logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » DZIŚ 21:00 DISCOVERY - Fani czterech kółek Capri

DZIŚ 21:00 DISCOVERY - Fani czterech kółek Capri

własnie dostaliśmy smsm od czujnego Rot'a DZieki!!!!

na kanale discovery od 21 do 22 program w którym główną role zagra.. capri.

Jak ktoś może zgrać to do jakiegoś divx'a był bym b.wdzięczny. :)

pozdro

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-14 19:14:06 /


witam ja też bym był bardzo wdzięczny

grek Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 19:27:38 /


no tak ma ktos dvb co by odrazu nagrał na divx ??

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 19:28:24 /


A na którym discovery??:>

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 19:30:43 /


Ja to nagram na płytce DVD... mogę to potem wrzucić na jakiegoś FTP czy coś. Tylko będziecie musieli mi wytłumaczyć co jak, czemu i dlaczego. Jednym słowem pokierować mnie za rączkę, bo na komputerach itp wogle się nie znam. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 19:37:32 /


kuffa no coś mi sie karta tv zjebała i źle odbiera :(

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 19:37:51 /


Wroniasty, jak nagrasz na dvd odezwij się do mnie, dam Ci prosty progs do konwersji na divx :)

Piotrek PCK / 2005-10-14 19:56:34 /


no tobra tp ja tez wypale na wszelki wypadek, powalczyłem troche i udało mi sie uzyskać wizje i fonię, tylko wizja jest nieco zaśniezona :/ no ale trudno , jesli będzie lepsza wersja to poprostu skasuje :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 20:03:38 /


Jak to dobrze zarazić capri-manią rodzinę! Do mnie Ojciec zadzwonił jakąś godzinę temu specjalnie po to, żeby powiedzieć o tym programie. Był czujny i zobaczył fotkę Capri w jakiejś tv-gazecie :)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 20:21:17 /


a ja mialem Was wlasnie poinformowac ze bedzie capri na discovery :).
ogladam ten program juz od jakiegos czasu i przy starcie w urywkach bylo widac swietne szare capri mk3 na rs-ach.
ogolnie program nawet fajny, kupuja youngtimery i remontuja razem za 1000 funtow a potem sprzedaja zeby cos na tym zarobic :).
milego ogladania!

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 20:54:52 /


tia ... nie za dużo zrobili za te 1000Ł :)

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 21:55:19 /


najbardziej podobał mi się tekst "można go zajeździć, wyrzucić i kupić nowy" :)))

Simon Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 21:59:08 /


no cos im nie poszlo ;).a ten lakier na blotnikach to tragiczny wyszedl. ale tak to u nich pewnie jest jak auto takie "przegnite" ;).

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 22:01:21 /


Na mojego nosa to był tylko lekki początek roboty(szczególnie z blachą)- znaczy się takie picowanie.Fajny pomysł na wciskanie tulejek wachaczy ..ile ja się przy tym nakląłem....

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 22:11:03 /


Nagrałem na VHS (tylko że to teraz mało popularny nośnik), ale jak kto blisko Gdyni to służę kopią.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 22:12:58 /


juz jest u mnie na kompie... chyba :P bo jeszcze w domu nie byłem niewiem czy sie na bank nagrało :P, a co do programu to coś mi lipą straszną trąci... Typowe takie robienie na sztukę żeby sprzedać... . No może trohę bardziej sie przyłożyli do tych detali co robili, ale to detale, a co z resztą ?? :) no ale przynajmniej wiadomo dlaczego tylko 200 funtów na nim zarobili :)

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 22:22:13 /


Raczej 300 stracili :-P

Ale przecież mało kto kupuje takie auto w celach zarobkowych ;-)

Koniu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-14 22:27:19 /


Niezbyt mi się spodobała formuła programu, ogólne podejście. Ot, takie psikanie sprayem. Jakiś-tam pomysł niby jest, ale równie dobrze mogliby nakręcić odcinek p.t. "Przygotowanie do sprzedaży 5-letniego Lanosa". Moim zdaniem zbyt mało szacunku dla klasyka, za dużo picowania po wierzchu.
Aha - i nie wiedzą, że było Capri z silnikiem 1300 :P

