logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Nowy Ford w rodzinie :)

Nowy Ford w rodzinie :)

Miło mi zakomunikować, że po wielu latach marzeń, wyczekiwań, podziwiania aut innych klubowiczów oraz oglądania ich w internecie, dnia 21 września 2005 stałem się właścicielem pięknego Forda Consula 1.7 V4 Coupe :)))

Auto znalazł dla mnie mości Hrabia, za co, tu na forum ogólnym, jestem mu winien ogromne podziękowania.
Za, jak zawsze, nieocenioną pomoc podziękowania należą się również naszemu wielkopolskiemu guru fordziarzy ;) - cOke.

Samochód jest w naprawdę świetnym stanie. Zwłaszcza blacharka - po prostu rewelacja :)
Dzisiaj ok. godziny 20:30 stanął on już fizycznie przed moim domem. Teraz jeszcze parę duperelek do zrobienia i niedługo będzie go można już normalnie ujrzeć na ulicach Poznania.

Chwilowo porządnych fotek nie ma. Jak tylko coś zrobię lub ktoś mi zrobi ;) to umieszczę na stronce auta. Także cierpliwości.

Dobra, koniec zachwytów, bo jeszcze troche jakiś nie z tego świata jestem :P Czas spać, bo jutro zajęcia na 8 :(

Pozdrowionka dla wszystkich

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-24 01:35:42 /


geberalnie ten opis to też na stronę o autku się zapodaje :P

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-24 10:53:50 /


Ciesze sie za spełniły się Twoje marzenia, mam nadzieje ze moje też kiedyś sie spełnią, pozdrawiam :o)

BeaTa / 2005-09-24 16:00:17 /


Ale ty Rydzu czepliwy ;)
W końcu forum jest od różnych rzeczy, a stronka o autku wraz z dokładniejszym opisem się później pojawi :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-24 16:01:24 /


A tam... stuka, piszczy, rdza wyłazi, dach dziurawy, przyciski nie działają, hamulce nie hamują :P

No dobra.... podobno jeździ (bo właściciel nie pokazał :D) i to się liczy... ;)

Piotrek PCK / 2005-09-24 18:25:49 /


Cieszę się że jesteś szczęśliwy. Chyba każdy kto zagląda na Capri.pl powinien o tym wiedzieć ;). Proponowałbym jeszcze dać ogłoszenie.
Ale w sumie forum jest po to żeby dyskutować. Więc powiedz jak bardzo w skali od 1 do 10 się cieszysz? :PPP

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-24 21:49:20 /


Ale żeście się na mnie rzucili...
Przecież tu wiele osób już się chwaliło swoimi sprzętami i się nikt nie czepiał, a teraz niby żartujecie, ale...
No nie ważne. Swoje szczęście oceniam na 10 ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-24 23:02:03 /


bo nie wrzuciles tu zdjec ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 00:55:14 /


...i nie dałeś pojeździć=P

Cieszymy się razem z Tobą. Hip hip huraaaaaa! Kolejny Ford... Wrzucaj szybko jakieś fotki, bo Cię zjemy. 1.7 V4 nieee no jak dla mnie miód malyna. Mnie tylko jedno martwi wszędzie coraz więcej Fordów a w Białymstoku ciszaaaaaaaaa...

Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 02:27:12 /


Consulowym skrytojezdzcom mowimy nie.
czyli spocik na Lechu? :) w czwartek albo piatek, bo wczesniej mnie nie ma? :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 11:36:34 /


brawo Kżyho!!! Tylko nie pamiętam żebyś kolejke stawiał co......? ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-25 11:45:27 /


bo generalnie jak się autko zakupi i chce się dostać komentaże i się pochwalić, to właśnie po to jest strona o nim, pomyśl jak by tak np Mysza czy Wojdat o swoim za każdym razem pisali post, po co?? Albo jak zmienię sobie tapiecerkę (nowa ghia w rodzinie :P), lub świece (ja teź śmigam na NGK), sorki za sarkazm, ale dla mnie to ... nic nie wnosi. A z resztą ....
powodzenia!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 19:49:34 /


heheh Rydzu dobrze prawi
wczoraj sciagnalem sciere :) wiec moglem si epochwalic na www.sierrafan.pl , a dzis wyrwalem capcia :) wiec moze zaloze watek o tym :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-25 21:17:56 /


Fotki będą jak tylko dorwę cyfrówkę. Swojej niestety nie mam :(
Ander się odgrażał, że w sobotę podskoczy za dnia i pstryknie, no i chyba nie pstryknął. Przynajmniej nic od niego jak na razie nie dostałem.
A Piotrek miał też z cyfrówką przyjechać, to się jakimś teściem wymawiał ;P
Także nie ma lekko ;)
Ale spoko, myśle, że maks 2 dni i foty będą.

