logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » stowarzyszenie capri.pl » Jak zostać członkiem Stowarzyszenia Capri.pl ?

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia Capri.pl ?

Pytanie wydaje się być retoryczne niestety takowym nie jest.
Dwukrotnie wysłałęm formularz, chciałbym opłacić składki... niestety cisza.

Zatem co zrobić???

Drab / 2016-04-19 14:54:11 /


Cierpliwości , albo próbuj dzwonić do Michała .
Ja bym doradzał to pierwsze .

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-19 14:58:16 /


A może ten automat do zgłaszania sie wysypał?

Drab / 2016-04-19 15:45:13 /


Spokojnie, też swoje odczekałem jakiś czas temu ;-)

#szaman Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-19 17:09:03 /


Cierpliwości.

Badyl Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-20 10:25:01 /


Tak, przyznaję że wszelkie czynności papierowe wykonuję z dużą niechęcią i od czasu do czasu, więc pojawiają się opóźnienia. Jak komuś się spieszy bo np. chce zdążyć z kwitem do PZU, do ponaglenie bezpośrednie zwykle działa. Wiem że tak nie powinno być, ale cała ta działalność jest "w miarę wolnego czasu". Już zabieram się za zaległości.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-21 00:42:15 /


Nooo i od razu lepiej szefie ;)))
Jak będziecie rzeźbić jakieś następne rzuty breloczków to nie zapomnijcie o mnie bo czekam już chyba ze trzy lata ;)))

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-21 05:38:44 /


nie bądź raptus!

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-21 07:57:15 /


...bo jak mężczyzna mówi ze cos naprawi to nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku.. :D

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-21 10:09:11 /


Ja zgłaszałem już dłuższy czas temu chcąc zdążyć przed marcem i PZU. Pomimo ponaglania na początku lutego - cisza :(

AndrzejK Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-21 13:53:42 /


Teraz jest przed marcem.

zapek??? !G.O.P! Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-21 14:02:47 /


witam i co wiadomo co z tym członkostwem

mario1 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-05-18 00:04:25 /


No nic, mówią że do trzech razy sztuka...

Od lutego cisza, więc puściłem raz jeszcze zgłoszenie, może tym razem szczęście dopisze...

AndrzejK Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-10-26 11:28:57 /


Błogosławieni cierpliwi.... :)

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-10-26 13:27:33 /


Ja już też wysłałem chyba 3razy zgłoszenie i cisza...

WoD Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-06 22:27:34 /


kup sobie assitance w pzmot. Taniej, szybciej i takie same profity ;)

michalch83 / 2016-11-07 08:03:17 /


Przyznaję że ogarniam to trochę z opóźnieniami, ale od lutego to raczej nie, max 2 miesiące bywa. Miałem parę zgłoszeń które dostałem podwójnie zarówno na członka zwyczajnego jak i wspierającego, albo takich bez pełnych danych osobowych w ustawieniach konta - więc dopytuję potem emailem. Ale od czasu do czasu nie dostaję później żadnego uszczegółowienia i tak sobie niektóre zgłoszenia wiszą i czekają.

michalch83: co do metody uzyskania zniżki inną drogą - oczywiście że można. Ale nasza składka również służy innym celom, utrzymujemy np. tą stronę w działaniu. Oczywiście że można nic nie dokładać, nie ma tu żadnych oczekiwań, można korzystać do woli bez żadnych składek. Ale sugeruję przemyśleć logikę wypowiedzi: bo z Twojej akurat wynika że nie warto. Skoro nie warto, to tak jakby istnienie tej strony też nie jest dla Ciebie zbyt wiele warte. A skoro nie warto i nie warte, to może w zasadzie nie warto korzystać z dobrodziejstwa tego że inni uważają że warto i po prostu nie warto tu pisać? W szczególności tutaj, innym, że nie warto.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 10:27:33 /


Oj ukłułem? To niechcący prezesie ;) Co faktu nie zmienia, że z balonika zawsze warto trochę powietrza spuścić, szczególnie nieswieżego. Fajnie, że chce? Wam się prowadzić stronę, fajnie ze jest puchar, ale albo ja albo Wy się postarzelismy bo coś mi się widzi że się Wam jednak nie chce :) Co do kosztów są zapewne, jakie nie wiem bom członek a nie członek jednakoż. Ale jeśli to problem prezesie to przedstaw proszę koszta, chętnie dorzucę cegiełkę do działania tego przybytku.

michalch83 / 2016-11-07 11:33:19 /


Co warto, a czego nie warto...
To na pewno warto wprowadzić jakąś moderację do ogłoszeń i konkretne zasady co do korelacji cena/zdjęcia/licytacja/dane profilowe. Może powstałby z tego taki filtr przeciwburacki?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 14:32:06 /


