logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » RADYKALNE ZMIANY w 3M

RADYKALNE ZMIANY w 3M

Wątek skierowany do osób sympatyzujących z posiadaczami starej motoryzacji w Trójmieście, z naciskiem na starego Forda.


Niegdyś w Trójmieście (3M) aktywność była większa, dziś już sam nie wiem na kogo można liczyć zawsze, a na kogo od święta; na naszych zlotach zazwyczaj pojawiała się stała ekipa w składzie;

Maciasy, Michoo, Ptasior, Ligacz, Olek, Patryki, Granadziarz, Cwiety, Miłosz, Sowa, Micho Cortina, Gutki, Joko, Kornik, Ludwik, Skun, Arek, Wydmikufel, Orange, A-patch, Bedek, Pan Jurek, HOOVER,

Dziś już niektórzy są dziadkami... jedni z nas składają auta w garażu, innym siana zabrakło, jeszcze inni przesiedli sie do Calibry np, niektórzy pracują 24h albo potomków wychowują, idea jest taka by mimo stanu maszyn ekipa 3M trzymała się i tworzyła silną grupę na pomorzu miłośników starej motoryzacji z akcentem na Forda.

1.Jako pierwszy podpunkt nowej ustawy Wnoszę o :
POLARKI czarne z wielkim haftem na plecach z naszej flagi, cos co pozwoli nam w służbowym samochodzie lub w tramwaju oznajmiać naszą przynależność, polarki muszą być ładne żeby nie było wstyd ich nosić więc myślę że nie ma co szczędzić kasy wydaje mi sie że 100-150 powinno na taki polar wystarczyć a wiadomo pamiątka na parę lat. Idą święta super prezent - PROSZĘ osobę która by sie podjęła o kontakt ze mną Ja osobiście nie mam czasu na tworzenie tego polarka, podejmę sie w ostateczności ale myślę, że ktoś mnie odciąży.

2.Jako drugi podpunkt sugeruję zrobić coś na wzór ziomali z Wawy, czyli spotkanie cykliczne, powiedzmy co miesiąc w piątek albo co dwa miesiące spotykamy się np. w knajpie na Zaspie przy kominku na piwku, można przyjechać kolejką, autobusem, tramwajem, samochodem, wszędzie blisko.

3.Jako punkt 3ci zastanawiam sie czy nie było by fajna opcja wprowadzenie symbolicznej składki 3-4zł miesięcznie od członka 3M, ta kasa pozwoliła by na tworzenie gadżetów 3M, typu; nalepka na samochód z logo 3M, miniaturowa flaga na antenę z logo 3M, breloczki, jakiś zlot gdzie kupi sie za to kiełbasę na grilla, oczywiście w miarę wpłacanych funduszy wszystko, tu potrzebuje życzliwego członka 3M co ma trochę czasu by zostać skarbnikiem -jeśli pomysł przejdzie

4.Jako punkt czwarty można rozważyć czy nie dołożyć się wspólnie do garażu i w końcu mieć gdzie naprawiać całą ekipa nasze rydwany. Pomysł garażu ożył znowu pytanie na ile?:(
Wizja garażu 3M to kanał i kanapa z boku gdzie będzie można spędzić cały dzień i noc:) nie tylko miejsce parkingowe

5.Jako podpunkt piąty Ne znaczy że najmniej ważny, czy są zainteresowani, aby doskonalić swoje umiejętności za kołkiem? Taka mini szkoła Hoovera już ruszyła i sa wyniki, spotykamy sie co tydzień-dwa (w miarę funduszy ;) na gokartach by pojeździć trochę i startujemy w zawodach LOTOS. Na ostatnich mistrzostwach 3M reprezentowali Michoo i Ptasior, ten drugi zdobył puchar rafinerii, 3M jest dumny!!
Do tego można by podłączyć 2 lub 3 spotkania zimowe na pasie typowe wychodzenie z zakrętów boczki slalomy na śniegu i lodzie. Po pierwsze zabawa, po drugie bezpieczeństwo sami wiecie że największa zabawa z tylnim napędem jest wtedy gdy traci przyczepność, oswajając się z tym nie zaskoczy nas zima, koleiny i takie tam.. :)

BRACIA i SYMPATYCY 3M, dzięki uprzejmości panującego nam MK mamy swoja stronę www.3m.capri.pl narazie wystarcza nam strona capri.pl ale jeśli w przyszłości będzie nam potrzebna bardziej nasza własna oczywiście ją rozbudujemy.

