logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » Weekendowe spoty - Rzeszów

Weekendowe spoty - Rzeszów

W końcu po trzech latach studiowania w Rzeszowie zdobyłem się na WIELKI wysiłek i jednym telefonem zaproponowalem spotkanko, w celu spotkania, poznania się i w celu wypicia piwa, którego w sumie jednak nie mogłem wypic poruszająć się FORD ŚKODA favorit. Jako częściowe usprawiedliwienie swojej aktywności moge powiedzieć tylko, że ja "zaoczny" jestem, wiec te trzy lata to w sumie moze tak tylko kilka miesięcy ;). Spotkanko doszło do skutku, super ludzie, super pub-ik o dającej do myślenia nazwie DZIDA :), dwa FORDY + mój FORD ŚKODA i gut atmosfera, która przemawia za tym by spotykać się nieco częściej ..... powiedzmy raz w roku :P. Był fotograf - który spał, był artysta - który nie malował, i palaazzi - który nie wiedział, że jest palaazzi :D

... i kilka zdjęć




...fajny klimacik DZIDY - na dachu motocykl, na ladzie silnik od "ruska", części w gablocie od gs-a (chyba dobrze pamiętam), sufit z tablic rej., w tle leci Dżem, i placek po węgiersku o nazwie V-max :)




... było też DUZO ZŁA, ciekawe rozmowy - w sumie fajnie było :)


Pozdrowienia dla ekipy Rzeszów


Mirek K. / 2005-11-09 22:12:37 /


...i jeszcze nowy granatnik rozjechanego + cortinka



Mirek K. / 2005-11-09 22:22:05 /


No widzę, że ten sam stolik został osiedlony, przy którym zwykłem siadać :). Koła od FZR-a to nie było chyba ostatnio, z tego co pamiętam. Ale z tym "DUŻO ZŁA" to chyba przesada już.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-09 22:44:11 /


...sie działo :D:D

DUŻO ZŁA!!!!

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-09 23:41:39 /


To koło jest od BMW ;-)) K75/K100

Fajny klimacik knajpy - widze że sie u was wreszcie coś dzieje - oby tak dalej ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 01:03:25 /


Panowie moze lepiej by uzyc zwrotu "Dużo Piwa" a zwrot "DUŻO ZŁA" zostawic "liil składowi"..... pozdro

A impreza udana, pasuje jeszcze cos pomyślec w tym temacie i nastepne spotkania szykowac;))

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-10 09:34:15 /


...wiadomo że DUŻO ZŁA "lili squadu" jest tym prawdziwym duzym złem ;) - uciekam do garazu - dzis pierwsza przejazdzka capri :) - narka

Mirek K. / 2005-11-10 12:55:27 /


bardzo dobrze Zuq napisał,

a spotkanie było bardzo fajne, choc z perspektywą powrotu za kierownicą ... :/

pozostańmy juz przy tym wątku, i jak ktoś ma ochotę zaglądnąć do "DZIDY" (to takie nasz BGC :D)
to w miarę możliwości dotrzymam mu towarzystwa

pozdrawiam
wszystkich obecnych i nieobecnych

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-16 13:24:42 /


jak będziecie kontynuować tradycję to real Dużo Żła też przybędzie z nienacka (czyt. ze 100licy piekielnej) :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-16 19:39:09 /


:)

i ja towarzystwa dotrzymam jak ktos przyjedzie;)

oj to by dopiero bylo jakby źli ludzie z stolicy warszawy stolice podkarpacia zaatakowali:)))

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-17 00:41:43 /


no no, bardzo było by nam miło, ale nie z nienacka prosze bo musimy sie ewentualnie przygotować, a nawet bardzo chętnie zrobimy impreze specjalnie dla gości z Wawy i nie tylko !!

Chcecie ??

myślę że opcja podobna do ostatniego BGC (tyle że bez autobusu) :(((
czyli lokal zamknięty specjalnie dla nas jest możliwa.
Właściciel jest ugodowy ;)

Jeśli ktoś ma ochotę przyjechać do Rzeszowa na zakończenie sezonu to jak najbardziej zapraszamy !!

Wawa, Kraków, PCK, 3M :D all
może by tak 26.11 ?? może być DZIDA, a może być DZIDA przegryść placka po węgiersku V-max, napić herbatki z kufla 0,5l a później "leśniczówka" w której jest baaardzo miło, cały dom piętrowy pod lasem do wynajęcia z pokojami na górze...
w tej opcji zrzuta po kilka złotych.