Do Rydza: Rożnica polega na tym, że ja kupuje auto raz na jakieś 23 lata (jak na razie tak wychodzi ;) ), a nie po 5 w ciągu miesiąca ;P
Sorry, jeśli Cię zdrażnił jakoś ten wątek, ale w końcu zawsze można go nie czytać...

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-25 22:16:29 /


Wojdat był umieszczony właśnie specjalnie, bo ma chłopak przemiał (a co teraz z GB będzie ściągał :>, huhu...), a np camaro??
Ja też się bardzo cieszyłem jak swoją granadę kupiłem, i pomimo tego że dopiero po zakupie sie na stronie zalogowałem, to takiego wątku nie zakładałem :) (a to jest domeną "nowych") chodzi o to że nie od dziś jesteś na stronie, a ...
znaczy to w/g Ciebie zależy co sądzisz że powinno być na forum a co nie, a inni mogą to sobie jakoś skomentować, mi na przykład wydaje się że jest to bez sensu i że jesteś chwalipiętą :P
ok, nie ma co się rozwodzić nad tym, komentować będziem na stronie autka!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-25 22:46:52 /


Rydzu, nie sądzę, by Kżyho był chwalipiętą. Facet zapragnął spontanicznie podzielić się z nami swą radością, długo wyczekiwanym marzeniem, odkryciem. I fajnie. Bo - podobno - jesteśmy fordowską rodziną. A kto zrozumie, jak nie rodzina.

Czy zresztą przypadkiem nie popadamy zbyt często w fobię a propos zakładania nowych wątków? Przecież Kżyho nie pisze o Fiacie Seicento etc. On się dzieli frajdą z Forda - i nieważne, jak długo jest na tym forum. To jest Jego Pierwszy Ford!

Gdy ponad rok temu jako właśnie "nowy" założyłem entuzjastyczny wątek o kupnie Capri, spotkałem się wyłącznie z sympatią. Było to b. miłe i motywujące. Od razu poczułem się jak w... rodzinie. Pozwólmy więc dzielić się radością, to ludzkie. Inaczej zostanie tylko rozmowa o śrubkach i smarach - czyli jakby za mało. Bo - podobno - chodzi jeszcze o klimat.

Kżyho - serdecznie gratuluję. I będę jednym z pierwszych czytelników stronki o Twoim autku ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 01:21:30 /


Kżyho -

Zajefajna furka. Dobrze, że się nią pochwaliłeś. W końcu to jest strona o starych fordach, więc niech wszyscy wiedzą, że nowy jest w rodzinie :).

Gratulacje :) Może ma ktoś na sprzedaż dziobaka coupe :D ....

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 01:33:37 /


Czuję się ojcem chrzestnym, a ojciec chrzestny potrzebuje sześciopaku piwa na fetowanie ;P
Widzę Kżycho, że dostałeś jeszcze większego pierdolca niż ja kiedyś - też męczyłem cOke'a i ziomków pierdołami, ale wątku nie założyłem...
Możemy faktycznie spotkać się gdzieś "na szybko" w czwartek. Stadion to dobre miejsce :) Są lampy więc coś da się zobaczyć. 19.00?
W piątek jest mecz szmatławego Lecha z królewską Legią (a może odwrotnie...), wiec piątkowy stadion odpada.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-26 08:46:45 /


No zobaczymy jeszcze jak mi to wyjdzie i czy będę mógł już w czwartek na Lecha podjechać...
Założę stosowny wątek jak co w naszym kąciku regionalnym ;)

Strzała: Dzięki za zrozumienie. Dokładnie takie podejście miałem pisząc ten wątek :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-26 09:40:21 /


