logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » Co i z jakiego auta pasuje do Granady.Mam parę pytań dotyczących przeróbki Granady

Co i z jakiego auta pasuje do Granady.Mam parę pytań dotyczących przeróbki Granady

Witam
Mam plany aby zacząć wreszcie mój projekt Granady CORONERA :).Długo się do tego zbierałem ale przyszedł czas.
Narazie szukam odpowiedniego egzemplarza.Aby zrobić z niego jeszcze ładniejsze cudo. :)
Ale mam parę pytań odnośnie przełożenia niektórych elementów z Scorpio Sedan do Granady Kombi.

1.
Tylne kompletne zawieszenie?Chodzi o chamulce tarczowe i most b.mocny :)
2.
Tylna kanapa i przednie fotele(elektryczne) od Scorpio Sedan do Granada Kombi?Jak to zrobic aby to miało sens?
3.
Klimatyzacja od Scorpio kompletna do Granady?
4.
Elektryka szyberdachu?
5.
Tempomat?

Proszę o swoje jakieś sugestie dotyczące tych podpunktów.
Mysle że pomogą one nie tylko mi ale i innym chętnym.W pracy nad Granadą.

Pozdrawiam Coroner

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-28 20:50:33 /


znowu ktoś myli Hamulce z Chamstwem ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-28 21:10:13 /


Dyslektykiem jestem - WYBACZCIE

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-28 21:12:48 /


My też niedługo będziemy ;-) w końcu sie tego nauczymy

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-28 21:19:57 /


Ogolnie to nic nie pasuje z tego co napisales. Przednie fotele ale na prowadnicach od granady - to sie da zalozyc...

Mysza liil (EM) / 2005-11-28 21:21:09 /


Przednie fotele i kanapa ta Skóra.
chodzi mi o to jak to wszystko poprzerabiac aby pasowło.
Oraz jak zamontować to tylnie zawieszenie?Lub może czy sama główka mostu z półośkami spasuje od Scorpio do Granady??Chciałbym tarczówki z tyłu ale jak naprawdę sie nie da to trudno.Ale z tego co się orientuje to nie takie rzeczy się wymysla do naszych pięknych wozów aby je usprawnić.A więc proszę o swoje jakieś wnioski i może coś poparte faktami??

A nie : Nie Pasuje :)

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-28 21:28:17 /


obawiam się że nikt u nas nierobił takich przekładek.. zatem zostaje Ci przecieranie szlaków.. bierzesz część od granady porównujesz ze scorpiakową.. potem diaksa w łape i przerabiasz..

zrobić/przerobić da się wszystko tylko czasami jest to bezsensu/nieopłacalne/niekoniecznie_skuteczne...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-28 21:35:54 /


nie takie rzeczy się wymysla

wiesz co ja widziałem Fieste Mk3 z silnikiem 2.0 Cosworth od Sierry i napędem na 4 koła - jakies 500 Koni to miało. Więc też niby nie pasowało a ktoś poskładał.

Napewno jakbyś troche pospawał, poprzesuwał to nawet most z Kamaza zmieścisz - ale tak po prostu to wierze Myszy, że nie pasuje ;-P

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-11-28 21:38:20 /


ja do swego tauniaka zalozylem kanapy od scorpio:) i jest pieknie, a wiec musisz jedynie przelozyć szyny przednich foteli lub jak sa elektryczne to przespawać mocowania, tylna kanapa czyli oparcia maja blache wiec sie nie polamią popasowac tylkozawiasy od oparć.........

Krzych33 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-28 22:16:20 /


Dzieki i oto mi chodziło.A powiedz te boczki od kanapy tylniej zmieściły Ci sie??Bo w granadzie jest na to miejsce.

CORONER Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-28 22:36:59 /


te boczki to powiedzmy do wysokosci oparcia pasowały a później było ciasno bo posiadają uchwyty do maskowania pasa tylnego więc należało się ich pozbyć;) a że gombka to jest to i ładnie się ułozyła w przypadku siedziska to zdjąłem stare obicie i naciągnąłem skórę:) bo w scorupiaku było że siedzisko ma blachę pod spodem i nie pasowało

Krzych33 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-11-29 07:43:57 /