Jeśli są chętni to rozeznam sprawę konkretnie !!

ZAPRASZAMY

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-17 11:58:16 /


Ja jestem ZA :] hehe Zajefajny pomysł z tym zlocikiem...Gdyby cały naród zawitał w nasze cudne,podkarpackie okolice to by dopiero było coś...:)Zrobimy taaaaaaaaaaaaką imprezkę!!!Tylko jeśli mogę coś zaproponowac to może termin jakiś dalszy,gdyby ten nie wypalił...Bo 26 listoapda to dosyć blisko jest...
Mówiłam już ze zajefajnie zacny pomysł? :P

Beturionek / 2005-11-17 14:25:49 /


ja proponuje 3.12.2005 bedzie mozna juz(najprawdopodobniej)zrobic "drift-chalange" i tak to juz blizej mikołaja bedzie bardziej swiatecznie bo pozniej to juz beda swieta prawie zaczna sie wyjazdy itp itd i wiekszosc moze nieznalesc czasu.

Main(misiek) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-17 19:33:32 /


ej!!!!!!!! 3.12 mnie nie bedzie :(:(:( wczesniejszy termin odowiada, poznijeszy czyli 10.12 tez :P:P

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-17 19:39:41 /


mnie tam terminy niegonią:) takze mi to lotto...

Kluczowy wplyw na ustalenie dnia popijawy;) ma tu W-wa i reszta Polski jak wyrazą chec przyjazdu :P Ale przydaloby sie zeby nas wbili w ziemie w drodze rewanzu.... w tym roku ;)

Gryziu! Rydzu! Treetop! - palic ewil maszinsy Marian najlepiej ikarusa niech przyszykuje ludzi pozbierajc i kierunek ----> Rzeszów:))

I reszty fordziazy z Polsky i okolic sie to tyczy......

PRZYJEŻDŻAC ZAPRASZAMY

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-17 20:10:04 /


No słyszeliście wbijcie nas w ziemię:P Całe podkarapcie oczekuje na wielkie uderzenie zła w pełnym składzie:]Pozdrówki!!!

Beturionek / 2005-11-17 21:42:33 /


spokojnie, spokojnie :)) ten miesiąc odpada na 100%, z next też może być problem, ale myślimy aby gdzieś się na sylwestra udać :) (takiego kilku dniowego), może ktoś jakiś imprezowy szałas planuje?? Co do przyjazdu to na pewno się wybierzemy na Rzeszowskie spotkania, tylko musimy zebrać ekipę i siły (czyt. fundusze). Pozdro i dziękówa za tak żywiołową reakcję :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-17 22:16:06 /


Na Sylwestra... hmmm będzie Ciężko z jakimkolwiek lokalem, a przedewszystkim drogo :( Bardzo fajna była by wspomniana wyżej "leśniczówka" ale boję się że koszt miał by trzy zera... (załączam kiepskie foto tego miejsca)

I w dodatku mogę mieć czasem "żniwa" w pracy w okresie miedzy świętami a Sywlwkiem...

Ale jak sa chętni to zbierzemy ekipe "przy niedzieli" i poszukamy cos bardziej w Bieszczadach ????

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-18 07:49:16 /


No takie zimowe spotkanko w tak klimatycznej scenerii mogłoby być całkiem fajne...Tyle,że w tym czasie przeszkodą może być jedna "drobna" sprawa zwaną Sesją:/ no ale jeśli nie udałoby się w tym czasie nic zorganizować to po sesyjce taki wypad to byłby niezły wypoczynek...:] ale w sumie w czasie sesji też trzeba odetchnąć:P ps. to nie była żadna aluzja...:P

Beturionek / 2005-11-19 19:18:07 /


hmm .... sylwester w gronie caprimaniaków, gdzies w bieszczadach czemu nie :) , 3.12 odpada ;), ale 26.11 moze wypad jakis wiekszym gronem do drukarni -ostatnio jazzik lecial :D = kto chętny ?

Mirek K. / 2005-11-19 21:42:32 /


No to jak z tym sylwkiem w rzeszowskich okolicach?? Mamy się Wam zwalać kupą?? :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-02 15:44:03 /


Prawdopodobnie dzisiaj nastapi rozeznanie tematu;)

p.s a jak duza ta kupa...

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-02 15:47:39 /


dzis rozważymy temat, aktualnie niema miejscówki odowiedniej ale jak tylko są chetni na odwiedziny to miejsce musi się znaleźć!

