logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » capri

capri

mam pytanko ! a mianowicia moze ktoś wie czy capri II 1975 bo tak mi gość powiedzial przez telefon.
czy miały one z przodu okragłe reflektory tylko bez tych wycięć w masce,zupełnie wyglądał jak w III bo z tego co mi wiadomo to nie było II z okrągłymi chyba ze na rynek USA??????

RALFI Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 12:12:28 /


dział historia!!! wystarczy poszukać!!!!

Gurden Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-08 12:29:56 /


Z tego co mi wiadomo, to nie miały MKII masek bez wyprofilowań pod światła i swiateł jak w MKIII (pomijajac oczywiście fakt, że MKIII można bezkarnie określać jako MKII). Dodatkowo miały inaczej wyprofilowany dół pasa przedniego.
P.S. Gratuluję tytułu wątku, od razu wiadomo o czym jest :/

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 12:32:01 /


przyłączam sie do gratulacji odnośnie tytułu wątku.... ehhhh


weź też pod uwage że auto mogło mieć dzwona z przodu i dali co było ;-)
Bardziej można sie sugerować kształtem przedniego pasa, wyglądem środka.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-08 13:02:31 /


ok dzieki!!
a co do tytułu to oto własnie chodziło zeby zachęcić do wejścia he he jeszcze raz dzieki pozdrawiam.

RALFI Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:57:07 /


Jeszcze jeden taki tytuł zachęcający do wejścia to ... powoli po paluszku ... zaczniemy obcinać ;-))

Buehehehe żartuje - ale gąszcz sie zaczyna robic nie do przebrnięcia. Na forum jest już kilka wątków o tytule Help - każdy o czym innym.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 13:32:28 /


eeeeee tzn. są takie sugerujące odrazu treść wątki ;-) Help albo Pomocy to najlepszy przykład ........ sam zobacz w wyszukiwarce.

A jeśli chodzi o ten to każdy wątek sie tak powinien nazywać ;-) To by był dopiero porządek ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 13:36:14 /


Czego się czepiacie... dobrze dobrany tytuł wątku - od razu wiadomo, że chodzi o Capri ;) Buehehhe

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 19:14:12 /


no nie wierze... jak bedziesz sie kiedyś musiał przekopac przez te wszystkie zachecajace watki żeby znaleźć to czego naprawde szukasz to Ci sie odechce zachęcania...

a co do Caprika to pewnie jak w wielu przypadkach jest wstawiony cały przedni pas od mkIII co psuje cały dwójkowy efekt :(

Daniel vel Treetop liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 22:36:15 /


tez mnie zmylil tytul-mogl dopisac ze to FORD capri no nie???

alwax Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 23:16:18 /


No alwax mogli, bo tak to niebardzo wiadomo o so chozi wogle... chociaż ja przyznam się bystrzak jestem i jakoś się domyśliłem, że to o Forda Capri chodzi, a nie o wczasy na wyspie Capri;)

Wroniasty Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 23:38:06 /


chej wyluzójcie bo sie przezemnie pokłucicie!!he
ok. będę bardziej dokładny sory?

RALFI Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 14:45:34 /