3M to grupa ludzi, i dlatego proszę Was o głosowanie ja jako prezes mogę coś zaproponować, ale bez Waszej pomocy nie wprowadzę tego w życie;
Proszę o krótkie głosowanie PYTANIE NR 1 -ODP; JESTEM ZA lub JESTEM PRZECIW, krótko i na temat.

Hoover 3M / 2005-11-09 11:44:26 /


Jak najbardziej za!!!!

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 11:57:50 /


ponieważ ograniczyłeś odpowiedzi do za i przeciw, odpowiem przeciw, mimo, że po częśći za.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:03:01 /


chłopaki wzór głosowania:

np:

ODP nr 1 - ZA
ODP nr 2 - PRZECIW
ODP nr 3 - ZA
ODP nr 4 - PRZECIW
ODP nr 5 - ZA

Hoover 3M / 2005-11-09 12:08:45 /


Za wszystkim

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:18:27 /


Dobre pomysły wprowadzacie - odkąd pojawił się pomysł aby spoty w Pyrlandii firmowac nazwą PCK na naszych spotkaniach pojawia się czasem nawet ok. 20 osób. Cykliczność to tez fajna rzecz - u nas to tak średnio co 4-6 tygodni wypada. A siedzibę warto mieć, też już coś o tym w Poznaniu wiemy & koncept realizujemy. Co do gadżetów - nie szkoda kasy? Macias się zabawił w gadżety i nie widziałem, aby przy nich panował zabójczy ruch... Ale ja to niejako spoza 3M jestem, więc nie bierzcie do serca słów starego pierdoły ;)
Pzdr

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 12:25:12 /


Hoover, sprawa wygląda tak:
1) nie - nie będę miał tyle kasy na wywalenie w błoto - to jest jedno tylne łożysko do granady
2) nie - pracuję na zmiany więc raz mogę być raz nie.
3) nie - zawsze będzie jakiś niesmak związany z rozliczaniem się z tej kasy. Albo urzędowo jak w Capri.pl, albo wcale.
4) Tak - Mtango jako najpoważniej wyglądający z nas ma nawiżać kontakt z Agencją Zaleski i obejrzeć garaż do którego dał linka Wydmikufel
5) Tak - bawcie się i uczcie jeżdzić bo jak patrzę na was na zlotach to umieram ze strachu. Jak będę miał czas i fundusze to dołączę do was jak i w pkt. 2)
Mam 3 cele fordowe w roku:
1. SO
2. PC
3. Gryźliny
na tyle dostaję dyspensę od żony. Muszę to odkupić ciężką chrówą przy utrzymaniu w sprawności domu, samochodów i budżetu domowego.
Howgh!

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:34:45 /


A propos Hrabiego, czy wszyscy przejrzeli ten wątek: http://www.capri.pl/forum/43666936875fc ???

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:38:57 /


Za wszystkim... z wyjątkiem polarków a to dlatego tylko ze 10-150 to troche kasy jest moze lepiej t-shirty albo cos , ja myslałem zeby sobie na ramonezce na plecach duze logo wszyć.. ale kto chce moze porobić sobie polarki.

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:46:56 /


A, chciałem dodać że moja opinia z pkt 5 nie dotyczy Micha - on umie jeździć jako jeden z nielicznych caprikowców. Szkoda, że już ścierkowiec....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:52:03 /


calkiem mozliwe, ze nie. bo watek w dziale PCK, a niestety pewnie nie wszyscy go subskrybuja.

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:56:37 /


granadziarz, a mozliwosc wypicia lecha pilsa w rejonach, z ktorych pochodzi cie nie kusi?:D

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 12:58:16 /


za wszystkim :-)

Ananiasz Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 13:28:25 /


Ja jestem za :) Ewentualnie moznaby rozwazyc t-shirty zamiast polarkow, ktore sa drogie i nie praktyczne w lipcu :) Obecnie, jak moze niektorzy wiedza, podjalem sie produkcji t-shirt'ow dla taunus.pl i beda fajne z nadrukami z 2 stron, na koszulce 190g/cm2 (czyt. dobra, gruba), wyjada po okolo 16-17 zl sztuka!