Ponieważ zazwyczaj moderuje to wszystko kilka osób na zmianę, to może sprecyzuj co mamy w ogłoszeniach moderować. Bo ja burackich wypowiedzi na przykład wolę nie moderować, żeby każdy widział z jakim sprzedającym/kupującym ma do czynienia. Brak zdjęcia czy ceny jest mocno irytujący, to fakt, ale nie wyklucza przecież sfinalizowania transakcji. Wymaga co prawda interakcji większej niż klikanie w necie, na przykłąd rozmowy telefonicznej, ale to chyba nic strasznego? :)
Podsumowując - chcesz lepszej moderacji - sformułuj konkretne postulaty.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 14:38:50 /


Moderacja jest na zajebistym poziomie. Pewna luźność formy jest najlepszą cechą tego forum. Nie róbmy z capri.pl kolejnej fejsowej grupy lub forum z debilnymi i nazistowskimi zasadami. Ludzki filtr na buraków w postaci ostrej szydery jest najlepszy :)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-11-07 14:45:06 /


tu popieram Marcina.
mod nie powinien wtrącać się w takie rzeczy. Dopiero jak dyskusja pójdzie za daleko może ( i powinien ) interweniować.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 14:46:14 /


Marcin a czy jest szansa przy NICKu dokleić ikonkę nowym członkom ?
Tak na przykład na 3-6 miesięcy, by było widać kto się zarejestrował dla jednego ogłoszenia.
Myślę , że mała literka ,,N,, nikogo by nie obraziła.

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 15:11:41 /


Żaden Marcin, ja tylko moderuję. To Michał ma takie możliwości programistyczne.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 15:13:25 /


Tak, ale Michał jest zajęty i żadko odpowiada na pytania. ;))

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 15:15:00 /


prędzej byłbym za ,,okresem próbnym" - np. dwa tygodnie bez możliwości wystawiania ogłoszeń.

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 15:17:05 /


... i co najmniej 50% danych w profilu

Jac Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 15:35:47 /


> Ale jeśli to problem prezesie to przedstaw proszę koszta

Michale-ch83, jesteś tu rok dłużej niż mamy stowarzyszenie. Więc raczej wiesz co i jak, nie muszę nic przedstawiać. Jeśli byś chciał się tu zaczłonkować, to było kiedy. A jeśli do tej pory nie, to jest to jasny wyraz woli. I nie, to nie jest żaden problem, od początku mamy taki model, że wszystko jest dobrowolnie. Więc wiesz że to nie problem, wiesz też gdzie są wszelkie informacje o składkach. Więc to co napisałeś, to tylko zbędne słowa, nie bardzo wiem po co.

Mnie nie ukłuło, tylko dialoguję bo myślę że jest po co. Za to wygląda że Ciebie coś kłuje w tym klubie. Podważanie sensu składki, korzystając do wygłaszania swoich przemyśleń ze strony która utrzymywana jest z tychże składek zakrawa na sporą niekonsekwencję. Bądź konsekwentny.

W ogóle wyczuwam w tym co piszesz nutę trollowania. Składka bez korzyści, bo taniej i szybciej gdzie indziej. Spuścić powietrze z balonika - jaki balonik masz na myśli? Nieświeżo - co konkretnie? Widzi Ci się że nam się nie chce - robimy tyle na ile starcza sił, mało komu chce się więcej, reszcie chce się jeszcze mniej albo wcale. Rozumiem że nie spełniamy Twoich oczekiwań - jeśli nie chcesz wpływać na klub w konstruktywny sposób, to wiesz co robić.

A jeśli chciałbyś coś wnieść do naszej działalności, albo chociaż zgłosić jakieś uwagi czy swoje oczekiwania, to skup się, zrób to w spójny przemyślany sposób, zamiast propozycji spuszczania nieświeżego powietrza z balonika i tym podobnej retoryki. Bo takie frazesy to nie jest dialog. Słuchamy.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 15:50:58 /


Ja tam jestem dumnym członkiem od lat;-)

bobik liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 16:06:47 /


Tak przy okazji.

