logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » sklepy,warsztaty,fachowcy » Piaskowanie Poznań

Piaskowanie Poznań

Witam,
Z racji że jestem tutaj od niedawna chciałbym się przywitać :) a więc cześć, mam na imię Adrian

Ok to przejdę do tematu. Nie mogłem znaleźć na forum żadnego info albo namiaru (może źle szukałem) wiec czy znalazła by się jakaś dobra dusza która by mi podpowiedziała gdzie znajdę jakiś dobry zakład w którym wypiaskowali by mi moją Granade oczywiście w dobrej cenie. Pisałem do jednej firmy z okolic Poznania, chcieli 1500 za piaskowanie ale musiałbym sam przygotować ją do piaskowania. Czy jest może firma która by ogarnęła temat piaskowania od a do z ?

Pozdrawiam
Adrian

Adis / 2016-07-06 14:57:34 /


Co masz na myśli pisząc od a do z? Mają ci auto rozebrać do gołej blachy, czy jak?

m.kozlowski Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-06 15:01:26 /


Już wyjaśniam, od a do z bardziej chodziło mi o zdjęcie grubych szpachli, wypalenie starych mas i konserwacji. Przynajmniej o tym wspomniała firma która wyceniala mi piaskowanie. Rozbiórkę auta sobie ogarne ;)


Pozdrawiam
Adrian

Adis / 2016-07-06 15:18:02 /


Myślałem że w procesie piaskowania właśnie chodzi o zrzucenie tego wszystkiego do gołej blachy .

wiśnia Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-06 16:41:40 /


Tylko, że piasek od gum i bitexu się odbija. I trzeba najpierw opalarką to zdjąć. Inaczej to do usranej śmierci można piaskować.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-07-06 16:46:22 /


Ja gumy zciagalem szlifierką z druciakiem. Zajeło mi to koło tygodnia srednio po kilka godzin dziennie. A poprzedni własciciele zaoszczedzili mi bitexu na szczescie, a oryginalna guma nie jest na całej powierzchni. Opalarką tylko maty bitumiczne od wewnątrz zciągałem po części.
Średnio przyjemna robota z kanału bynajmniej.
Hmm, jeśli Twoja granada nie wygląda tragicznie blacharsko, a głównym kryterium jest aby było "tanio"
to może napraw tam gdzie trzeba nie zdzierając na całej powierzchni do golasa.
Zaoszczędzisz i czas i forse na jakiś inny "kawał dobrej nikomu nie potrzebnej roboty" ;)
wiele tu osób wskaże Ci w ciemno gdzie na pewno czai się z zewnątrz nie widoczna rdza

Ignacy Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-07-06 18:47:04 /


Tragicznie moim zdaniem nie wygląda, przynajmniej na pierwszy rzut oka ale też fachowcem blacharki nie jestem. Nastawilem się na piaskowanie całości zeby miec jasny obraz tego co sie tam kryje ;)

Adis / 2016-07-06 21:21:08 /


Lepiej zrobić sodowanie

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2016-07-13 09:11:40 /