Ale co - oklice rzeszowa czy bardziej Bieszczady ??

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-02 16:05:14 /


taaaa z miejscowka bedzie hujnia troche...

ale zapodajcie ilu ludziow by ewentualnie przybylo, to cos szybko znajdziemy:)
i sie sylwka jak skurwydziod zrobi:)

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-02 16:13:21 /


Nad wielkością KUPY ZŁA pokminimy jutro przy pivku w BGC i damy znać wtenczas co i jak :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-02 18:46:07 /


No to byłoby nas tak z 8-10 osób :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-04 21:05:39 /


:( czarno to widzę, jest 5 grudzień więc troche za późno na szukanie fajnego miejsca bo wiadomo jak jest z sylwestrem - we wrześniu poździernkiu zarezerwowane - tam gdzie pytałem. Może ktoś z rzeszowa coś znalazł ?? - ja nic ciekawego ale będe się rozglądał dalej...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-05 15:10:01 /


Ja dziś pobuszowałam trochę w necie,zrobiłam wywiad wśród znajomych i jutro będę obdzwaniać wszystkie możliwe opcje...Wiadomo,że pora już późna,ale może ktoś ma coś na oku konkretnego? Wszelka pomoc mile widziana:]

Beturionek / 2005-12-05 19:08:21 /


ja nie mam pomysłu gdzie :) ale gdzieś w waszych okolicach byśmy jakiś "zły" klimat sylwestrowy stworzyli :) ale ja mam na to ochotę eeeeehhhhhhhhhh .... było by (nie)źle!! :)

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-05 21:58:58 /


No Rzeszów !! szukać jakiegoś domu na ok 15 osób !!

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-06 14:59:38 /


Teee rozjechany żeby tyko nieszukali tak jak my w piatek sprawe obgadywali, a w miedzyczasie Ci sie felga w grandzioku ugieła w niewyjaśnionych okolicznościach <lol2> zdjecie zapodaj;)

A tak poważnie !! To szukać faktycznie bo czas goni!!
Ja jutro jeszcze będę się dalej orientował!!

A jak nie to możemy zawsze pod mostem pokoczować, tylko chyba zimno bedzie z deka :)

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-06 20:48:38 /


No sory IiiI ale chyba w tym momencie daje ciała, bo dochodze do wniosku że chyba trzeba sylwka odpuscic, wczoraj wydzwoniłem z 20 miejsc (z pracy:) i nic...
A jak znajdziemy coś "na sztuke" to szkoda żebyście ponad 300km jechali...

Moze by tak przełożyć na bardziej wiosenny termin (pierwszy dzień wiosny)
mogło by przyjechac wiecej ludzi (bo na sylwka to każdy w inna strone) ,mozna by cos wieksego zrobić, było by napewno taniej a i Bieszczady można by bardziej wykorzystać niż z zimie...

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 07:20:01 /


sorki za błędy ale środek nocy jest... pozdro liil

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 07:22:24 /


no wy na to co napisałem ??
prosze o jakies opinie

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 11:28:58 /


Spoko. Tak bywa czasem :) Sylwester wiosną to też dobry pomysł :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 13:13:32 /


obiecuje zorganizować coś na rozpoczęcie wiosny w Bieszczadach

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 13:33:24 /


No i sezonu zarazem :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-07 13:34:41 /


Mi też niestety nie udało się nic upolować:/ Wszystko juz dawno zaklepane...
A miało być tak pięknie ehh No ale za to na wiosnę nadrobimy to z nawiązką:]
Pozdrówki!!!

Beturionek / 2005-12-07 19:15:13 /


A teraz powróćmy do tematu wątku :)

3 grudzień u mnie w granadzie:

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-13 15:51:03 /


i 10 grudzień - był z nami Mirek K. z Tarnowa - pozdrawiamy

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-13 15:52:50 /


o ku** to ja juz bylem uwalony :] - a wydawalo mi sie ze pozniej dopiero

Mirek K. / 2005-12-13 16:45:19 /


o jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:P a już miałam nadzieję,że te zdjęcia tu nie trafią:>
a tu proszę wszystko widać jak na dłoni... heh pozdro dla grandziarskiej ekipy:]

Beturionek / 2005-12-13 18:00:57 /


Hehe jest spot na ..uja:)

Ooo 6 grudnia ktos zajebista fote grazynie jebna jakiś zajebiście trzeźwy paparazzi;)

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-13 18:02:33 /


dobrze,że ten paparazzi miał asystentki:P

Beturionek / 2005-12-13 18:05:49 /


Tzn 3go nie 6go (zaduzo bronków w wuesce:)

Beta - na trzecim zdjeciu wygladasz jakbys wypila z obernaście bronków:))i jeszcze mi Anite w to wplątujesz:)) - smieje sie.....

