tym stylu która nie daje się niczym obrobić to samo z wałem - więc róbcie jak chcecie - wiem że niektórz moi znajomi robią to w 4 letnich autach i się tym w ogóle nie przejmują bo i tak za jakiś czas sprzedadzą samochód i kłopot będzie miał następny właściciel - ponoć doskonale poprawia osiągi silnika ale z doświadczenia wiem że te auta do których był lany ten środek miały od 4 do 6 lat a może się skończyć tragicznie dla 15 i 20 latków.
Powodzenia z eksperymentami.

Albi_Poznan / 2002-11-06 09:40:55 /


NIE DZIĘKI. JA ZAJECHAŁEM SILNIK PRZEZ CUDOWNY ŚRODEK POD NAZOĄ MOTO-DOCTOR. WLAŁEM TAKI DO SILNIKA, I PO PRZEJECHANIU JAKIŚ 500 KILOMETRÓW TAK USZCZELNIŁ SILNIK, ŻE MI USZCZELKI WYJE.... W KOSMOS I TYLKO POCZUŁEM SWĄD OLEJU I ZATARTY SILNIK. PADŁ KOMPLETNIE ZIMERING NA WALE OD STRONY ROZRZĄDU.

H2O patryk_3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-06 10:33:52 /


Po dodaniu takiego środka mechaniczna obrónka silnika czy wału nie jest mozliwa, gdyż zawiera on teflon, który nie poddaje się mechanicznej obróbce. Słyszałem kiedyś że wycofali to z prdukcji...

Costa / 2002-11-07 08:39:02 /


widzieliscie w Poslce srodek o ktorym pisze arunas??
jesli tak to ile kosztuje?
bo i tak musze swojego 2.0 wymienic wiec z checia sprawdze jak to dziala, bo motodoktor to raczej srednio.....

Krzypek / 2003-02-19 13:38:31 /


http://www.xado.com.pl/tresc3.htm

Bartek128 / 2003-02-19 13:44:26 /