logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Otwieranie bagażnika ze środka w Taunusie! Działajace!

Otwieranie bagażnika ze środka w Taunusie! Działajace!

Haha, nie wierzę w to co znalazłem wciśnięte między boczek a kanapę w swoim Taunusie. Linka otwierania bagażnika ze środka. Wystarczy pociągnąć za linkę, przytrzymując pancerzyk i bagażnik się otwiera :D

To fabrycznie występuje w Taunusach? Ktoś też ma coś takiego?

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-05-17 22:40:47 /


Tak. Na początku do bagażnika wkładali Chińczyka, ale były protesty, że zła demokracja, prześladowania i zaczęli montować linkę

zenonDWR / 2016-05-18 08:35:56 /


Chińczyk co prawda wychodził taniej, ale zajmował miejsce w bagażniku i pod fabryką forda były pikiety obrońców praw człowieka, czy coś.

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-05-18 08:53:43 /


Jak zwykle dobre, działające rozwiązania musiały zostać zastąpione tańszymi i gorszymi... cały ford.

Curtis_Capri Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-05-18 09:13:30 /


J. Zumbach po wojnie dorabiał latając w afryce. Jego samolot bombowy z demobilu us air force uzbrojony był w jeden karabin w dziobie uruchamiany za pomocą linki przyczepionej do MURZYNA.
tak mi sie skojażyło :p

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-05-18 09:39:42 /


J. Zumbach po wojnie dorabiał latając w afryce. Jego samolot bombowy z demobilu us air force uzbrojony był w jeden karabin w dziobie uruchamiany za pomocą linki przyczepionej do MURZYNA.
tak mi sie skojażyło :p

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-05-18 09:39:56 /


no no tylko żeby to nie był przypadkiem polski biały murzyn

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-05-18 09:49:13 /


szanowni koledzy wasze zachowanie nosi znamiona rasizmu!!!
czyżby to wpływ nowej władzy? :) pełzający nacjonalizm? :)
jeden z was pod rządami PO notorycznie kasował moje zdjęcie :)))

najdos Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-05-18 10:19:30 /


najdos myślę że masz rację, to wpływ nowej władzy. Wczoraj coś w dzienniku telewizyjnym albo czymś takim w narodowej telewizji obiło mi się o uszy jak mówili coś o murzyńskości Sikorskiego sprzed kilku lat.
a może to RASOFOBIA?
bo już o homofobii i rusofobii nie mówią.

aaannnd Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-05-18 10:48:18 /