Gratuluje zakupu, teraz czekamy na zdjecia, bo pewnie jest co ogladac :)! no i moze oficjalna premierw w Bornym ;)?
a jeszcze co do watku, to chyba czes z Was zapomniala jak to jest kupic swoj pierwszy prawdziwy (czyt. ford ;)) samochod, o ktorym marzylo sie od lat!
Kzyoho przeciez nie chcial nikogo denerwowac, on po prostu jak kazdy inny w takiej sytuacji chcial podzielic sie swoim szczesciem :). ja tez tak zrobilem i nikt pretensji nie mial ;).
pozdrowionka :)

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 12:58:38 /


Gratuluje !!!

ja też dwa miesiące temu spełniłem swoje marzenie o fordzie z dzieciństwa i nabyłem grandzie, doskonale go rozumiem bo sam cieszyłem się jak małe dziecko, może nie jest to Capri ani żaden wypas tylko zwykłe kombi ale uczucie jest super jak się spełnia marzenie sprzed lat, a na aktywację strony czeka się długo i taki wątek moimi zdaniem wcale nie jest zbyteczny, co złego w tym że ludzie chcą podzielić się swoim szczęściem, dołączam foto swojego Jumbo Jet bo strona nie aktywna

keram / 2005-09-26 13:47:11 /


A najgorzej jak ludzie czekaja na aktywacje strony a tu zanim aktywują to trzeba już auto sprzedac.Tak jest w przypadku mojego Tauna(jeszcze)ehh.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 16:07:37 /


W sumie macie racje :)

o !!ja snob !!:D obuty w tabun fordow :(

a co do GB to juz zbieram zamowienia na ewentualny samochod lub czesci ;P
zadnego "kanaro:P" i tu Rydzu nie masz racji :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-26 19:57:14 /


chodziło mi np o Bartka-Camaro ;)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 20:14:34 /


spox to napisze poprawnie:P
Bartka-Camaro to nikt chyba nie przescignie

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-26 20:18:20 /


pomyśl jak on musi się cieszyć :)))

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-26 20:37:42 /


Ale jakos nie okazuje tego, wiec chyba wciaz mu malo :)

Mysza liil (EM) / 2005-09-26 21:38:16 /


Jako, że strona pewnie tak zaraz nie powstanie głównie z uwagi na aktywację i trochę chwilowy brak czasu, to pare fotek wrzucam tutaj. Więcej będzie na stronce auta wraz z opisem.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-26 23:50:06 /


mniam... :) sliczny jest... :)

a ja caly czas nie moge sobie wybaczyc, ze nie kupilem takiego coupe niebieskiego, ktore stalo na Flory w wawie... niestety nie wiedzialem jeszcze do konca wtedy o co chodzi a jak sie zorientowalem co tam jest to juz go nie bylo... :( szkoda bo fajny byl... :)

taka fotka pogladowa, moze ktos wie co sie z nim stalo, takie wozy sie nie rozplywaja... :)

http://graty.art.pl/auta/ford/consul/1.jpg

http://graty.art.pl/auta/ford/consul/2.jpg

Mac13k Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 00:04:07 /


Jakby komuś było mało fotek, to ma ich aż za dużo w moim katalogu na FTPie.
Mój katalog jakby co, to "kzyho" ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 00:16:22 /


bardzo ładny. Dobrze, że mojego Capri nie kupiłeś;-) Świetny jest naprawde! Tylko wywal te halogeny i przeciwmgielne, bo troche go "psują".

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 07:27:28 /


Pozbądź się wszystkich naklejek...
Rewelacyjne auto, posprzątaj, poodkurzaj, wypoleruj i startuj w konkursach piękności :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 08:00:35 /


Co do naklejek... Gość miał chyba jakąś manie. Ale poza takimi naklejony ot tak, są też takie, które skrywają pod sobą różne dziury np. dwie na podsufitce, jedna po zegarku na desce rozdzielczej. No ale powolutku, powolutku i jakoś się z tym uporam ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 09:30:36 /


Fajno fajno, Poznań rośnie w siłę, żeby jeszcze ktoś Escorcika MK 2 kupił żeby można było konsultować :) ale gratulować nabytku, mam nadzieję na obejrzenie w realu wkrótce.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 09:34:33 /


