logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » cieknie..

cieknie..

KTO MI DORADZI CO WSADZIC ZASTEPCZEGO DO MECHANIZMU WYCIERACZKI PRZEDNIEJ,PONIEWAŻ STARY MECHANIZM JUZ JEST WYTARTY I WODA CIEKNIE MI DO ŚRODKA.PRÓBOWAŁEM ZE SKOD,ALE TROCHE NIE PASUJE...
B@rtek

m.i.c.r.o.n. / 2002-11-14 08:55:10 /


najlepiej znalezc sobie drugi mechanizm ktory mial mniejszy przebieg
ja jestem mocno przeciwny wymianie oryginalnych elementow na takie wynalazki z fiata czy skody, co innego usprawnienia i dodatki, ale taka podstawowa rzecz jak mechanizm wycieraczek powinna zostac od Capri a nie skody
tych metalowych elementow nie moge zalatwic, ale niektore plastikowe tulejki i uszczelnienia tak, napisz na priva

zazwyczaj jednak mechanizmy te sa juz tak zuzyte ze plastikowych tulejek prowadzacych juz nie ma i wycieraja sie metalowe czesci

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-14 12:45:13 /


Bartek, mam caly mechanizm wycieraczek (nigdzie nie cieknie). Jedyny problem to to ,ze wycieraczki cholernie wolno chodza, najwyzej bys sobie przelozyl swoj silniczek. Jak cos to zadzwon albo wpadnij do mnie jakos.

Gacu Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-14 12:55:10 /


moje wycieradla tez wolno chodza
jaki moze byc powod??

Maciasek_3M / 2002-11-14 12:58:47 /


slaby silniczek albo taki brud na szybie ze tarcie znacznie wplywa na szybkosc wycieraczek :)

segal Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-14 13:01:31 /


niestety silniczki wycieraczek jak sa stare i wysluzone to wolno chodza, raczej nic na to nie poradzisz
jeszcze gorzej jest jak przychodzi mroz

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-14 13:03:48 /


to moze dac silniczek do regenarancji??
a szyba wcale nie jest brudna - Segal ty zlosnico no chyba ze to przebrany Coke??

Maciasek_3M / 2002-11-14 13:06:03 /


z regeneracją może być problem... bo w silniczku głównie słabnie magnes a jego nie zregenerujesz....

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-14 13:21:32 /


A ja swoj "zregenerowalem". Mialem tez taki problem, ze wycieraczki potrzebowaly 15 minut, zeby sie "rozgrzac", i nabrac ledwie satysfakcjonujacej predkosci. Rozmontowalem silnik, wyczyscilem, usunalem stary smar z obudowy przekladni, napakowalem nowego, nasmarowalem sworznie i przepusty, i zaczelo dzialac znosnie.

Michał Konieczny Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-14 13:35:06 /


a mi zapieprzają strasznie szybko :) ja dla mnie to na pierwszym biegu nawet za szybko .

spawn Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-14 16:49:01 /


dzieki wszystkim!
Co do wycieraczek to chyba do Kuby podskocze,bo mam najbliżej.Natomiast jesli chodzi o zawrotną prętkość w wycieraniu to u mnie dominuje tylnia wycieraczka..
Z zegarkiem w ręku:46,3s na jeden cykl wytarcia t.szyby wraz z powrotem:)

Pozdrawiam!!!!!!!

m.i.c.r.o.n. / 2002-11-15 08:22:10 /