logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » www.capri.pl » Dodawanie postów przy postępie prac

Dodawanie postów przy postępie prac

Witam.

Mam swoją podstronę ze swoim Capri, pierwszy post już za mną i.... co dalej?
Chciałbym podzielić się z członkami forum postępem prac. Czy mam to dodać jako komentarz pod swoim własnym autem, czy edytować pierwotną stronę?
Pozdrawiam

Gbiorson / 2016-08-05 00:14:56 /


Edytować stronę. Informacja o tej aktualizacji pojawi się w nowościach wchodzącym na stronę główną.
Kolejne edycje warto oddzielać od siebie datownikami, żeby od razu było wiadomo co doszło...

Konar / 2016-08-05 00:20:38 /


I jeszcze jedno, jak dodajesz zdjęcie i chcesz, żeby były pod konkretnym tekstem, a nie na końcu prezentacji to po tekście robisz #numer zdjącia#.

Przykład

17.03.2013 r.
Wydaje mi się, że plan minimum został osiągnięty.
Kombiak stał się bezawaryjnym, oszczędnym dupowozem, którym bez strachu latam w trasy. Jest jeszcze sporo do zrobienia, ale mi się nie chce:) Jeździ, co prawda wolno, ale za to tanio.
W 1,5 miesiąca przelatałem 3500 km i wydaje mi się, że w najbliższym czasie będzie sporo przybywało. Jest pięknym przykładem co sól potrafi zrobić w krótkim czasie. Puchnie wręcz w oczach, a ja mam z tego frajdę:)

#11# #12# #13# #14# #15# #16# #17# #18# #19#

25.11.2013 r.
Myślę, że bobik będzie ze mnie dumny:)
Dzisiaj stuknęło 20000 km od zakupu, a w zasadzie to od 1 lutego, bo wtedy zacząłem jeździć. Czyli wychodzi 24000 km rocznie. Daje radę.
Standardowo przeszedłem na tryb dwuserwisowy....

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2016-08-05 08:40:58 /


Dzięki wielki!
Numerowanie zdjęć już obczaiłem, jest w faq, które przeryłem w kwestii edytowania strony. W takim razie nic tylko dalej dzielić się postępem. Pozdrawiam

Gbiorson / 2016-08-06 19:48:58 /