logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » co jest

co jest

mam pytanko czy to normalne w staruszkach że kierunkowskazy zmieniaja czestotliwosć impulsów po dodaniu gazu. Wiem że wtedy alternator zaczyna dawać wiekszy prąd ale lampka ładowania gasnie tak jak trzeba. Dzisiaj zauważyłem że regulator napiecia (a mam zewnetrzny)nagrzewa sie i to bardzo

weteran / 2005-11-12 17:07:24 /


CO TO ZA TYTUŁ WĄTKU ?????????????????????????????????????????????????????

Sprawdź mase i czy alternator dobrze ładuje.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-12 17:24:40 /


Dzieki za info zrobie sobie listę
a co ci się panie Michale w tytule nie podoba może wykażesz się swoją błyskotliwoscią i dasz jakąś propozycję chętnie zamienię twój na mój

weteran / 2005-11-12 17:42:51 /


co jest - jak bym miał podobny problem nigdy bym niepwadł nato że chodzi ci o ten konkretny problem ..

wystarczyło dać tytuł "czy to normalne w staruszkach że kierunkowskazy zmieniaja czestotliwosć impulsów po dodaniu gazu?" albo "Problem-kierunkowskazy zmieniaja czestotliwosć impulsów po dodaniu gazu"

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-12 17:55:01 /


poszukaj troche po forum - zobacz jak wygodnie napisać w tytule mniejwięcej o co chodzi.


http://www.capri.pl/services/forum-search.php

spróbuj wpisać : HELP , jest też kilkanaście wątków o bardzo wymownym tytule "pomocy" (pomocy też mozesz spróbować w wyszukiwarce tylko zaznacz żeby szukał w tytułach)....


prawda, że wątki z tytułem sugerującym zawartość są bardziej czytelne dla kogoś kto będzie w przyszłości czegoś szukał na ogromnym forum ??

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-12 17:56:39 /


no tytul powinen raczej w skrocie wskazywac sedno problemu do rozwiazania a "co jest" niewiele mowi :)

mitrov Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-12 17:57:42 /


macie rację te informacje nie sa tylko dla mnie
Człowiek ciągle się uczy

weteran / 2005-11-12 18:45:55 /


;-)

pozdrawiam


PS. nareszcie ktoś kto sie nie obraził !!!! ( o to, że sie człowiek uczy)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-12 18:52:48 /


Założę się że po dodaniu gazu cykl wydłuża się (wolniej migają).
Napoczątek sprawdż napięcie na akumulatorze na wolnych obrotach i wysokich.

Staszek z Chełma / 2005-11-13 21:15:46 /


jak zwiekszam obroty to zaczynają szybciej mrugać

weteran / 2005-11-13 23:38:08 /