Naprawdę super, ale wywal ten niebieski owal z maski.... :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 09:40:09 /


Jak mi załatwicie te literki Ford zamiast owalu... ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 09:55:56 /


no ja trez zakupiłe 3 tygodnie temu fordzika. Capri mk1a to to o czym zawsze marzyłem no i mam :] czeka mnie remoncik no lae tak chciałęm wiec nie narzekam :). A tak na marginesie poszukuje czesci jka ktos ma takie jak zderzkai lampy tył przód (ca łe z kierunkami i ramka) grill maske z garbem to prosze o kontakt. swiatłka przenie od 125p tylne od tjaktojka ursusa no i oczywiscie przyciemnione ale to sie ma zminic na orginał :)

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 11:35:33 /


nie będę gorszy :>

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 11:46:52 /


kopara mnie opadła na podłoge i pozbierac jej nie moge (nawet sie rymuje) Rewelacja!! Ja bym tylko dał jakieś szersze laczki pozdejmował te światełka, naklejeczki i pierdołki i autko jak marzenie. Gratulacje Kżyho!

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 12:08:53 /


No Adrian, roboty masz sporo... Bądź twardy jak Roman Giertych i doprowadź go do stanu normalnego. A jakieś drobiazgi do jedynki u mnie znajdziesz :)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 12:56:27 /


No to ja tak mysle że skoro powstał taki wątek to niech Wszyscy co kupili lub nie maja jeszcze strony aktywowanej niech zamieszczają tutaj choćby jedno zdjecie swojego autka.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 16:00:42 /


max jedno bo i tak będą mieli aktywowana stronke w niedługim czasie a zeby wątek się zaszybko niezapchał

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 16:23:02 /


Kżycho po literki F O R D zgłos się do Szecha bo on je odlewa;) a autko wysmienite masz :]

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 16:25:33 /


Piękna mkII Kornik przynajmniej z tych ujęć tak z ciekawości oryginalne lampy z przodu ??

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 18:03:18 /


Kżyho, świetna maszyna, mniam! Nalepki i halogeny a la Polonez to pierdółki na szczęście, chwila-moment i ich nie ma ;)
Nawiasem mówiąc, coś jest z tymi nalepkami. To chyba wtedy się dzieje, gdy poprzedniemu właścicielowi zaczyna się nudzić, czy co... i zaczyna kombinować.
Ja Caprikowi odklejałem natychmiast z tylnego zderzaka jaskrawo-seledynową naklejkę "bądź widoczny!" ;))

Skoro masz już mocowania, to może z klimatycznymi halogenami byłoby ładnie?
Wiesz, fordowskie prostokątne albo Hella z chromem...

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 18:37:11 /


no i gaz Sio

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 18:41:49 /


A nie będziecie sie śmiać ??

http://www.capri.pl/photo/5/1/433977752bd51.l.jpg

;-))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 18:47:51 /


Mike lux maszyna!! Czy te światełka to są od żuka?? Bo jak tak to możesz jeszcze to "ztuningować" i pozakładać białe klosze! ŁOŁ!! Wtedy to będzie...
:)

...::$nuffy (Grześ) Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 19:12:54 /


ja napewno smiac sie nie bede ;)

http://img278.imageshack.us/img278/8026/p80700695ir.jpg

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 19:25:57 /


Mam tak samo jak Ty.... ;-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 19:30:12 /


Krzysiek_Poznań: Laczków to już myśle szerszych nie trzeba. Oryginalnie tam powinny być 175/70 (czy 80?), a są w tej chwili 205/70 więc myśle, że wystarczy ;)
Już i tak po koleinach troche wozi...

