logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » elektryka » POMOCYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!

POMOCYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!

Witam wszystkich szczesliwych posiadaczy opatetowanej przerobki instalacji.
Mianowicie chodzi mi o przerobienie wtyczek do przelacznikow i wlacznikow swiatel, wycieraczek itp w konsoli auta w instalacji z silnika 20 DOHC EFI do FORDA CAPRI Mk1. bardzo prosze o pomoc bo moj elektryk bez schematu nie ruszy o ile taki w ogole istnieje pozdrawiam.

Saksofon / 2005-12-28 22:21:34 /


oj coś miesza twój elektryk. dohc ma wiązkę do silnika.. i ona nie ma nic wspólnego ze światłąmi czy przełącznnikami. instalacja elektryczna swiateł powinna zostać orginalna od capri. a tylko silnik trzeba obudować nową wiązką.
schemat wiązki silnika do znalezienia na ftpie capri. wystarczy poszukać.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-28 22:52:48 /


Czy was z mechanikiem aby nie po...o?? Co ma piernik do wiatraka?? Zostaw wlaczniki w spokoju, a jak wkladasz silnik DOHC z wtryskiem to z wiazki od scierwa czu skorupy wyciagnijcie tylko wiazke silnika. Jak nie ruszy bez schematu to zmien elektryka. PZDR

Mysza liil (EM) / 2005-12-28 22:53:24 /


wlaczniki zostawiam w spokoju ale chodzi mi o podlaczenie sie do nich przez instalacje z tego silnika bo ze starej nie pozostalo kapletnie nic i co wy na to?

Saksofon / 2005-12-28 23:03:45 /


Wiazka od scorpio czy sierry ma 3 razy za duzo kabli... Zamotacie tak, ze nic nie bedzie dzialac a w kablach sie nikt nie polapie ;P Zalatw oryginalna od capri i doloz oryginalna od silnika.

Mysza liil (EM) / 2005-12-28 23:11:08 /


Tak z doświadczenia powiem, że od elektryków byle dalej... albo to takie dla nich trudne, albo im się nie chce... ale ciężko znaleźć takiego co zrobi to dobrze i szybko. Najlepiej sam poczytaj schemat od Trójkąta i sam to złóż :) to nie trudne.

Piotrek PCK / 2005-12-28 23:36:05 /


braaaaaawooooooooooooo

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-29 00:01:52 /


no i świetny tytuł - od razu wiadomo o co chodzi ;]

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-29 00:07:08 /


tak świetny tytuł - odrazu wiadomo, że nie wiadomo o co chodzi w wątku !!!!!!!

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-29 01:08:34 /


A ja nie tylko z tytułu, ale i z opisu nic nie obczajam :(
Co Ty chcesz z czym łączyć??
Silnik z przełącznikiem wycieraczek, świateł, kierunkowskazów, czy może chcesz suwakiem od ogrzewania zmieniać fazy rozrządu??
A może pokrętło od przyciemniania oświetlenia kokpitu ma sterować kątem wyprzedzena zapłonu w tym silniku, a klakson uruchamiać instalację podtlenku?
Ech... zagwostka :)

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2005-12-29 12:28:47 /


:D:D:D:D "suwakiem od ogrzewania zmieniać fazy rozrządu" - a to się uśmiałem :D:D:D:D

babejsza Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-29 12:39:35 /


Nie znasz sie, suwakiem od ogrzewania przyspieszasz zaplon.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-29 20:33:32 /


Ale macie radoche co? widze ze na co niektorych pomoc nie mazna liczyc bo pojecie maja takie jak moje ale na szczescie sa tacy co potrafia czytac szyfry za co serdeczne dzieki i sory za to zamieszanie i mam jeszcze jedna prozbe jak byscie wiedzieli kto moze miec taka instalacje do opchniecia bede bardzo wdzieczny pozdrawiam

Saksofon / 2005-12-29 21:36:58 /