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 23:02:54 /


Bardzo wielu rzeczy niewiedzą... no ale nie każdy moze posiadać tak obszerną wiedzę jak my, proste=P Taki sobie program, chociaż przyznam, że miło jest zobaczyć Capri w telewizji. Szkoda tylko, że pokazują jak podpicować klasyka przed sprzedażą, a nie jak wykonać remont z prawdziwego zdarzenia. Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że dowiem się czegoś naprawdę interesującego. No, ale chyba zbyt dużo wymagam. Program nagrał mój kolega (ja niestety nie mam ani Discovery, ani nagrywarki DVD). Nie wiem czy to problem, ale został nagrany w dwóch kawałkach no i łącznie z reklamami... Mam nadzieję, że do się to jakoś połączyć, posklejać, pokasować itp. Jak tylko przeniosę to na swego kompa i dostanę instrukcje co i jak mam zrobić to wrzucę na eFTeP. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-14 23:28:33 /


da sie wyciąc reklamy i skleic filmik razem :)

grabasz / 2005-10-14 23:54:22 /


w sumie jestem zdegustowany po obejrzeniu tego programu.. niby fajnie że naprawiają klasyka.. no ale lakier kładziony ze spraya :( żadnego zabezpieczenia od środka.. toć to po pół roku będzie gorzej wyglądać jak przed remontem..
Program mamy nagrany z DVB, jak skompresuje go do normalnych rozmiarów to będzie można wżucić na ftpa.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-15 01:57:42 /


Jesli to jest film o kolesiu, ktory tuleje wachacza wciska za pomoca imadla, sruby i podkladki, to jest to od dosyc dawna na "osle" (niestety czarno-biale).

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-15 10:02:29 /


oki to jak tyle kopii jest to ja kasuje, bo słaba jakość.

pozdro

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-15 17:00:49 /


W sumie..... Myślałem, że z tym Capri będzie jak z odbudową samochodu np . Jagura E-Type - jak robili na Doscovery z odrodzinami samochodu. Rozbiorą do podstaw i będą odbudowywać.... Ale errare humanum est.... Miałem nawet nagrywać. Pojechali po najmniejszej linii oporu. Po wuj.... ten program, żeby ludzi podrażnić ???? Polska wersja tego programu powinna wyglądać w ten sposób, że kupują Poloneza, wymieniają gumy zawieszenia, szpachlują i lakierują sprayem nadwozie i sprzedają. Po wuj taki interes ??? Żeby nagrać dobry program wystarczy przejechać się po warsztatach remontujących stare samochody a nie stosujących tzw. polską technikę odpicować najmniejszym koztem i sprzedać nie martwiąc się, że za pół roku na robionych elementach wyjdzie zajeb... korozja. Pozdro.. ;)

Konradus Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-15 21:46:20 /


w oryginale to miało właściwiej brzmiący tytuł "Wheeler Dealers"

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-15 21:55:05 /


a czy ktoś może nagrał dzisiejszy odcinek (27 lipca o 17) o porsche? byłabym za neigo bardzo wdzięczna :) wiem, że to jest serwis o innych samochodach, ale szukam gdzie tylko mogę ;P
mojemu chłopakowi bardzo zależało by to obejrzec, niestety nie mógł i bardzo nad tym teraz ubolewa;)
jesli ktoś ma, to proszę o udostępnienie mi go w jakiś sposó ;)
będę wdzięczna :))

okihh / 2007-07-27 17:54:34 /


proszę bardzo http://youtube.com/watch?v=lyOMWAEzgP8
wheeler dealers z porshe 928

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-07-27 17:58:26 /


Moze tym razem nie dadza plamy. Szkoda tylko, ze nie ma juz Edd'a.