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 13:50:18 /


My jesteśmy za, ale wszystko w miarę mozliwości, nie zawsze mozemy sobie pozwolić na spotkanie, ale ada rośnie wieć juz niedługo zamierzamy nadrobić wszystkie zaległości towarzyskie i nie tylko

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 14:16:04 /


za wszystkim tylko wolalbym koszulki 3m bo polarka i tak nie bede pewnie nosil a do mycia auta to szkoda go by bylo.
garaz dobry pomysl tym bardziej ze trzeba hoover auta zakonserwowac :)
najbardziej podoba mi sie 4 i 5 pomysl :)

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 15:28:28 /


Segal, ja bardzo tęsknię za lechem pilsem, ale niestety jak napisałem wyżej, na więcej samochodowych wyjazdów w Polskę nie mam dyspensy :-(
Cyba że jakoś przekonacie żonę do wspólnych wyjazdów. Miałyście sobie zrobić sabat i co???

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 16:50:33 /


1. Tak tyle, że koszulki. Polaros niestety pooki co zadrogie jak dla mnie.

2. JAk najbardziej na TAK tyle, że miejsce kiepskie, bo poźniej poszaleć nie można , to po pierwsze, a po drugie Gdyni daleko, a to też 3M. Może zatem knajpka przy operze leśnej, drogo bo drogo, ale mamy sie spotkać, a nie iśc na obiad. Pozatym jest parking gdzie można i laka spalić i poślizgać sie, fatk faktem, że nawierzchnia dla opon zaubjcza, ale to lepsze niż to pod TINO.

3. Nieformalnie NIET. Formalnie TAK.

4. Oczywiste, że jako pomysłodawca to na TAK.

5. TAK.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 17:04:00 /


1. Super fajny gadżet, ale wolę się na razie nie deklarować więc do dowołania NIE
2. TAK (ale bliżej Gdyni, np Sopot)
3. TAK nawet 10 zł ;)
4. TAK
5. TAK

Pozdrawiam serdecznie 3M SKŁAD!

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 18:27:52 /


Siemka i pozdro z Cheltenham w United Kingdom :P

co do pomysłów to ja głosuje nastepująco:
1.Jak najbardziej tak. Co to bedzie mi jest obojętne i koszulke zaloze i w polarze bede smigal :)
2.Spotkania cykliczne. Jak najbardziej ZA. Miejsce faktycznie bliżej Gdyni mysle ze Sopot to gitez opcja. coc i tak podporzadkuje sie wiekszosci :P
3.Składki. Jestem ZA. mysle ze 5 ziko to bedzie w sam raz nie za duzo i nie za malo.
4.Garaż. ZA bo jak wroce z Anglii to bede potrzebowal garazu coby grzebac przy Capriku.
5.Gokatry i pas. ZA. Moje doswiadczenie z tylnim napedem ogranicza sie do SO 2005 gdzie dzieki łaskawości Maciasa (WIELKIE DZIĘKI) mogłem posmigac bokami Scierka.
Gokarty tez sa gotara

Podsumowujac na wszystkie podpunkty odpowiadam ZA.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 19:29:27 /


czyli oprócz granadziarza widzę ogólne poparcie to mnie cieszy i motywuje do dążenia do rozwoju i swietności 3M składu!

Hoover 3M / 2005-11-09 19:33:52 /


No w konu ktos postawił na radykalne środki ,moim zdaniem jest to idealny pomysł BRAWO !! Jeżeli 3M ma funkcjonować jest to niezbedne .
Troche poświecenia i bedzie dobrze , mam nadzieje ze każdy znajdzie chwile czasu i poświeci go 3M sqad-owi !

Klawisz 3M / 2005-11-09 20:26:03 /


hoover kupiles juz stoper i notesik zeby zapisuwac czasy i poozniej przy bro udzielac nam cennych trenerskich wskazoowek jak jezdzic po torze kartingowym i driftem miedzy pacholkami???

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 21:47:38 /


produkcja juz poszla :D

#1#

tylko narazie na polkach w Londynie :D

sory ale mam dzis ciezki zarcik :P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 22:29:40 /


ups nie pokazalo sie :(

jeszcze raz !!!


Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 22:31:30 /


Wszyscy moowia o formalizowaniu wplat. to co mamy zalozyc dzialalnosc gospodarcza i placic podatek? kazdy moze dostac haslo do konta np w millenium jedno haslo upowaznia do ogladania stanu kasy i historii przelewoow . nic sie nie ukryje a haslo 2 bedzie znala jedna osoba . bedzie to dosc formalne i nie bedzie sie do czego przychrzanic ,a chyba lepiej jakbysmy po 3 miechach mieli na ta kielbaske z browarkiem wliczone .. tylko przyjechac.. moze jakies gadzety jak moowi hoov a co z tego ludzie maja ze na stowarzyszenie placa ?? i to chyba po 10 zl ... tu kazdy moze pilnowac pieniedzy i roscic pretensje ... o zesz madafaka jak sie rozpisalem ... w gokartach polecam szkole hoovera .. tak mnie wyszkolil ze jeden puchar juz mamy.. teraz kolej micha

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 23:18:17 /


Niech zyje 3M nawet z trabantami

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 23:19:42 /


dobrze gada ! dac mu piwo! (jesli chodzi o szkole)_a z ta kasa to sie obawiam ze przez pierwsze 2 miechy bedziemy placic a poozniej sie zapomni albo czasu nie bedzie albo kasy. i tak czesc ludzi wplaci czesc nie i jak wtedy ta kielbase podzielic?? juz widze hoovera ktoory krzyczy "ty ptasior kielbasy nie dostaniesz bo nie wplaciles ...." i bedzie mial racje.soptykamy sie na tyle rzadko ze kazdy sam moze se ja kupic. a jak zachce sie nam breloczkoow czy naklejek to sie zrobi szybka sciepe dla chetnych i tyle.

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 10:19:22 /


sierra rulez :>

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 10:19:45 /


wnosze o skasowanie powyzszej odpowiedzi o sierrze ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 12:14:42 /


wnosze o skasowanie wypowiedzi wnoszacej o wykasowanie sierrki ... dobry z niej caprik

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 14:00:25 /


Ad. 1 NIE (no chyba, że będą koszulki)
Ad. 2 TAK TAK TAK!!! Tylko w jakiejs knajpie z klimatem... :) (już dawno o tym mówiłem)
Ad. 3 NIE
Ad. 4 tutaj nie mam jednoznacznej odpowiedzi- zależy gdzie, co i za ile...;)
Ad. 5 Jestem na TAK :)

To tyle ode mnie :)

Wolff(miłosz) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 16:38:46 /


1 tak ale koszulki
2 tak obojętnie gdzie i tak mam blisko ;)
3 stanowczo nie
4 stanowczo nie (utopia i miraż )
5 tak

A tak poza tym to Granada rulezzzz ;)

Ludwik 3M Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 17:01:41 /


nono ptasior ty to chyba mnie lubisz..:> buuahah
mam nadzieje ze zorganizujesz next lik jakis zlocik i pokazesz swoja nowa subaru impreze:>
dasz sie przejchac???

michoo 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 17:28:33 /


no jasne tylko paliwa bede mial na 12 minut :>

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 17:51:12 /


1 Tak - na koszulki
2 Tak - w okolicach Sopotu bo bliżej Gdańska to dla nas już wyprawa
3 Nie - wyżej już powiedziano dlaczego
4 Nie - tylko dlatego że będzie to dla mnie za daleko no i mam własny,
ale idea chyba słuszna
5 TAK i NIE - spotkania na pasie tak w ramach spotkań z punktu 2-go

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 18:55:35 /


1 koszulka ok.
2 knajpa-obojetnie gdie i tak bede przyjezdzal grandzia (rulezz)
3 micho chyba moze miec racje.
4 mam gdzie drobne remonty wykonywac.
5 chce ale pracuje 24h/dobe i bedzie ciezko

fajnie ze ktos zaczyna cos dzialac.

bujax / 2005-11-11 23:04:28 /


odnośnie składek, to po 5pln na miesiąc wychodzi 60pln rocznie. Za 100pln rocznie mam doskonale działającą witrynę Capri.pl z niezastąpionym MK, który poddając jakiś pomysł nie mówi że nie ma na niego czasu i ktoś inny będzie musiał to robić (to do ciebie piję Hoover). Chciałem nadmienić że to dzięki tej witrynie w ogóle się poznaliśmy i możemy mienić się 3M składem. Dlatego uważam, że jeżeli ktoś ma ochotę na płacenie składek, to niech lepiej robi to na konto Capri.pl

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-13 12:27:41 /


drogi przyjacielu Jarku, składki na capri.pl wszyscy płacą ale z tego nie ma żadnych gadżetów, jsteś członkiem klubu i tyle, te 3-4 złote miały by być na coś NAMACALNEGO, chorągiewkę, nalepkę, breloczek 3M'u... mnie by to cieszyło