Jest jakas mozliwosc podgladu do kiedy mam oplacona skladke? Dostaje sie z automatu jakies ponaglenia (z akzualnymi danymi do przelewu)? Uprzedzajac: nie ma mojego nazwiska na liscie czlonkow http://www.capri.pl/scpl/members wiec tam nic podgladnac nie moge...

bartek nowakowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 16:46:40 /


Chodzi mi o moderacje ogłoszeń wyłącznie. I wyłącznie z powodu braku danych w profilu czy stażu na forum.

http://www.capri.pl/user/11880

Zero danych w profilu, zero dosłownie czegokolwiek. Od wystawiana anonimowych głoszeń jest jest olx czy allegro, a nie giełda klubowa.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 18:31:11 /


A propos listy http://www.capri.pl/scpl/members to nie tylko Ciebie tam nie widać ... Lista liczy z grubsza 180 nazwisk, a numeracja przekroczyła 270 - siebie też nie widzę (a blaszkę z numerkiem noszę w kieszeni jako breloczek), nie widzę Perany i jeszcze paru innych osób, które blaszki dostały...
No chyba, że za jakieś przewinienia zasłużyliśmy sobie na skreślenie z listy :(
BTW - bo nie wiem, czy jakiś mechanizm łączy owe dane - symbol członkowski "C" nie pojawia się także przy moich wpisach na forum. Zgłaszałem to Zarządowi 16 miesięcy temu, ale może jeszcze trzeba poczekać...
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 18:54:30 /


Lista członków: poprawiona. Są już wszyscy. Brakowało honorowych i byłych członków, dlatego ilość była mniejsza niż numeracja.

Co do pojawienia się na liście, to muszę się przebić przez przelewy, co robię rzadko... Stąd opóźnienia. Całą logistykę ogarniam sam i często brakuje czasu. To nie usprawiedliwienie, zaledwie objaśnienie sytuacji.

A jak coś zgłaszacie i brak reakcji od razu, to czasem trzeba poczekać, ale sprawa czasem też popada w zapomnienie, czasem działa przypomnienie :) Wiem że taka sytuacja jest daleka od ideału, żeby trzeba było przypominać, ale ponownie - więcej do zrobienia niż czasu i tak wychodzi.

Moderacja ogłoszeń: wydaje mi się że aktualny poziom jest dobrym kompromisem między sensem a swobodą. Dla przykładu, ostatnio przebojowy użytkownik malin - brak danych? Podał miasto, telefon, email, w zasadzie chyba wszystko co wystarczy do kontaktu? Sprzedaje jakiś realny towar patrząc po zdjęciach, co prawda dialoguje w szczególnym stylu, ale dzięki niezakłóconemu obrazowi każdy może sobie samemu wyrobić opinię czy chce się wdawać w interesy. Dla realnych zainteresowanych bezcenna jest próba indywidualnego kontaktu - często rozmowa przez telefon wyjaśnia dużo więcej i szybciej, niż pisana wymiana zdań. No chyba że ktoś chce tylko popisać, bo mamy też tu takich - wtedy wiadomo co z tego wynika, w sumie zgodnie z intencją. Jeśli już w ogóle kogoś moderować, to częściej wypadałoby tych piszących dla pisania...
Mnie np. razi komentowanie cen - ktoś coś wystawia za ileś, jego sprawa, wyobraźnia i oczekiwania. Za drogo, żyjesz dalej i nie trujesz. Czasem rzeczywiście warto komuś trochę uświadomić rzeczywistość, ale to naprawdę rzadko. W większości przypadków to bezsensowne stękanie z nudów, najczęściej i tak niezainteresowanych żadnym kupowaniem.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-07 20:18:05 /


Michalch83: Ja wiem, że można sobie w pzmocie itp itd, no ale skoro mam już to Capri, udało mi się je znaleźć dzięki temu serwisowi + wygrzebałem tu mnóstwo interesujących informacji, to jednak wolałbym przy okazji nieco wesprzeć działalność ;)

Michał Konieczny: rozumiem, spoko, ja też mam inne zobowiązania itp. itd. dlatego nie upominam się co tydzień. Po prostu przypomniało mi się, że wysłałem takie zgłoszenie i w sumie odpowiedź się nie pojawiła. Postanowiłem więc spróbować jeszcze raz, może teraz zaskoczy, a może się przynajmniej dowiem czemu nie zaskoczyło i tyle :)

AndrzejK Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-11-09 12:32:08 /


> Dostaje sie z automatu jakies ponaglenia (z akzualnymi danymi do przelewu)?

Nie ma żadnej systematyki. Od czasu do czasu jak się zabiorę za zaksięgowanie składek to uruchamiam ręcznie automat przypominający. Przynajmniej raz do roku, jak się muszę rozliczyć z urzędem skarbowym. Właśnie zaktualizowałem składki i puściłem przypomnienie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-09 15:00:20 /


potwierdzam :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-09 19:10:27 /


Potwierdzam :)

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-11-09 21:06:28 /