logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » wnętrze » Przełącznik kierunków do Capri i inne części...

Przełącznik kierunków do Capri i inne części...

Witam!
1.Już wariacji dostaję nigdzie nie moge znaleźć przełącznka kierunków do FC MKIII '82:( może pasuje jakiś inny z innego modelu Forda albo innego samochodu. Tu kobiete trzeba wozić do lekarza bo rodzić ma niedługo a ja śmigam bez kierunków ubaw niezły na ulicy:)ale na dłuższą mete nie za bardzo....więc kieruję swoje pytanie: czy inne jakieś przełączniki pasują??może bez przeróbek...

2.i drugie pytanko co by forum nie zanieczyszczać:)dotyczy półki tylnej: czym ją obszyć albo od jakiego innego Forda może pasować bo moja strasznie popękana, obszycie by pomogło ale nowa też by była ok:)\
dzięki za odpowiedzi w imieniu mojej żony co by bezpiecznie z potomkiem dojeżdżała do szpitala:)
pozdrawiam

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-15 11:52:37 /


do mnie sie nie zglaszales, poszukam
dopasowywanie od innego samochodu raczej nie wyjdzie dobrze

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-15 12:12:07 /


Ja swoją półkę okleiłem. Czym? czarnym materiałem stosowanym do oklejania/obijania zestawów głośnikowych. Można takie coś kupić np. na giełdzie elektronicznej na metry. Później klejenie za pomocą kleju polimerowego (taki za 3zł za pół litra). Ważne jest żeby kleić fragmentami od którejś strony. Dzięki temu można ten materiał ułożyć tak jak są wyprofilowania półki zrobione. Ja robiłem to 3 lata temu i jak na razie trzyma się to dobrze. No i półkę od dołu usztywniałem profilami aluminiowymi.

Piotra Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-15 12:27:45 /


taki sam przełącznik kierunków jest w taunusach..

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-15 13:51:16 /


W Capri jest inny niz w Taunusie, choc moze da sie zalozyc

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-15 20:18:53 /


Roznica moze tkwic w dlugosci lub kacie zamocowania dzwigni, ale ogolnie taki sam... Grania przedliftingowa tez ma podobny.

Mysza liil (EM) / 2005-11-15 21:49:14 /


Dzięki wielkie:)już znalazłem idą już pocztą do mnie

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-16 07:42:06 /