Hoover 3M / 2005-11-13 18:43:15 /


Ale Ty przecież nie masz na to czasu, więc kto ma to robić????
Co do namacalnych gadzetów, to chłopaki z taunus.pl bez składek sobie koszulki zrobili, dlatego składki na takie rzeczy uważam za bezsensowne.
Jestem przeciw, przeciw, przeciw.
Ale to mój głos, więc możeci ego nie brać pod uwagę :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 16:20:54 /


staaary kto powiedział, że nie mam czasu?
wiadomka że nie będę siedział w domu i wyszywał polarków czy rysował i składał breloczków, ale mogę zebrać kase, poszukać po internecie, podzwonić i zamówić w najtańszej firmie.
Kiedyś wykładałem kase a potem się martwiłem co zorbić z kalendarzami czy koszulkami z SO, teraz widzę lepszą alternatywę składamy się i z tego robimy! nie wiem może rzeczywiście składka nie jest dobrym pomysłem bo samo "SKŁADKA" odstarasza bo nie wiadomo na co idą te pięniązki, proponuję więc co miesiąc lub co trzy zrzutke na ;breloczki, chorogiewki, koszulki/polarki,itp

z drugiej strony nie wiem Granadziarz skąd ta nieufność boisz się że przpije twoje 3złote? :) Krytyka jest dobra, jeśli twórcza musimy być elastyczni wiadomo że będzie pod uwage brany głos większości co nie oznacza że nieliczy sie głos jednostki, wszyscy są tak samo ważni 3M ma nas dzielić i nie łączyć, jestesmy dalej członkami www.capri.pl poprostu chiałem zebysmy na mieście i zlotach mogli sie identyfikować z 3M, na mieście itp..

Hoover 3M / 2005-11-14 18:59:20 /


"Ja osobiście nie mam czasu na tworzenie tego polarka, podejmę sie w ostateczności ale myślę, że ktoś mnie odciąży."
Brak lecytyny Hoover.
Preczytaj:
http://www.taunus.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=1403
a następnie udaj się do Wydmikufla na szkolenie z robienia gadżetów bez wykładania kasy :-D
Nie gniewaj się na zrzędzenie starego pryka, ale nie lubię Huraoptymizmu przez słomiany ogień. Sam popatrz jakie hurraaa było na garaż i na czym spełzło.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-14 21:38:50 /


Słoniu nie gniewam sie:) bo 3M to nie tylko młode pryki starsze też:) wiesz że Cie lubie i szanuje, poztym kto by mam autka naprawiał Ty z Patrykiem macie największe pojęcie jak wycisnąć trochę konia lub coś ulepszyc tanim domowym sposobem:) Juz trzy dni temu nawiązałem kontakt z wydmikuflem i przerabiamy temat, ale ja pragne czegos więcej niz koszulka, przecierz polar czy flaga miniaturowa na antenke lub nalepka 3M na szybe nie musi byc przymusowa może byc dla chetnych kto sie zrzuci ten będzie miał, nie wazny sposób..ważne rezultaty! narazie przekomarzamy się, jak beda chetni to znajdę trochę czasu i zmontukje coś przed wyjzadem ponownym na wyspę, więc pytam konkretnie kto chcę plara kto chcę koszulkę, prosze pisać np.
koszulka sztuk 1 rozm XL
GO GO GO

Hoover 3M / 2005-11-14 22:25:52 /


Jarek pozdrowienia od Przema:) nawet nie wiedziałem że to ferrari z Nowego Portu kupił i montuje 2,9, teraz wiem!

Hoover 3M / 2005-11-14 22:27:56 /


1 t-shirt rozmiar XL

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-15 00:28:10 /


XL??? a co z siostrą na spółkę bierzecie?

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-15 11:30:21 /


1 koszulka-M
1 koszulka XL
1 koszulka rozmiar 86

kamila_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-15 17:36:07 /


No Jarek ja chyba taki malutki niejestem zeby mniejszą brać

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-15 18:12:52 /


dzwoniłem do firmy którą zaproponował Wydmikufel, niestety chłopaki nie podjemą się 20 koszulek:( za mała ilośc

Hoover 3M / 2005-11-18 15:39:01 /


Jak to sie nie podejmuja ? Podjeli sie 30 bez problemu, to 20 nie ? Chyba zart ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-19 00:54:25 /


PS.
Poprzednio robilem u nich bodajze 25/26 koszulek. Chyba mieli gorszy dzien jak dzwoniles ? Ew nie chce im sie meczyc z tyloma kolorami przy tak malej ilosci ?