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-04 18:55:44 /


To jakaś "europejska" wersja teraz?

leetvoos Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-01-04 20:49:49 /


Szeski, Ty żyjesz w innej części globu, zanim w naszej części puszczą ten odcinek to pewnie wieki minął :). A Ant jest w amerykańskiej wersji. Może Edowi się po prostu już przejadło :).

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 08:13:49 /


https://www.youtube.com/watch?v=qBz9xB_Oaw0

Tutaj fragment tego Capri :)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 08:57:35 /


Ed China odszedł bowiem nowa formuła zakładała zmniejszenie jego roli,
co ciekawe, nie widzę aby jego następca mnie się produkował,


więc coś musi być na rzeczy innego, ciekawe czy jego przyjaźń z Mikiem przetrwała.

magic Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-01-05 09:00:45 /


Silikonu wali jak szklarz na praktyce .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 09:56:50 /


Dobrze, że nie kitu;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 10:14:34 /


Ed to straszny ściemiarz był . Niewiele lepszy niż te typy z "Ratujemy klasyki " .Widziałem na żywo Eda i Mike podczas targów w Birmingham . Robili tam zawsze auto przez kilka dni na oczach zwiedzających . Ed generalnie gwiazdorzył a robotę robiła ekipa innych ludzi .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 10:38:20 /


Przecież wszystkie programy są tak robione :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 14:26:31 /


Hahahaha

https://www.youtube.com/watch?v=saHXdNPTJFw


O to sobie kiedyś spokojnie oglądałem i tak sie zastanawiam ile ta naprawa podszybia wytrzyma -- kiedy zobaczyłem okular lewego reflektora to wyplułem paluszki słone na 2 metry od fotela :D Przygotowanie pod lakier... no,no Perfekcja :P Po lakierze to dalej tam było .

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 20:26:51 /


No co. Teraz wiadomo od kogo się wzięło picowanie fury do sprzedaży 😁

lagunaSF / 2019-01-05 20:39:20 /


Shadow,- ta inna czesc globu to tylko 1250km od Szczecina czyli mniej wiecej tyle ile Dred jezdzi do sklepu po zakupy wiec nie tak daleko;) Te fotki ktore umiescilem pochodza z reklamy co to mnie dreczy co 15 min na discovery wiec calego materialu jeszcze nie widzialem. Ale zapowiada sie dobrze bo link Mikeb4 napawa mnie optymizmem i powienienem dac rade wyciagnac silnik w 8 minut i go troche uszczelnic bo rowniez troche sie rozciekl ;)

szeski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-05 21:40:54 /


Mike, przecież Ed użył jakiegoś odrdzewiacza a są tacy co nawet tej rdzy nie czyszczą tylko szpachla i się wyrówna razem ze szpachlą :)
Szeski, jak się nie ma satelity tylko kablówkę to większość tych seriali leci z dużym nawet pół rocznym opóźnieniem bo przecież ktoś to musi przetłumaczyć na pl :)
No i nie mylcie picowania samochodów pod handel z remontem generalnym. To pokazują w innych programach, samo słowo "diler" już sugeruje, że to jest pic :). Oczywiście lubię oglądać bo sporo ciekawych rzeczy z mechaniki się dowiedzieć można :), co nie zmienia faktu, że to ma na celu sprzedaż z zyskiem.

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2019-01-06 10:19:30 /


Ogladalem ten nowy odcinek kilka tygodni temu.. Nieduzo lepszy od pierwszego.. Oczywiscie roboty przy tym niebieskim Capri zrobili duzo, ale byly tez takie detale jak naprzyklad zdezaki wlasnorecznej konstrukcji zeby zekonomic wydatki..

Arunas Dokładna lokalizacja na mapie / 2019-01-06 11:21:01 /


Ten serial na początku był zabawny, potem zrobił się groteskowy, więc przestałem go oglądać. Podobnie do Top Gear, szkoda mi było czasu.
Dealerzy są podobnie profesjonalni, jak większość youtuberów nagrywających "testy" samochodów, którzy czytają z wikipedii, a ręce plączą im się na kierownicy.

KR54321 / 2019-01-06 11:27:28 /