logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » tematy prawne » odsetki czy są duże????

odsetki czy są duże????

nie przereestrowałem auta już gdzieś ponad puł roku czy so duże odsetki karne za to i ile????

anndrzej / 2006-01-02 22:17:58 /


1. To jest forum o starych Fordach - nie od porad prawnych.
( Mam nadzieje że chodzi o starego Forda ?)

Najlepiej będzie jeśli spytasz sie w okienku wydziału komunikacji - jeśli miałeś wszystko ok z ubezpieczeniem to wydział komunikacji nie bedzie robił problemów - zawsze można wejść na strone www właściwego Tobie wydziału komunikacji i poszukać telefonu żeby sie zapytać w tej sprawie.

I chyba nie ma odsetek

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 22:25:29 /


jeśli nieopłaciłeś umowy to czekają Cię odsetki ustawowe.. czyli niewielka kwota od 2%wartości umowy, lub brak przy zakupie forda poniżej 1tyś ;]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-02 23:22:56 /


za puł roku so odsetki w liczbie miljon złotych starych.

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-02 23:35:54 /


Wiewior mam nadzieje ze zartujesz, bo mi tez się z przerejestrowaniem od "pul" roku nie spieszy ;/

JoKo 3M_U Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 00:28:12 /


Za nieopłacenie umowy w terminie ostatnio mi w urzędzie dowalili karę 200 zł. Jest to stała opłata, niezależna od tego jak długo spóźnisz się z opłatą. Nie słyszałem o karach za nieprzerejestrowanie. Ważne żeby umowa była opłacona. Jednak radzę zadzwonić do Twojego wydziału komunikacji i urzędu skarbowego i dowiedzieć się dokładnie bo z tego co mi wiadomo to urzędy w różnych miastach różnie interpretują przepisy i w jednym mieście się płaci dwieście a w drugim nie. Jednym słowem jak zwykle chaos

Sachar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 08:29:47 /


Na szczęście stare, tylnonapędowe Fordy kosztują poniżej 1000 PLN ;) Więc nie ma obowiązku zgłaszania i opłacania takiej umowy. A Wydział Komunikacji chyba nie robi jakichś wielkich afer. Albo można sobie kupić auto ponownie.

gryziu liil (EM) Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 08:38:37 /


W Poznaniu trzeba zgłosic umowe w Urzedzie Skarbowym. Wypełnia się krótki formularz przykleja znaczek za 5 pln i gotowe. Ale jednak trzeba iśc do USu bo nie zarejestruje sie auta w magistracie.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 09:16:15 /


To my chyba Dredzioch w jakiś różnych Wydziałach Komunikacji rejestrowaliśmy auto ;)
Bo u mnie wręcz powiedzieli, że ich to nie obchodzi, co i jak z US mam załatwione, a w US na odmiane powiedzieli, że w ogóle nie musiałem przychodzić z moją umową (poniżej 1000zł) do podbicia pieczątką.

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 14:30:06 /


W różnych bo ja w starostwie na Jackowskiego::):):):) i tam musi być umowa podbita przez US.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-03 21:30:36 /