Ale wooortało , miałem brode byłem najebany;)w piatek pewnie riplej?;)

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-13 18:09:04 /


No w sumie nawet niezle ze te asystentki były..... bo pewnie omege kombiaka bym na tym zdjeciu umiescił:P

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-13 18:11:14 /


<nonono> i tak Ci Żuq nie dorównam :P i dobrze...w końcu ktoś musi panować nad właściwą rejestracją zdarzeń;)

Beturionek / 2005-12-13 18:24:16 /


Pragnę poinformować iż w dniu 24 marca Rzeszów odwiedził przedstawiciel liil squadu MARIAN !!!!
bardzo nas ucieszyła ta wizyta, i radością naszą pragnę podzielić się ze wami :D

z okazji tej spotkaliśmy się przy piffku w składzie:
Marian i jego siostra Basia
Zuq wraz ze swoją Anitką
oraz ja i moje kochanie :)

załączam kilka fotek z owego spotkania

Rzeszów pozdrawia liil squad

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-27 15:32:47 /


hehe nieinaczej - było miło!

Mam nadzieje że Mariano spokojnie dojechał do domu bez zbędnych przygód
(ewentualnie na BGC trafił?:) Kto kolwiek widział ktokolwiek wie niech potwierdzi czy żyje:)

pozdro

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-27 18:13:48 /


ehh już żałuję,że w tym czasie nie było mnie w Rzeszowie,bo domyślam się,że wieczór był udany...ale na następny raz pojawie się z podwójną mocą:] i zrobimy taaaaaaakiego grilla;p albo chociaz pobronkujemy:) a właśnie Rzeszów i okolice może jakiś browar w najbliższym czasie na dobre rozpoczęcie sezonu?:> Pozdrówki for all:]

Beturionek / 2006-03-27 22:21:27 /


browar...<hmmm> ??? TAK TAK TAK

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-27 23:22:52 /


ostatni kontakt smsowy od Mariana w dniu 25.03.06 godzina 20:43

"dzieki wielkie dotarlismy cali. A ja udezam na BGC (...)"

:)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-28 09:00:18 /


:) no to luz że po drodze nigdzie niezginoł!

Browar mówicie.... to kupcie krate!!:) i wypijemy;)
Sezon też można zacząć - grilowy;) Rzuccie jakis termin, niech tarnów sie wypowie kiedy Rzeszów zaszczyci swoją skromną osobą:) i sie pod mostem grilka zapali i pifo wypije bo zwiesne już czuć:D

Mi termin wisi, gorzej z kasą ale moze jakos to bendzie..

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-28 17:30:32 /


Maryjan był na BGC, popijał piwo, opowiadał o zacnych przygodach i opwieściach z Rzeszowa, ogólnie krzywda mu się u was nie stała, za co dziękować :)
do jak najszybszego spotkania obu ekip, w celu picia i być może obradowania ;)
pozdro liil

Rydzu liil Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-28 17:56:10 /


:D rozumiem, miło

do zobaczenia

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-29 08:28:00 /


widze ze zuq przybrał gustowną mine zula :) - tez bym sie piwa napił ... cholera cieplo mialo sie robic juz a jak narazie to troche wiecej niz kropi

Mirek K. / 2006-03-29 22:16:36 /


Eeee to nie mina ja mam poprostu taki wyraz twarzy mam!:)
No leje jak z kaczy dupy jak narazie, miejmy nadzieje że już niedługo

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-29 22:43:01 /


no nic nie poradzimy że Zuq taką nie wyjściową facyjate ma... ;)

<joke>

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-03-30 08:05:11 /


.... a mi sie tam zuq podoba - tylko Anicie ani mru , bueheheheh

Ty zuq-u nie za pozno na zakladanie zimowek troche ? :)

Mirek K. / 2006-03-30 10:10:06 /


Co cycki przbrzydłe szydzicie:)) Chamskiego ryja niemożna mieć!:))
Mirek numer telefonu i gg w profilu w sprawie ewentualnego romansu:D
A co do zimówek to nigdy zapuźno - prawdziwi przehuje jerzdżą na nich tylko w lecie!:)

p.s z grila pod mostem jak narazie nici bo wszystko pływa..

