logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » Problem z zamontowaniem amortyzatorów bilstein

Problem z zamontowaniem amortyzatorów bilstein

Panowie, proszę o pomoc w związku z amortyzatorami do mojego MKIII. Amorki Kayaba nie pasowały więc kupiłem bilsteiny. Okazuje się, że też nie pasują. Zamieszczam zdjęcia aby zobrazować problem.

Prosiłbym o poradę, czy lepiej jest w tym wypadku kupić inne amortyzatory i jakie bo już nie mam pojęcia które będą pasować czy zamontować inne kolumny mcpersona, dzięki którym będę mógł zainstalować bilsteiny. Jeżeli jest jakaś inna opcja to też chętnie posłucham.

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-20 20:32:23 /


amory wyglądają na prawidłowe.
Nie została co w środku kolumn dolna rura ze starego?

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-20 21:11:34 /


Zdaje się, że tak wyglądały fabryczne bisteiny z 2.8i, - inna kolumna, do pozostałych masz wkłady (to co masz jako nowy bistein). Ale nie wiem czy tego starego ori idzie jeszcze wybebeszyć ze środka i uzyskać 'zwykłą' pusta kolumne do wkładu.

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-20 21:52:30 /


Wkład który kupiłeś jest wkładem do zwykłej kolumny jaka występowała w każdym Capri poza modelem 2.8i, natomiast kolumna którą masz jest właśnie kolumną z 2.8i. Nie włożysz tego wkładu do tej kolumny. Możesz za to wysłać całe te kolumny (wraz z fabrycznymi "wkładami" które z nich wyjąłeś) do Zerkopolu - serwisu Bilsteina i tam Ci je zregenerują. Jeżeli chcesz użyć wkładów które kupiłeś to musisz dokupić zwykłe kolumny.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-21 00:17:21 /


Oj panowie .... kolejny raz mi pomogliście :) Dziękuję bardzo i zabieram się za szukanie zwykłych kolumn. A te, które mam zamontowane to oddam do regeneracji do Zerkopolu więc tutaj także dziękuję za podanie namiarów.

P.S. Ogłoszenie już zamieściłem że szukam kolumn więc jeżeli ktoś z was coś posiada, to dajcie znać.

Pozdro

velSztaba Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-04-21 09:26:10 /


Ja mam i mogę oddać za butelkę jakiejś "rudej". W weekend majowy będę na wsi, gdzie takowe leżą, to po nim mógłbym je gdzieś dalej wypchnąć. Jakby co to dzwoń 661 880 867, bo problem u mnie z regularnym zaglądaniem tutaj.

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-04-22 15:01:58 /


Mam w swoim chyba ten sam problem mam 2,3 silnik ale chyba ktoś zamontował takie kolumny bo są szersze i inny amortyzator nie podchodzi chyba też muszę poszukać zwykłych

Rafi - Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2020-07-22 23:32:58 /