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-19 00:55:21 /


ja jak co to na koszulke sie łapie
a co ?? przecie chyba mozna tak odleglych stron ????
eee do Lublina od 3M nie tak strasznie;P

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-19 02:37:55 /


no ba! :)

Hoover 3M / 2005-11-19 11:51:10 /


polarki bedą moze nie super jakość ale za to tanie, przyjadą prosto z Londynu z przodu mały znaczek FORDA na piersi z napisem Capri pod znaczkem z tyłu 3M-ka na plecach, jest opcja że zamkniemy sie w 30-40 zł za polar z kolorowym hawtem:)
kto chce bo niewiem ile zamówić:)
http://www.capri.pl/services/ad.php?id=437f4207cdfe9

Hoover 3M / 2005-11-20 13:03:40 /


jak 30-40 zł a nie 16.50 Ł to ja bym wziął

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 13:13:37 /


racja niedoczytałem odwołuje:)

Hoover 3M / 2005-11-20 13:17:25 /


jak cos to ja juz u Wojdata sobie zamowilem polarek
Wiec zeby nie bylo ze i Ty Hoover zamowiles dla mnie 1 i Wojdat


Pozdro

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 13:28:30 /


Ligacz a doczytales ze chodzi o funty a nie o złotówki??

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 14:28:09 /


Joko toc dobrze wiesz ze siedze na wyspie i 16.50 FUNTA to nie jest az taki wydatek dla mnie :p

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-20 15:55:50 /


To co? mozeby tak zakonczyc gadanie i sie w koncu spotkac gdzies np w ten weekend np przy operze np w sobote o np 12 ? Luudzie, musze sie Fordem przejechac !!!

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 10:58:41 /


więc tak;
-dogadałem sie z firmą z Wa-wy, że wyhaftuje logo 3M

w kolorze w rozmiarach 25cm x 15cm ma plecach polarków
koszt 250zł za projekt i 15zł od sztuki

*czyli przy 10 polarach 40zł+koszt polarka
*przy 20 sztukach 27,50+koszt polarka (+OCZYWISCIE PRZESYLKI)

teraz trzeba by szybko znaleźć tanie fajne jednolite polarki, zebrać rozmiarówkę i zakupić z 10 sztuk lub 20.

Hoover 3M / 2005-11-21 15:29:34 /


no ja i tak stargowalem z 25 FUNTOW !!! na 16.5 FUNTA !!! + przesylka

tak jak to Ligacz napisal , tutaj to malo . Ale na polskie to niestety co innego!!!

Wojdat Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 23:47:10 /


Hoover, ty się weż za to co na GG pisałem.

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-22 07:06:00 /


jak napisalem w zwastunie tego watku i pre osob sie radosnei zgodzila polar mozna zrobic za 100-150zł

i tak:
jesli bierzemy od Wojdata polar z znaczkiem na piersi Ford i napisem Capri jest to 100zł chawt duzy kolorowy na plecach przy 10 sztukach 40zł cena tej wyjątkowej limitowanej kolekcji na lata 140zł za sztukę!
napweno juz chetni sa:

1.Hoover
2.Macias
3.Ligacz
4.

komu jeszcze nie szoda 140zł na zajefajny polar haftowany obustronnie,
musi zebrac sie 10 chetnych i zapłacic zaliczkę

Hoover 3M / 2005-11-22 10:02:17 /


a co to jest chawt? ;)

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-22 10:04:46 /


logo 3m w kolorze o wymiqrach 25x15 czyli na pół pleców:)
o taki:

Hoover 3M / 2005-11-22 10:08:27 /


Hawt to pewnie to po sałatce warzywnej popitej wódką, dla odróżnienia od haftu.... :-)

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-22 12:08:44 /


Panie i Panowie pierwsza partia breloczków 3M została stworzona i w polowie rozdana, mimo narzekań i marudzenia niektórych członków:)

Teraz proponuję na zime pod choinkę może wziąśc sie za koszulki z haFtem 3M'u albo za nalepki na szybe z LOGO 3M tymbardziej że mimo mojej czasowej emigracji rosniemy cały czas w siłę.