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-03-30 14:42:55 /


Mirek Mirek Ty nawet nie wiesz z jakimi bilardzistami igrasz (sie rozjechanego spytej co ro bimy z przeciwnikami jak popijemy, o ile pamięta, nie dość że ich na ciężkie pieniądze ogrywamy to jeszcze szefostwo klubu z bilkami dostaje opierdol za zakaz stawiania kufli na stołach:)

Piwo chetnie by wychaczył czemu nie, macie zjazd w najblizszym weekendzie?
Proponuje piatek, sobota (mi obojetne) może być ten bilard chyba ze się boicie to aura sprzyja i nawet na zewnarz mozna sporzywać.

takrze Rzeszów? (i nietylko cała Polska może zawinąć) kto się deklaruje i kiedy gdzie komu pasuje?

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 11:13:33 /


łooooo Panie :) .... ja będę w sobota/niedziela w Rzeszowie więc bardzo chętnie ... piwko/ bilard bądź piwko/piwko ... wszystko jedno :)

Adrian też masz się zmotywować, bo Ty to lubisz piwo przeważnie wtedy jak nikt czasu nie ma, albo jestem w Tarnowie :)

i jak pisał zuq wszyscy mile widziani .. oprócz GENERAŁA :)

Mirek K. / 2007-01-22 14:10:41 /


ehehehe Generała to ja woogle teraz niewiduje - pewnie pije sam w pokoju, ale jak go zobacze to powiem że Mirek z Tarnowa zaprasza na piwko...

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 17:22:11 /


Ty wiesz, że ja się nie nadaje na jego qmpla :) ... czyli ugadani jesteśmy, a ja jeszcze zadzwonię w sobotę żeby ustalić miejsce i godzinkę, ale chyba śnieg będzie bo kazali mi dzisiaj pługi zakładać żeby drogowców w połowie stycznia zima nie zaskoczyła - więc jakieś lokum chyba będzie wchodzić w grę

Mirek K. / 2007-01-22 17:46:27 /


no no ale panowie sobota jest idealna :D to nic ze mam w poniedziałek egzamin :P

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 20:00:38 /


ja pewnie mam w niedziele ... mowie pewnie bo nie wiem i nie chce sobie psuć nastroju narazie ....więc nie przejmuj ... pouczymy się przy piwku :)

Mirek K. / 2007-01-22 21:17:51 /


jasne, zwłaszcz podstaw konstrukcji maszyn :P

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 21:29:44 /


eetam egzamin nie zając nie ucieknie, nie sraczkujcie napewno bendą jeszcze jakieś inne....:)
o żadnych PKM-ach i innych bzdurach z polibudy przy piwie nie chce słuchac to sie może gorzej skończyć niz mieszanie różnych trunków łącznie...

czyli kto w końcu jest łobuz sie nie uczy a na to piwo idzie?? (rozjechany napewno osrany przed sesją sie na foraum nawet boi wejść co dopiero na piane...?;)

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-22 23:33:42 /


heheheh ... łobuzy z Tarnowa będą i coś czuję, że skład i tym razem na piwo będzie bez zmian - widać kto dba o nery

Mirek K. / 2007-01-23 07:51:35 /


heh moze nie ucieknie ale im wczesniej sie go pchnie tym sie bedzie miało wiecej wolnego i mozna przy Capri podłubac :P A lakiernik juz czeka na niego :D

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-23 12:19:00 /


taaaak ... czeka tak jak na mojego ... a później pół roku trzyma i nie może się wziąć za robotę, egzamin spokojnie zdasz w sesji poprawkowej :) ... ew. profesor zuq i profesor kivi wyłożą Ci w trybie przyspieszonym podstawy konstrukcji maszyn - panieeee takiej wiedzy i poglądów na konstrukcje to żadna książka nie posiada :D

Mirek K. / 2007-01-23 12:51:03 /


mowcie co chcecie. dzis sie dowiedziałem ze exam we wtorek wiec lux ale moze go nie bede miał jak dobrze pojdzie :P

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2007-01-23 16:30:30 /


no marudy, okazja jakich mało w najbliższy weekend w bieszczady zjeżdża się DUŻO ZŁA, zbierać dupy leniwe i w góry !! ja jestem w Wołosatem w sobote po południu

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2007-05-28 15:29:26 /