logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » srubka aparatu zaplonowego

srubka aparatu zaplonowego

ta slynna 13' choc ja dokrece na FEST mocno po przejechaniu 30km sie luzuje i przestwaia mi zaplon:( w efekcie fura slbnie ,skacze, strzela z rurek:(
Czy ktos ma jakis pomysl Oprocz (przyspawania migomatem:)) zeby ja jakos zamontowac tak azeby sie nie poluzowala?
-narazie slyszalem tylko opcje z PODKLADA sprezynujaca
- i taka blaszka na srube jak jest na chamulcach
ale na 80% to nic nie da:(
czy sa ine sposoby??

Hoover 3M / 2002-11-12 07:31:34 /


takowa podkładka sprężynująca na 80% coś da...ja montując wachacze darowałem sobie taką jedną podkładke....:( nie chcesz wiedzieć :)

starrsky / 2002-11-12 07:58:06 /


ja chce wiedziec
zrezygnowalem z takich podkladek montujac wahacze

konk / 2002-11-12 08:35:40 /


w zawieszeniu a tym bardziej w silniku sa drgania przez co sruby sie poluzowuja, czesto cos sie nawet obraca wokol osi sruby co ja moze odkrecac
jak fabryka przewidziala podkladki sprezynujace czy zabezpieczenia w postaci zaginanych blaszek to trzeba je zakladac (wszystkie te blaszki mam w sprzedazy)

do aparatu zaplonowego powinna byc podkladka sprezysta, zobacz tez czyu masz dobra strona zalozony ten "klocek" ktory jest pod sruba, ma byc plaska strona na dol

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-12 08:52:08 /


KLOCEK DOCISKA ALE NEI PLASKA STRONA TYLKO TA Z WYSTAJACYMI A OKAZLAO SIE ZE PODKLADKA SPRZEYNUJACA BYLA SPRASOWANA:) ZOSTALA WYMIENIONA NA NOWA:) ALE NEI STETY TO NIE TO:(
ZAMOCHOD ZAPALA WCHODZI NA OBROTY LADNIE ALE COS STUKA JAK BY W SILNIKU I NIE ROWNO0 CHODZI NIE TRZYMA ROWNYCH OBROTOW TYLKO PRZYSPIESZA I ZWALNIA ( NA CIEPLYM-ZEBY WYKLUCZYC SSANIE) RUSZAM 1, 2 , DAJE TROCHE W GAZ A ON SKACZE JAK BY NIE PRZEPALAL:( CZY TO MOGA BYC JAKIES SKOKI PRADU? CHWILOWY ZANIK ISKRY? CO SADZICIE O TYM?

Hoover 3M / 2002-11-12 17:39:45 /


wiecie co to bylo
heh he
stopil sie plasticzek od przerywacza ten co go odpycha od oski

Hoover 3M / 2002-11-14 16:31:17 /