logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » przeróbki » co myślicie na temat okragłych lamp w taunusie z przodu i styłu?

co myślicie na temat okragłych lamp w taunusie z przodu i styłu?

witam chciałbym usłyszeć wasza opinie na temat przerabiania lamp w taunusie na okrągłe "pzrzód i tył" jak myślicie warto! czy to poprawi jego wygląd zewnętrzny czy poprostu zostawić orginalne. pozdrawiam 3majcie się

Ślęzi / 2005-12-11 08:47:40 /


zależy o którym modelu mówisz? P7a/b? mk1? mk2/3?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-11 09:27:32 /


sorry ale jeżeli mówisz o Twoim taunusoe z profilu......to jemu pomoże tylko jedna rzecz...jak pozdejmujess te wieśniackie zderzaki...graficzki, czy ptasie kupy rozmyte po boku, atrapa wroci do normy, zniknie spojler....to moze cośz niego będzie :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 09:43:53 /


witaj!!! mam na myśli mkIII!
P.S. widziałem przed chwilą twoje zdjęcie na stronie widze że też lubisz "długie brudki" jak ja ciekawe kto ma dł€ższą haha 3 maj się

Ślęzi / 2005-12-11 09:45:59 /


buahhaha :D jak juz o bródkach to jakies 2 miechy temu musiałem zgolić bo na rowerze mialem mała akcje i wyrwało mi miecho do kości z brody hehe ale spoko będzie dluga :D <hahaha> Pozdro

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 09:48:15 /


co do brudki to akurat było nie do ciebie,dzięki za szczerą odpowiedz wiem że ten tauniak wygląda wiesniacko ale ja tych zderzaków i spojlera nie zakładałem,teraz kupiłem drugiego i oczywiście nie bedzie wieśniackich zderzaków czy tam jakiś spojlerów rozważam tylko kwestie okrągłych lamp 3 maj się

Ślęzi / 2005-12-11 09:54:10 /


osobiście, jeśli już przeróbka mk3, to założyłbym pojedyńcze okrągłe z przodu... tył bym zostawił w spokoju, ewentualnie pas tylny od mk2 i lampy od mk2?

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-11 10:10:31 /


wielkie dzięki a jakby tak tył zostawić w spokoju a zprzodu podwujne okrągłe?
tylko jaka maskownica na te lampy ?

Ślęzi / 2005-12-11 10:17:03 /


♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-11 11:17:06 /


ten ostatni ...gdyby mu zdjąć znaczek mustanga....to rewelacja

RAV :) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 13:01:09 /


Tył wiocha - przód - a nie wiem ;-) Taunus to juz stare auto wygląda fajnie juz samo w sobie - można je postawić na fajnych felgach żeby wyglądało bardziej sportowo i już wystarcza ... te wszystkie modyfikacje rodem z nowych samochodów zawsze bedą wyglądać śmiesznie i burzyć linie ....

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-11 14:56:37 /


zgodze sięz taunusem trzeba uważać a szczegolnie MKIII bo ma coś ładnego jeszcze z lini ale tez ma już sporo z uwczesncyh wynalazków typu kadett D. osobićie orginalna dokładka na przód, okragle halogeny, ładne koła i to wystarcza.

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 15:01:27 /


Tauniaka bardzo latwo zepsuc ...
A okragle swiatla to juz porazka. Nigdy nie bedzie z tego mustanga ... raczej jakies marne skrzyzowanie z beemwu.

generalnie coby sie w taunie nie zmianilo, po za zestawem dodatkow oryginalnych ... moana otrzec sie o wioche ...

amator liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 17:00:41 /


ważne by dla własciciela się podobało:), z przodu to raczej kwadratowe podwójne światełka a z tyłu raczej coś mniejszego...

Krzych33 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 17:20:44 /


Faktycznie, mimo ze ogolnie ten czarny z podwojnymi okraglymi z przodu zle nie wyglada, to podjezdza okrutnie bawarą :(

Ale wiadomo - kwestia gustu. Wlasciciel nie powinien robic auta pod 'publike' tylko dla siebie, bo to on bedzie nim jezdzil i jemu ma sie podobac.

Co do okraglych lamp, niech ktos wrzuci jeszcze fotke FT mkII Studenta z pojedynczymi okraglymi - tez go nikt nie zjopal za te reflektory bo przerobka jest zrobiona z glowa i wiejskim tuningiem bardzo nie podjezdza.

Mysza liil (EM) / 2005-12-11 17:29:15 /


a może kup sobie od razu Fiata? będziesz miał mniej roboty z przeróbką :)
pozdro

Pablo Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-11 17:56:59 /


a tył to tylko lamki jak w dziobie ideał elegancji....

Krzych33 Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 18:00:30 /


No właśnie tez pomyślałem odrazu a tauniaku studenta, więc fote zapodaje mam nadzieje że sie nieobrazi;)na wiejski tjuning to to niewyglada;)

Wszystko zależy od właściciela, tauniaka mozna łatwo zepsuć, ale mozna go tez troche poprawic co niejest juz takie łatwe;)

A moze niekoniecznie okrągłe a delikatnie skośne:D(żart:)) Gryziu niemogłem sie powstrzymac i zgjęcie blusmobila w wczesnej fazie zepsucia zapodaje:))

Takrze podsumowujac przod jak juz to styl studenta, tyl mk2, ale wszystko zalezy od drajwera coby zadowolony byl czym sie wozi;)

zuq Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 18:12:05 /


Ten jest debeściak :-)



Kwadraciaki do mk3 ?????? A feeeeeeeeeeee

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-11 19:46:28 /


W linii przodu Tauniaka najważniejszy jest ten pochylony w przód hm.... przód :)

Zmieniając coś można łątwo to popsuć. Ten turecki wynalazek to własnie przykład zepsucia, z kwadratowymi reflektorami na fotce od Mika nawet nie jest zły ale czuć coś golfami z niemiec, ujdzie.
Bez bicia przyznam się, że patrząc na miniaturkę fotki tego zielonego pomyslałem "po co ktoś wrzucił tu zdjęcie Mustanga, przecież to o Taunusach..." :)

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 22:32:15 /


W sumie to jest niebieski... od zuq.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 22:33:16 /


Tu mamy przykłąd jak można zwieśniaczyć MKIII ....buahhahah no powstryzmać sie nie moglem :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-11 22:51:19 /


Hehe a co tu jest zwieśniaczone?
Brakuje tylko zderzaka.
Skun przecież to twój Taun.A przynajmniej był.
Ciemne kierunki jeszcze tak nie odstraszają.

Maroo Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-12 19:34:00 /


hehe no żartuje przecierz :D sasas tak go zrobiłem i tak mi sie podobał :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-13 00:20:27 /


a czy uwarzacie że Capri podjerzdza Polonezam?Capri wkońcu też ma okrągłe lampy i wygląda zajębiście,to co jak włoże okrągłe lampy do taunusa to go zwiesniacze?
on ma poprostu wyglądać na starego furacza i tyle Pozdro

Ślęzi / 2005-12-13 20:18:49 /


czyli z prosokątnymi wygląda na "nowoczesnego furacza" ??

może karbidowe załóż :-)))))))

jak już masz podwójne okrągłe to zostaw - jak chcesz przerobić oryginał to daj sobie spokój...

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-13 20:38:12 /


Jak już przerobisz te lampy na okrągłe, to dodaj "badlooka", CD-ROM na lusterko i neony. Bedzie ładnie. Naprawdę. Aha, i dwa żółte pasy przez nadwozie. Wiesz, wiecej mocy...

Ramboost Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-16 19:04:27 /