logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Mustang z 1966 w nowym, polskim filmie pt. "Gejsza"

Mustang z 1966 w nowym, polskim filmie pt. "Gejsza"

Czołem.
Dzisiaj do kin trafia film Gejsza, który miałem przyjemność współtworzyć. Reżyser chciał klasyka więc padło na Mustanga. ;) Tak wiem, wiem że oklepane ale i tak fajnie zobaczyć takie auto na dużym ekranie w polskiej produkcji. Mega fotogeniczne auto, ale też niesamowicie wymagające przy produkcji filmu ;)
Capri też było brane pod uwagę, ale niestety nie spasowało wizji :/

Jak ktoś znajdzie chwilę i lubi trochę takie artystyczne kino to zapraszam. Film od dzisiaj trafia do kin. Zdjęcia w większości realizowane na Śląsku.
Tutaj zajawka:
https://www.youtube.com/watch?v=CzihyX833W8

Napiszcie potem co myślicie o filmie.
Nie odpowiadałem za scenariusz, ale i tak jestem ciekaw Waszych opinii ;)

Rzeźnik Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-08 13:32:09 /


Może i bym poszedł, ale teraz skoro wiem że Mustank jest to już nie mam ochoty.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-08 13:48:01 /


mustang ble fuj :-)

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-09 18:02:12 /


A kto by się tam zachwycał mustangiem ? Jeszcze jakby GT350 z pasami przez całość to rozumiem . Lepsza i tańsza Granada labo Taunus z koniem na grilu ludzie i tak się nie połapią .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-10 09:19:48 /


I tak źle, i tak niedobrze ;)
Na szczęście Capri w klipie już miałem, tak samo jak Thunderbirda. Przyszła pora na Mustanga ;) Zresztą to reżyser ma swoją wizję, a moją rolą jest wszystko sprawnie załatwić. Przy kolejnych projektach zaproponuję Granadę lub Taunusa. ;)

Rzeźnik Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-10 11:56:56 /


Kolega widzę nie łapie ironii ;-) , tłumaczę zatem ,tak Mustang 1 generacji jest fajny i rozpoznawalny , zaryzykuje że statystyczny użytkownik forum capri.pl nawet jak mówi inaczej chciałby mieć takiego Mustanga . Że niby taki oklepany to podstawowy argument krytyków . Ja tam zawsze chciałem mieć jakiegoś popularnego i rozpoznawalnego klasyka . To tak gdy ktoś ma samochód terenowy to mówią że ma Jeepa , ja jadąc starym Fordem od czasu do czasu chciałbym potwierdzić zgodnie z prawda i bez wstydu tak to MUSTANG .

bogdanw Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-10 12:52:34 /


Bogdan dobrze to ująłeś ;-)

rybagosc Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-10 13:19:13 /


Metallord to może wiesz kto skrzynie udupił?

Chłopaki sprawdzać pojechali nieprzerejstrowanym wozem a ludziska z planu "o kurwa serwis aż z francji przysłali " :D

Endryou Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-29 22:36:14 /