logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » może ktoś bedzie zainteresowany mroczną naklejką . :)

może ktoś bedzie zainteresowany mroczną naklejką . :)

Tak postanowiłem sprawdzic czy ktos by chciał moze nakleke z napisem (Wiecej Zła)jak ktos bedzie zainteresowany .Poczatkowo chciałem dla siebie ale jak kumpel zrobi projekty i zajmie sie naklejkami i nie bedzie sie opłacało robic jednej tylko dla mnie .Dobra jak bedzie zainteresowanie to dam na forum zdjecia projektów .Pozdrawiam

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-17 21:03:51 /


JAAAAAAAAAAAAAA:) BEDZIE SIE SWIETNIE KOMPONOWALA NA MROCZNYM RYDWANIE :P DAJ JAKIES FOTKI.. POZDR:)

Monia Poznan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-17 21:38:24 /


widze ze mantra "duzo zla" szybko sie rozprzestrzenia ;). ja jak kiedys opowiedzialem o tym znajomym to z kubka po herbatce powstalo takie cus, moze byc jako projekt naklejki ;):

KaczoR Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-17 22:14:49 /


wiec projekcik kumpel powiedzieł ze zrobi mi za browara wiec bedzie niedługo wpadne do niego i mu powiem jak to ma wygladac poprostu zrobimy z kilka projektów i sie pokaze na forum wiec grosze to bedzie kosztowac raczej jeszcze nie powiem ile kumpel sie zorietuje w jakejs nowej firmie ile za wyciecie biora

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-17 22:40:36 /


moge wyciać tylko że wtedy dochodzi cena poczty ...posiadam ploter wiec wyszłop by taniej ale nie wiem czy moje wycieie + poczta bedzie konkurencyjne :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-17 22:43:32 /


duzo zła bardzo zły kubek

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-17 22:52:10 /


hmm... a może by się tak ktoś wgłębił w historię powstania tego zwrotu??
to taka mała dygresja w imieniu Evil Machines
pozdro!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-18 13:29:11 /


właśnie !! też o tym myślałem
może prawa autorskie to za dużo powiedziane ale ta sama historia co z midnight cruising (czy jak tam sie to pisze)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-18 15:38:41 /


to co robic ten projekcik ??

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-18 16:34:07 /


bo w sumie projekt bedzie darmowo wiec tylko aby zwrócić mojemu kumplowi za wyciecie i takie tam ale to nie bedzie duzo poprostu chciałem zrobic cos takiego dla siebie ale pomyslałem ze inni beda moze tez chcieli ja tam i tak nic z tego nie bede miał po zrobieniu naklejek jak ktos bedzie chciał naklejke to podam numer konta kumpla .

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-18 16:38:36 /


okej, napiszę to jaśniej :))
tak jak napisał rozjechany, prawa autorskie to za dużo, ale identyfikacja pewnej grupy ludzi po nim, to dość dobre sformułowanie - ten zwrot jest ściśle związany od samego początku z nami :)) zerknij w post
http://www.capri.pl/forum/40027bd05206e#41caec9657a59
jest tam coś na ten temat;
wstępne grafiki już mamy, czekamy tylko na ich "wykonczenie" :)) (tu pozdro dla Qbacka)
i generalnie byli byśmy zadowoleni jakby to co "wypromowaliśmy" dalej mogło być przez nas kreowane a nie (bez urazy) przez Twojego kolegę :P
z góry dzięki za zrozumienie!
DUŻO ZŁA - dla wszystkich!

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-18 18:26:49 /


poprostu tak mi jakos z niczego taki pomysł przyszedł do głowy spoko to luz nie wiedziałem poprostu

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-18 18:55:03 /


jak nam się uda zakończyć sprawę grafik pozytywnie, to ten slogan na nalepkach zlotowych się zamieści :D

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-18 19:10:12 /


i koszulki zlotowe :D:D

bo bez tego sie nie obedzie oczywista ja zamawiam "M"ke :D

nawet jak by mnie nie bylo w kraju :(

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-18 21:45:30 /


Koszulki... kubki, naklejki. Chłopaki pomyślcie - może zrobicie na tym jakiś niezły interes. Oczywiście nie na Fordowej braci, a na kimś innym =D

Ja zamawiam XL'kę =P Hehhe. Pozdroxy

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-19 00:10:20 /


Wroniasty ty wielkoludzie :P:P

a apropo roznych gadzetow to troche wypatrzylem u angoli , juz do mnie leci pierwsza partia wiec jak bede mial w chacie to pokaze moze ktos bedzie zainteresowany ??

zreszta jak ktos obserwuje angielskiego ebaya to wie co jest :)

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-10-19 21:07:42 /


więcej rozumu

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-10-20 10:40:02 /