logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » instalacja gazowa » Czy wymian membranek w parowniku to skomplikowana czynność??

Czy wymian membranek w parowniku to skomplikowana czynność??

Witam. Po przejściach z przeglądem udało sie wreszcie załatwić wszystkie formalności (dzięki pomocy osób z capri.pl- wielkie dzięki, kto ma wiedzieć ten wie dla kogo te podziękowania ;)). Teraz czas na wymianę membranek w parowniku. I tu moje pytanie- czy to czynność skomplikowana, czy można jej dokonać w "warunkach domowych"? Powiem szczerze, że w mechanice siedzę od niedawna i dzięki mojemu tauniemu zaczynam powoli chwytać ale elementów inst. gazowej nigdy się nie podejmowałem. Czekam na sugestje i podpowiedzi
P.S. parownik Lovato gwoli szczegółów ;D Pozdrawiam

Matlak Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 12:02:37 /


nie jest to skomplikowane, nie ma to zbyt duzej liczby elementow wiec pewnie sobie poradzisz. acha i przygotuj sobie troche bezyny zeby wymyc caly syf ze srodka

Gleacken Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 12:23:43 /


A czy ktoś w Warszawie jakis dobry sklep z częściami żeby te membranki kupić zna i może pomóc??

Matlak Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 12:50:16 /


ulica Chełmska.. niepamiętam dokładnegu numeru, naprzeciwko WFD.
w sklepie kupisz większość klamotów do gazu.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 12:55:59 /


przy stacji esso na łopuszańskej

Pająk Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-21 12:57:05 /


Polecam ta stronke:

http://www.arbiter.pl/galeria/lovato-regeneracja

Linka znalazłem właśnie na Capri.pl, więc gdybyś poszukał troche, na pewno nie musiałbym teraz pisać ;)

Ja miałem już dość gazowników i ich cen - postanowiłem zregenerować sobie reduktor samemu... Sprawa jest całkiem prosta i przyjemna, jeśli tylko zadbasz o podstawy przy rozkręcaniu i składaniu części mechanicznych... ;) Mi całość zajęła kilka godzin + regulacja u gazowników...

Polecam, i pozdrawiam... :]

Core^Cap / 2005-11-21 13:08:30 /


ul.Burakowska koło Ronda Babka. Było już o tym, poszukaj na forum. Pozdro!

Śmietan / 2005-11-21 13:13:11 /


Będe działał ;D dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Matlak Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-21 16:03:27 /