logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » SYLWESTER na południu

SYLWESTER na południu

Siemka mam pytanie do ludzi z doliny kłodzkiej i okolic...wybieram sie tam z moja kobietą troche na dziko ...beż żadnych miejsc zarezerrwowanbych.... i mam pytanie czy ktoś z "tubylców" wie gdzie takowe można znaleśc.... okolice Lądka, Miedzygórza....Czarnej góry były by the best pozdrawiam!!!

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-29 15:17:12 /


10 minut przed polnoca wejdzcie do schroniska na Sniezniku, opowiedzcie cos o mrozie i ze goni was Yeti i nie ma bata, musza was przyjac ;-)

Gory Sowie niedaleko, tam znam pare adresow

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-29 20:38:45 /


Poprzeglądaj stronę http://www.sudety.info.pl i dzwoń do ludzi.
Bardzo mała szansa, że coś znajdziesz, ale może...?

Tak się składa, że tu właśnie mieszkam, a nawet moi rodzice prowadzą gospodarstwo agroturystyczne i miejsca na Sylwestra są rezerwowane dwa lata wcześniej. Z tego co wiem, u innych kwaterodawców jest podobnie. Można liczyć jedynie na to, że ktoś zrezygnował.

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-30 12:46:18 /


Przypominam okolice Lądka... Bylem tam 3 razy. 2 razy w zime. To byl rok 78 i 79. Do tej pory lezy trojkat z gerbem Lądka!!!

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2005-12-30 14:48:32 /


oki wszystko sie udało :D pojechaliśmy na dziki pierwsza noc a aucie bo zlądowaliśmy ok 3 w nocy...śniegu masa albi i dwie masy...nastepnego dnia nocleg juz po godzinie szukania :D i to 400m od osrodka narciarskiego czarna góra :D Pozdro !! Szcześcliwego nowego roku :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 13:34:47 /


No Skun, jeśli 400m od ośrodka Czarna Góra, to ja tam prawie co noc przez cały okres świąteczno-sylwestrowy wprawiałem się w jeździe poślizgami.
Jeśli późnym wieczorem albo w nocy chodziliście na spacerki, to bardzo możliwe, że mijała Was srebrna Sierra, jadąca "nieco" szybciej niż ustawa przewiduje :)

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 17:00:52 /


no dokladnie w strone stronia ślaskiego.... troche wyżej od pensjonatu oleńka ........scierki nie widzialem ...ale buahha za to podobne manewry tam uskutecznialem :D czym innym coprawda i nie tylnio napedowym ..plastikiem mojej kobiuety ale zadziwiajaco pieknie bokami śmigał a tam teren był idealny do tego :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 20:56:06 /


no i droga nad osrodkiem ta do Idzikowa pełna poezja smaku i aromatu jeżeli chodzi o poślizgi :D .....zakrety o 180 stopni ze sniegowymi bandami...mniami super bylo :D ale najlepiej jak juz po 16 tej ludzie sie rozjadą i widac po światłach czy coś nie jedzie :D...no i praktyczny brak policji.....widzialem tylko jednego transportera i to raz przy czarnej gorze i raz jak w stroniu stał :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 20:59:18 /


Hehe, to moja ulubiona droga. Od Stronia do parkingów przy ośrodku jest super, gdy jest świeży śnieg i jeszcze nie zdążyli go posolić i zebrać. A wyżej to czasem jest taki problem, że śniegu jest po prostu za dużo i jak się pod górę zbytnio zwolni, to może być problem z ponownym rozpędzeniem się.
A co do policji, to nie trzeba się jej obawiać, nawet szalejąc po skrzyżowaniach w MONITOROWANYM Stroniu Śląskim. Czasem się zaczają przy wjeździe do Lądka i przy wjeździe do Stronia, ale to tylko rutynowe kontrole (dokumenty, bagażnik). Mają oznakowanego Lanosa, Transportera T4 i Terrano II, oraz nieoznakowaną ciemnogranatową Fabię sedan DKL Y008 :D Sami swoi. Czaaasem przyjadą z drogówki z Kłodzka, ale raczej nigdy nie ustawiają się na bocznych drogach, jedynie na drodze 392 od Żelazna do Stronia.
Jakbyś kiedyś był znów w tych stronach, daj znać trochę wcześniej :)

Jan Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 21:25:27 /


napewno jeszcze w tym roku zladuje z 2 razy :D w lutym i w marcu :D ...monitorowanym hmmmm dobrze wiedzieć :D bo na rondzie i skrzyżowaniach fajnie sie bokami latało :D jasne dam znać :D

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 21:29:52 /