logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » silnik » Jaka chłodnica pasuje do do 2.4 V6 EFI z innego auta??????????????????

Jaka chłodnica pasuje do do 2.4 V6 EFI z innego auta??????????????????

Słyszalem ze od zuka ale moze sie myle,cieknie mi chłodnica gdzies na zebrach i niemoge tego zakleic a kasy tez niemam wiec moze cos pokombinowac.Doradzcie cos!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomas / 2002-11-11 13:41:05 /


jezeli nie masz kasy to ci nic nie moge poradzić...ale jak bedziesz mial to ją możesz zalutować(sam tego nie rób :)

starrsky / 2002-11-11 15:13:57 /


Od Żuka na pewno do 3.0 V6, nie wiem czy ktoś nie eksperymentował z 2.8, ale żeby pasowała do 2.4 i to jeszcze EFI to jeszcze nie słyszałem (co nie znaczy że nie pasuje :-)). Moja rada: spróbuj, np. idź do sklepu i poproś o pokazanie chłodnicy do Żuka, a potem napisz jak poszło.

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-12 12:15:48 /


Jak poszukasz to znajdziesz ludzi ktorzy dorabiaja chlodnice do roznych cudow pod wymiar, ceny chyba nie sa az takie straszne, za chlodnice do 1.6 koles chcial 200 zl. Nowiutka rowniutka no i interesowaly go tylko wymiary a nie samochod do jakiego to ma byc ;-)

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-14 14:59:24 /