logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zloty » WOŚP 08.01.2006 Niepołomice k/Krakowa

WOŚP 08.01.2006 Niepołomice k/Krakowa

Witam.
Po raz drugi już zapraszam Was na zlot/spotkanie/akcję[niepotrzebne skreslić] przy WOŚPie.
Jak pisałem w tytule wszystko bedzie odbywało się w niedzielę 8.01 od ok godz 14 przy zamku w Niepołomicach [tak jak rok temu], plac do ew zabaw będzie najprawdopodobniej ten sam, tylko licze że pokryty śniegiem :]
Koszty - paliwo + serduszko, chyba ze ktos bedize chciał na miejscu jeszcze coś wydawać ;)
Informacje będą na bierząco na youngtimer.pl, tu bede dawał oczywiscie też jakieś ważniejsze, jeśli będą. Póki co prosze o wpisywanie się, na czyją obecnosć moge liczyć ;)
Pozdrawiam.

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-03 22:06:26 /


Podobnie jak w ubiegłym roku - zgłaszam się :)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-04 20:41:11 /


Ponieważ Maćka pochłania już zapewne wir przygotowań w Niepołomicach, pozwolę sobie uzupełnić wątek o kilka news'ów.

Start WOŚP w Niepołomicach przesunął się na 14.30. W wątku na Youngtimer.pl ustalono w wyniku burzy mózgów, że załogi z Kraka i okolic zbierają się w konwój o 13.00 na parkingu pod M1, obok stacji Neste. Stamtąd - wesoły wąż do Niepołomic.
Ustawiamy się pod samym zamkiem i zwabiamy ludzkość widokiem aut ;)
Na zaśnieżonym placu będzie można ponoć polatać bokami, ku uciesze gawiedzi.

Dotychczas lista uczestników powstaje raczej w wątku na Youngtimer.pl, więc nie jest tak, że będzie tylko Beddie i moje Capri ;)
Z tamtejszego forum i "przecieków" wiem, że zapowiadają się:
Bast1
Core^Cap
Jeti
Ramiras
Szecho
Shevretti
Strzała
Unix

Pokażcie swoje Fordy!
Jak wiecie, nie używam na Forum choćby najlżejszych wulgaryzmów.
Ale tym razem sobie pozwolę, w imię wyższych celów: ruszcie dupy!

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-07 19:02:55 /


za jedwabne!

Classmobile / 2006-01-07 23:51:44 /


Classmobile - głupi dowcip. Ale młody wiek Cię usprawiedliwia. Może.

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-08 01:53:10 /


Spojrzałem jeszcze raz i... może omyłkowo odczytałem wczoraj Twój wpis.
Ludzie na Forum czasem dziwne rzeczy piszą, więc łatwo się zapętlić w odbiorze.
A przecież nie użyłeś dużego "J", tylko małego. Wiadomo, o co chodzi.

Dziś przyjechali sami twardziele ;) Ekipa była nieliczna, ale dzielna mimo trzaskającego mrozu. Efekt pozytywny mrozu - czarne i suche drogi. Zero solanki :)
Posłuchaliśmy IRY na żywo, wysiorbaliśmy w knajpce gorącą herbatę i pożarliśmy kebaby, oświadczając pani bufetowej, że wrócimy za rok :)
Na rynku był zlot dużych, czerwonych samochodów... Ktoś słyszał o auto-klubie "STRAŻ"?
Fotoreporterów w ekipie sporo, więc może i foty się znajdą z czasem...

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-08 19:13:21 /


O klubie nie słyszałem, ale widuję dość często takie widoki:

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-14 01:51:25 /