Członek Ptasior podjoł próbę zaktualizowania strony www.3m.capri.pl

..z nieoficjalnych danych wiem że niedługo ukaże sie o nas zmianka w prasie ogólnopolskiej dla fanów motoryzacji warto chyba było by dumnie wozic na szybie tylniej nalepke z logo 3m lub w takim T-shircie sie przechadzac:) chyba że społecześtwo sie wzbogaciło i na zime można by zrobic z 15-20 polarków na prezety podchoinkowe(przent na lata).

Kto nie otrzymał breloczka 3M'u mam jeszcze 25 sztuk

Hoover 3M / 2006-09-12 22:08:44 /


Ja breloczek mam ;) ale koszulki być bomba pomysł (nie znoszę zakupów więc mi ubrań brak :/ )!!!!
Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-12 22:57:39 /


Hoover - ja bym sie pisal na breloczek, ale to dopiero jak w koncu uda mi sie dojechac na jakis spot / zlot Essim, a kiedy to nastapi - mam nadzieje, ze jak najszybciej :)))
pozdro!

Fuszix 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 01:58:59 /


a jak ktoś czesto jest nad morzem, naprzyklad taki ja to dostanie breloczek?
ubranka to już niekoniecznie :)

.STICH. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-13 06:59:02 /


oczywiście że sympatycy 3M też dostaną breloczki! przewidziano takich breloczków 15 więc prosze się zgłaszać STICH rezerwuje jeden dla Ciebie
Kasia jak mozesz zrobic foto i wkleic breloczek na forum bede wdzięczny:)

Hoover 3M / 2006-09-13 08:03:51 /


Niestety zostaliśmy bez aparatu, więc jedynie mały przedsmak w formacie komórkowym:





Pozdro!

Zimne S. 3M_U(ć) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 09:37:09 /


Hoovero ja nie mam jeszcze breloczka wiec jak bys mogl odlozyc jedna sztuke dla mnie bylo by super.

Co do koszulek to znasz moje zdanie (tylko zeby nie bylo jak zawsze czyli tylko gadanie)

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 09:38:40 /


I ja i ja jeszcze nie mam :)

Lukasz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 09:42:09 /


ok 2 odłożone dla Ligacza Śmigacza i dla Lukasza

Hoover 3M / 2006-09-13 09:44:47 /


Ja też poprosze breloczek a najlepiej to dwa .A co do polarów to jestem za .zamawiałem ostatnio polary do mojej firmy i płaciłem 45 zł(średnia jakośc) 90 zł (b.dobra jakośc) i właśnie te bym polecał sam nosze i jest naprawde wygodny i godny polecenia.no i oczywiście dochodzą koszty nadruku.Jak by co dla mnie dwa

Szymek 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 16:10:41 /


Podpisujemy się pod tym pomysłem całą rodzinką.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 16:18:07 /


to może lista chętnych

1. Sziwas 2 sztuki

Szymek 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 16:20:23 /


Ja też poproszę breloczek ! Polarek musze przmyśleć. Wziąłbym, ale tylko dobrej jakości.

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-13 17:46:16 /


jesli polarki to tylko bdb jakosci to ma byc polar na lata a nie szmata na 1 zlot!

Hoover 3M / 2006-09-13 20:10:27 /


ja tez bym prosił o bryloczyk 3Mu...a nad polarkiem tez bede mysłal intensywnie :)

mateush (proko) 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-13 21:16:47 /


3 koszulki: s-ka, m-ka, XXL-ka (dla mnie...) + 2 nalepki na szybę: 1 do kapcia i 1 do dzioba.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-15 20:19:18 /


macie dzioba?

Hoover 3M / 2006-09-15 20:55:05 /


A no mamy 2d 1971 1.3 do kapitalki ale jeździ jeszcze.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-15 22:58:45 /


brown sugar :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 02:31:28 /


SUPER! gratulacje dajcie jakies fotki na priva.

Hoover 3M / 2006-09-16 10:31:10 /


moge pomóc w rozbudowie stronie, ewentualnie po dostarczeniu odpowiednich materiałów stworzyc moge nowa strone :)
Tu macie linka do jednej z moich stron www.waspnation.end.pl
jezeli ktos chce to chetnie pomoge :)
a co do zlotow to kiedy tylko moge (czyt. mam kase) to zawsze przyjade.
Koszulki, polar itp. jak dla mnie ok

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 19:56:53 /


dodam ze na stronie w łatwy sposób kazdy by mógl zamieszczac sonde i nie trzeba by bylo glosowac w takiej formie jak tutaj:)

Kohito_PS Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 19:58:53 /


juz ustalone stronka sie bedzie robila od pazdziernika u profesjonalisy.... mam tylko wytwoor 3 minutowej pracy ... po sesji bedzie ostro sie zabieral ...

