logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » odrzuty » Granada mkI z Wrocławia

Granada mkI z Wrocławia

Wciąż sobie przypominam Grandzie mkI 2,6 która na początku 2002 roku była do kupienia we Wrocławiu.Auto ktoś ogłaszał w AutoGiełdzie Dolnośląskiej.Była chyba za 1700 zł.Kompletna,4 drzwi,do odrestaurowania.Sprzedający twierdził że stoi jeszcze u poprzedniego właściciela gdyż zrezygnował z tego auta ponieważ kupił jakiegos starego Mercedesa do remontu.Czy ktos z kolegów może kupił tę Granade lub zna jej losy.Mam nadzieje że nie skończyła jako wsad do pieca hutniczego.

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-17 11:52:23 /


Mój kolega Tomek, miał we Wrocku granadę mk1 sedana 4d, i kupił starego Mercedesa do remontu... z tego co pamiętam, to Granada stała cały czas w Szukalicach pod Wrocławiem i tam została pocięta na żylety.
Pozdro

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-17 19:13:00 /


no comments :(

Murmur vel Magman Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-17 21:59:25 /


była też taka jedna na osiedlu Sobieskiego - srebrna, 4d, wersja XL, z alufelgami, stała nieruszana z rok, ale była dosyć zadbana (szczególnie w środku) więc myślałem że właściciel będzie ją restaurował.
Niestety, w lipcu 2004 wylądowała rozbebeszona na pobliskim złomie. Mam fotki z tego złomu ale są zbyt drastyczne aby je pokazać w tym miejscu...
morał z tego taki że trzeba się spieszyć z nabywaniem starych fordów. Tak szybko odchodzą.... :(((

zygzak_wFe Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-23 15:41:48 /