logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » otwór w feldze

otwór w feldze

dlaczego w felgach tego typu (zdjęcie poniżej) otwór w feldze jest sporo wiekszy od srednicy szpilki, miałem problem ze szpilkami bo były za krótkie i nie wystawały z felg,ale stoczyłem orginalne szpilki na gzybek i zastanawiam sie czy na wybojach nie poluzuja mi sie nakrętki,felga nie miała otworu stozkowego i jak dokrecałem nakretki to wzynała sie w aluminum i nie mogłem dokręcic do maksymalnego oporu bo non stop głębiej sie wkrecała.Jak myśłicie będa jakies z tym problemy?

Lukas / 2005-12-02 19:04:01 /


Chyba piaty watej juz zakladasz o tych felgach, kombinujesz jak kon pod gore a i tak nie sluchasz co Ci ktos radzi.

Nie wiem co stoczyles na grzybek bo nie rozumiem co napisales, ale jak zgubisz kolo to nie zakladaj kolejnego watku z pytaniem dlaczego.

W tym watku http://www.capri.pl/forum/437f41e881b87#43807d320fe90 Zachar dal Ci foto jak maja wygladac nakretki. Wchodza w duzy otwor w feldze i nakrecaja sie na szpilki, mimo ze te nie wystaja z felgi. I nie ma co wiecej wyjasniac.

Jak chcesz sie zabic to nie sluchaj starszych, zataczaj sobie jak chcesz i co chcesz ale cos widze ze nie polepszasz :/

Mysza liil (EM) / 2005-12-02 19:31:36 /


właśnie tak samo jak wyglondaja te nakrętki od zachara zrobiłem orginalne tylko że są bez podkładki

Lukas / 2005-12-02 19:42:49 /


No ,ale właśnie ta podkładka dociska felgę, a że jest ruchoma to pozwala nakrętce się wkręcić i nie rżnąć felgi.

aeroarte / 2005-12-02 20:45:30 /


chlopie, zalatw sobie takie oryginalne nakretki jak pokazal Zachar i nie kombinuj bo odpadnie Ci kolo, nie oczekuj od nas innej rady
zaraz zniszczysz te felgi i nie dokrecisz ich zadna nakretka

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-02 21:04:09 /


Właśnie nic nie kombinuj tylko kup oryginalne nakrętki do forda do felg aluminiowych, w Radzyminie jest firma która od lat produkuje nakrętki i śruby do kół, a tu nic nie wymodzisz tylko zniszczysz alusy, zadzwoń do gościa to ci to samo powie podaje tel.: Sebastian 604 453 878, ja będziesz chciał to ci sprzeda takie nakrętki bardzo dobre jakościowo i w rozsądnej cenie wiem bo sam u niego kupowałem
Pozdro

keram / 2005-12-02 22:25:39 /


co do otworu centrującego to miałem w RS-ach plastikowe tuleje centrujące.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-03 01:22:11 /


zrozumiałem dzieki

Lukas / 2005-12-03 09:46:58 /