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 20:14:16 /


troszke mocno skompresowalem .... ale to mniej wiecej ... reszta streony raczej bedzie w bieli zeby byla przejrzysta ... jezeli serwer obslooguje mySQl to bedzie baza w ktorej kazdy opisze swoje auto i siebie.... tak bedzie prosciej :>
imprezy bedzie opisywal Hoover i zdjecia tez bedzie wrzucal jako prezes i szefo :P
Ja bede sie zajmowal zaprzeganiem za tydzien kolesia do stronki... mysle ze za 2 tygodnie cos ruszy pozdro

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 20:16:53 /


Ptasior ja mam tylko takie spostrzezenie
Z całym szacunkiem dla osoby Hoovera ale nie wiem czy sam podoła biedak :P z pisaniem relacji i wklejaniem zdjec, wydaje mi sie ze powinno to robic kilka osob (2-3) dlatego ze jak Hoov bedzie zajety czyms innym to kto inny bedzie mogl zapodac relacje albo powklejac fotki.

No chyba ze zle kombinuje

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-16 21:42:38 /


cwiety,
ostatnio to ON nawet odpalić nie chciał :-P

Kornik Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-09-16 22:31:38 /


damy rade ... hoov chce zeby z nim wszystko konsultowac ... uwazam ze sie zgodzi aby np Ligacz robil taka robote wiec to kwestia dogadania

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 12:05:36 /


Chłopaki jako że stworzyłem stronę 3M dlatego chciałbym mieć zawsze cos do powiedzenia to oczywiste:)
Wszyscy czlonkowie mają takie same prawa i uważam że pomysl Ligacza jest doskonały, pokusiłbym sie nawet o swoiste forum z mozliwością dopisywania komentarzy pod relacją (pomyślci o tym).
Dałem Ptaskowi wolna rękę bo troche strona zapuszczona a szkoda a Ptasior wykazał incjatywe, Kochaś napewno sie tez przyda twój talent, skontaktój sie z Ptaskiem i dogadajcie się.

Każdy nowy pomysł jest cenny szczególnie w trakcie tworzenia

Hoover 3M / 2006-09-17 12:23:56 /


qrde a ja 3 lata nie wiedziałem o co chodzi z tym 3m :) a to trójmiasto :)

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 12:30:51 /


Tak wiec spoko w razie czegos jestem zawsze w stanie pomodz i oczywiscie zglaszam sie na chetnego do pomocy w robieniu relacji zamieszczania ich na stronie i co tam jeszcze bedzie potrzebne.
I rozumiem Ciebie Hoover w 100%.

Ligacz 3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 12:33:57 /


no i super!

3M = Trójmiasto = Gdańsk,Gdynia,Sopot

Hoover 3M / 2006-09-17 13:52:19 /


"tu wszystko się kończy i zaczyna: Gdańsk Sopot Gdynia"....

granadziarz_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 18:10:51 /


ten wers mi się podobał!:)

Hoover 3M / 2006-09-17 20:08:25 /


Hoover lubi rymowanki :P

ٶٹڢڶ Ptasiek 3M ڄژښڭ Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 20:10:38 /


Kornik

było za późno i dziób już spał.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-09-17 21:22:52 /


EKIPA 3M SQUAD wysyłajcie do Ptaśka fotki Waszych maszyn bo na stronie 3M galeria uboga a jest co pokazać:)

Zdjęcia maszyn, Zdjęcia zlotów 3m, Opisy, wierszyki ,rymowanki, anegdotki, opowieści zlotowe,plany na przyszłośc..

ODWAGI!!

Zapraszam : www.3m.capri.pl

Wszystkich NOWYCH CHĄCYCH POZAC NASZE SZANOWNE GRONO I DOŁĄCZYC DO NIEGO zapraszam na zlocik na przelomie końca stycznia/ początku lutego info w krótce

Hoover 3M / 2007-01-05 22:40:20 /


Będzie trzeba się wybrać, coby zobaczyć co i jak :)

Lesiu69 / 2007-01-06 17:00:09 /