logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » 5.0v8efi z AOL do granady?

5.0v8efi z AOL do granady?

narazie pytam o zdanie moze juz ktos cwiczyl taki karkolomny pomysl.mianowicie chcialbym wrzucic do granady silnik wraz ze skrzynia jak w tytule co wy na to??

zoha/kudłaty_wFe / 2005-11-10 00:27:07 /


Granada MkI wychodziła [mało]seryjnie z Windsorem 5.0v8 w RPA jako Granada Perana. Tak więc motor wchodzi lekkim bykiem w wersji gaźnikowej. Nie wiem jak ze szprycą. No i oczywiście mówimy o "small blocku" - z Clevelandem 351 jest już gorzej, a większe zdecydowanie trzeba omijać szerokim łukiem.
Pozdreaux.

KRK 4m Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-10 00:58:05 /


small block spokojnie








Ale mozna i inne niz windsor :D





Mysza liil (EM) / 2005-11-10 06:59:39 /


chlopaki i dziewczyny;) oczywiscie mi sie odrobine pochrzanilo i nie z AOL(co jest bezsensu ) tylko z AOD-zreszta wiecie..... moj pomysl sie zrodzil z tego ze jestem aktualnie w chicago a ostatnio kupilem Victorie '89 co ma to cudo pod maska. mowie wam ta krowa jest jak odrzutowiec,a co dopiero moja granada by wyprawiala z takim sercem. a co do szprycy to dlaczego niemiala by wejsc, bardziej martwil bym sie pieciuset litrowym zbiornikiem na gaz hahaha, bo przy jego apetycie.....no i jeszcze jedno -a co ze skrzynia biegow jest"nieco" wieksza niz C3..zeby sie nieskonczylo na cieciu podlogi

zoha/kudłaty_wFe / 2005-11-10 20:46:59 /