Ktoś tam mówił, że gaz sio... no niestety, ale gaz nie sio, tylko jak najbardziej pożądany i cieszę się, że już był "w komplecie", bo przynajmniej to pmoże mi się lekko podnieść z zapaści finansowej, choć jak wszyscy wiemy, nie na długo ;P

Co do przednich przeciwmgielnych, to myśle, że aż takie złe nie są. A oryginalne z tego co się orientuję, to nie jest tak łatwo znaleźć. Na razie te zostaną, a potem się zobaczy. Obiecuje natomiast, że na pewno znikną prędzej czy później naklejki ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 21:09:01 /


to ja nie wiem... w życiu bym nie powiedział ze to są 205. Moze auto duze to sie wydają mniejsze. To może dystans jakis? ;P sasasasasa

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 21:41:32 /


Auto jest sporo większe od Capri i ogólnie masywniejsze, więc może po prostu Ci nie wygląda. Ale gwarantuje, że są 205 :D
Przy okazji sam zobaczysz.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 21:44:31 /


no mam nadzieje :)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-27 21:53:03 /


Zajebisty jest ten Consul Monika,wrzuć więcej zdjęć! Ale ktoś wypatentował z tym skoopem na masce.Zajawka.

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 22:14:23 /


Siemka!! Jestem tu nowy i nikogo nie znam ale zaj....e macie podejscie do sprawy :D:D Ja odkładam sianko na Caprika mk3 może kiedyś się uda...... A co do pierwotnego wątku to gratuluje zakupu :D:D Pozdro

TomasDmX / 2005-09-27 22:29:57 /


tak nie do konca consul ale dzieki:)

http://img230.imageshack.us/img230/754/tapetka0kw.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/6682/granada4gs.jpg
http://img230.imageshack.us/img230/3893/dsc008534ou.jpg

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-27 23:21:31 /


Czy ja powyżej widzę moje fotki?! A pytanie o prawa autorskie?
Też się mogę pochwalić - mam nowy fotel kierowcy :D

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 08:29:20 /


dobrze widzisz Hrabio.. to Twoje fotki.. a pytanie o pozwolenie na wykonanie tych fotek? :P

TomasDmX - jak to nikogo nie znasz? :>

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-28 09:07:56 /


Ja też!!! Ja też się pochwalę!!! :) Nie mój co prawda, ale jednak w rodzinie niejako :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-28 23:28:24 /


Znajome podwórko, garaż (który bardzo mi pomógł), blues mobil w tle :)
pozdrawiam
p.s. fajne malowanie tego taunusa, czyj to ??

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 09:53:39 /


Fajna sześćdziesiątka ;-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 10:03:06 /


Michał - Fordomanią zaraziliśmy Maryjanowego brata i bratową.

Koniu - trzydziestka ;)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 10:17:16 /


Bielany rosną w siłę !!
a jak tam Maryjan i jego fura ?? (nie ikarus)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-09-29 10:39:17 /


Muszę przyznać Monika że na pierwszej fotce wyglądała ta Granada: bardziej zdezelowanie, groźniej - czyli generalnie fajniej ;]
Ale i tak trzyma niezły klimat tylko gdyby taak gumy więcej na kołach...:]

michukrk Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-09-29 11:25:43 /


Kżyho - gratuluję, to jeden z moich ulubionych modeli Forda. Też takiego kiedyś będę miał. ;-)

adrian_c - to o ten egzemplarz pytałem: http://www.capri.pl/forum/42150e007bfc4#427f6e304c022

A tak poza tym to w pełni rozumiem tych, którym taki wątek się nie podoba. Chociaż założyciela wątku też.

PS. Sprzedam Opla... ;-)

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-01 04:26:29 /


hmmm

w sumie ja na strone nie czekam , wiec pokaze :)
na czas mojego wyjazdu dokupilem mojej caprysce na szybko kolezanke by nie czula sie samotna , bezemnie :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-01 10:03:37 /


Wesoła rodzinka Wojdat :D

Hm, na aktywację własnej stronki przyjdzie mi pewnie jeszcze trochę poczekać, więc... też się pochwalę moją "mechaniczną ponarańczą", a co!!! a jak!!! :D
Pozdro wszystkim

*Rademenes* / 2005-10-01 11:22:32 /


No to z racji że też sie nie moge doczekac na aktywację strony to pokaże swoje autko jedno i drugie.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-09 20:19:52 /


oo.. "maroo sfora"-kupiles ta granie z ogloszenia-w kraku stala?-prawda?
ogladalem sie za nia mailowo-przeslano mi troche fotek..jestes zadowloony?(glupie pytanie:P) jak sie sprawuje?-powiedz jak to jest z silnikiem?-ralfi twierdzil ze to jest 2.3 ale tam widac jak wol k-jeta?-ktos tam upakowal wtrysk czy to jest wkoncu 2.8i? duzo rzeczy co do stanu Cie zaskoczylo?-oglnie jest ciekawa-strasznie mi sie podobala..tylko jakos kilka rzecy mnie nie zachecalo..:)wybredy jestem..wiem..i to jak:PPozdro!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-09 20:45:43 /


