logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » 3M » Sprawdzony warsztat który dokona konserwacji podwozia w Trójmieście.

Sprawdzony warsztat który dokona konserwacji podwozia w Trójmieście.

Witam!

Nie wiem czy znajdę czas na zrobienie konserwacji samemu, więc pytam czy ma ktoś sprawdzony warsztat gdzieś w naszym rewirze, który rzetelnie zrobi konserwacje podwozia i profili zamkniętych ? Przybliżona cena ?

pzdr

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-12 20:59:01 /


W Rumi jest zakład na ul.Dąbrowskiego Automechanika "LOCH"(od kościoła dwupoziomowego w kierunku Janowa po prawej stronie . Jakieś 10 lat temu konserwowałem tam audi 80 z 79 roku ( nie ocynk), niedawno je spotkałem ( ma teraz 26 lat) z ciekawości zagadałem gościa o blachę stwierdził że podłoga 'ok i profile się trzymają całkiem nieźle.

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-13 09:31:43 /


Witaj, ja konserwacje robilem zawsze w takim zakladzie na Hallera (?) prawie na samym koncu (albo poczatku :) blisko morza) kolo "slynnego" lokalu Balladyna. Cena jest chyba nie najlepsza, ale za to wydaje mi sie ze robia dobrze i dobrymi srodkami, daja tez gwarancje na to jakas tam i gratisowe poprawki po zimie (trzeba zaplacic tylko za mycie podwozia 30zl chyba). Ogolnie polecam.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-13 15:42:53 /


ile biora na Hallera? 30zł za mycie a ile za konserwacje?

Hoover 3M / 2005-11-16 19:59:44 /


Nie pamietam, jak wspominalem, nie jest tam tanio. Cos 400-500 zl o ile pamietam bylo.

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-16 23:36:43 /


PS. Podwozie + profile, srodka chyba nie zaluja bo potem tydzien nie da sie autem jezdzic tak smierdzi ;)

Michał (drzewiej to było Wydmikufel) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-16 23:37:51 /


z całym szacunkiem dla was i waszych opini...

OMIJAĆ WARSZTAT NA HALLERA NA TYŁACH BALLADYNY TAK DALEKO JAK SIE DA!!!!

partacze i kwrwiopijce, używają najtańszych środków do tego robią niechlujnie, miałem niestety okazje sie ostatnioprzekońc ponieważ mojemu ojcy "wjechali" w tył auta i facet który wjechał kazał tam zawieźć auto, mało że stało tam 3 tygodnie , nnic poza zmianą zderzaka i lakierowaniem nie zrobili a skasowali. potem pojechalismy do "naszego" blacharza, powyciągał auto i teraz jest jak trza...

samo wspomnienie to koszmar....

krzysiek31 / 2005-11-26 18:33:35 /


Dzięki, za informacje, w końcu jednak przerażony kosztami i jakością robocizny w różnych warsztatach, do których dotarłem, zabrałem się za to sam. Po konsultacji z Trójkątem wszystko da się zrobić :)


Co do jakości robocizny to spotkalem sie np. z takim stwierdzeniem w jednym z drogich warsztatów, że środek na bazie kauczuku i tworzyw sztucznych coś w rodzaju baranka, można kłaść bezpośrednio na rdze. Oczywiście mocno zdziwiony poszperałem na stronie internetowej producenta owego środka(Würth) i okazało się, że w wartszacie nie mieli racji. Ten producent ma specjalne środki antykorozyjne, o których tamci "wachowcy" nawet nie słyszeli, żenada ...

pzdr

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-26 18:56:20 /


Podepnę tu moje pytanie - czy ktoś miał styczność z warsztatem blacharsko-lakierniczym na ul. Jesiennej w Gdańsku, pan majster nazywa się Bagnowski, podobno robią bardzo dobrze, niedrogo i dają gwarancję na wykonana robotę, ktoś coś wie? poleca?

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-11-12 11:07:48 /


Poprę Sowę z jednym ALE - warto zlecić dokładne wymycie podwozia. Na stacji na Oruni ( za Sandomierską w kierunku na Gdańsk) mają np. myjkę parową. I zamierzam przetestować ten wariant.

mtango / 2006-11-12 13:00:28 /


Byłem dzisiaj u faceta o którym pisałem powyżej. Koszt 1000 PLN gwarancja 5lat, pod tą gwarancją ja też mogę się podpisać( dlaczego - wcześniej pisałem)

cwiety_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-11-14 19:50:09 /