logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » Listewki winylowego dachu Capri MKII

Listewki winylowego dachu Capri MKII

Wpadło mi do składania Capri MKII z 1975 roku z winylowym dachem. Niestety nie ja auto rozkładałem. Winyl jest założony nowy przez firmę z Niemiec. Mam te listewki na błotnik. Nie mam listewek na rynienki. Pytanie jest takie jak to powinno wyglądać fabrycznie bo rynienki nie schodzą do poziomu listewek błotnika i brakuje jakieś 5-8cm. Jak to fabrycznie wygląda. Może ktoś z posiadaczy MKII z winylem mógłby wrzucić fotki jak to powinno wyglądać.
Pozdrawiam!

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-13 13:07:55 /


przy winylu jest donitowany kawałek blaszki który przedłuża rynienke do poziomu listewek błotnikowych

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-13 15:21:33 /


słabe te zdjęcia mam ale auto juz poza moim domem jest:

Meits Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-13 15:48:40 /


aaa.... ok dzięki. Poszukam może znajdzie się wśród części ten element...

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-13 16:49:36 /


Orientuje się ktoś czy są do zdobycia jeszcze te listewki ?

Popcio Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-03-13 17:16:31 /


Jakby potrzebne były jakieś wymiary, zdjęcia etc to chyba kiedyś na moim zwrócono mi uwagę, że mam dodatkowo przedłużone rynienki pod vinyl.
Mogę wspomóc.
Info na maila bo rzadko ostatnio zaglądam.

Mati_Poznan Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-02 23:37:27 /