Tomek-KCN.
Tak kupiłem tą granade w kraku bo sam jestem z Krakowa wiec mialem ja na miejscu.W rzeczywistości jest to rocznik 82 i 2.8 k-jet.A w papierach jest 79.i 2.3 ale mi to nie przeszkadza.Cieszy mnie fakt że jest zagazowana.Jest to ghia jak juz wiesz.Trzeba przyznać że autko ma już troche za sobą.Jesli chodzi o silnik to napewno uszczelniacze sa do roboty i najlepiej wymienić panewki na wale bo traci cisnienie oleju.Jeśli chodzi o dynamike to jestem zadowolony mimo że sprzegło jest do wymiany bo przy mocniejszym bucie to ślizga.Z blachy też jest coś do porobienia i malowania.Ale ogólnie jestem zadowolony.A z racji że wszystko praktycznie wykonuje sam to sie poprostu nie przejmuję pewnymi bolączkami Gandzi.Pozdro

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-09 21:15:22 /


hehe-robiac u "fachowcow" mozna zbankrutowac..:)i patentow nalapac:) Fajnie ze wpadla w dobre rece..-wyglada naprawde ciekawie..ze ma kilka bolaczek..a ktora niema.."sie naprawi"-samemu robiac to najlepsze rozwiazanie-tak sie nauczylem wielu rzeczy-nawet jak spapram to wiem..inni spapraja za kase-i niepowiedza:) narazie jeszce wertuej ogloszenia i inne - szukam-co by tu kupic zeby miec co samemu robic:D to zycze powodzenia z wozkiem-3majsie!

Atom Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-09 21:26:32 /


Witam!
Widziałem Twojego Consula w dniu tzw. "halloween" stałeś na światłach na Marcelinskiej a ja stałem z psem i poooodziwiałem:D
Wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem Taunusa Coupe, więc mam nadzieje ze jak tylko go troche uzdrowie to się spotkamy :)

Havel aka Gaweł Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 12:16:41 /


Spotkanie już 11.XI!! Bardzo miło będzie zobaczyć kolejną Kupę w P-niu. Super.
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 12:29:16 /


Łał! :)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 13:43:02 /


cud miód i orzeszki tylko to lusterki od malucha......... ;)

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 19:17:11 /


lusterkO

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 19:18:37 /


Cześć!

Fajnie, że kolejny, dość rzadko spotykany Fordzik, pojawił sie właśnie w Poznaniu. Do tego, jeżeli stałeś z psem, to zakładam, że mieszkasz niedaleko mnie, co tymbardziej cieszy :)
A co do spotykania... jak powiedział Hrabia - zapraszamy 11-go na parapetówke do głównej siedziby PCK ;)
Bliższe informacje w tym wątku:
http://www.capri.pl/forum/435c951276cd3&t=323030352d31312d30382030333a31383a3539

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 23:58:25 /


no gratulacje :)
skorzystam z sytuacji i czekając na stronkę też się pochwalę :D

STEVE Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 11:26:10 /


Fajniusi... Szkoda, że u mnie winyl tak ładnie nie wygląda :(

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 01:12:28 /


to i ja dorzucę swojego:

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-13 23:44:41 /


WOW najładniejszy dziobak jakiego widziałem !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 02:02:48 /


a w każdym razie w najbardziej klasycznym stylu !!! świetny !!

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 02:04:21 /


Czekając na aktywację stronki.... :-)

dudim / 2005-11-14 14:01:06 /


ROBI WRAŻENIE!! pozytywne oczywiście ;-)

Czekam z niecierpliwością na stronkę!!

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 14:21:51 /


Mhmmmm i te 1.5 V4 ;-)))

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 15:23:37 /


Błyskotka :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-14 15:27:37 /


Chromy pięknie błyszczą! Również czekam na stronkę.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 17:39:46 /


i ja czekam na stonke pooki co dwie fotki nabytku.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 17:41:22 /