logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Pytanko o rozrusznik

Pytanko o rozrusznik

Witam.
Ostatnio miałem poważny problem z elektryką, kilka kabli sie spaliło, rozrusznik padł.
Oczywiście zamówiłem nowe części i tu niestety zaszła pomyłka, zamawiałem rozrusznik do automatycznej skrzyni biegów lecz dostałem rozrusznik do 4 biegowego manuala.
Jaka jest różnica między tymi rozrusznikami ? Czy moge montować taki rozrusznik bez obaw? Nieznam sie na tym, prosze o jakieś porady. Ford faclon 64r V8 2 biegowy automat. Dziękuje za wszelakie sugestie :)

Junior_BoB / 2016-06-01 07:13:17 /


Sugestie? Moja jest taka: jak już masz rozruchator pod 4 biegowego manuala to wspaniały powód żeby taką skrzynke założyć i pozbyć się automatu... dwubiegowego brrr :p

Jak wyglądają tak samo i da się fizycznie założyć to próbuj

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-06-01 07:22:08 /


Może być różnica w zębatce bendixa (inny moduł zęba). Policz liczbę zębów na obu bendixach. Jeśli będzie to niekompatybilne to rozwali Ci wieniec na flywheel'u. A Ignacego nie słuchaj, bo on jeździ autem na gnojówkę. To dopiero jest fakap:)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-06-01 08:44:31 /


No fakt, do tego zboczenia się przyznaje, chwale i dobrze mi z nim :p
no jak pisałem czy tak samo wyglądają to chodziło o to o czym dred pisze a nie o kolor np :p
a jak bd miał problem ze znalezieniem takiego jak trzeba to daj swoj spalony do regeneracji :)

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-06-01 09:11:46 /


No ogólnie to rozrusznik jest troszke większy ale powinien wejść, ewentualnie faktycznie bedzie trzeba do regeneracji oddać.

Junior_BoB / 2016-06-02 16:20:40 /