logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » off-topic » Capri na 5GEAR na TVN TURBO:) podobno bedzie drozal:)

Capri na 5GEAR na TVN TURBO:) podobno bedzie drozal:)

Na 5 gear (mam nadzieje ze wczoraj nie pokazali tego odcinka ostatni raz) ta przemila pani ktorej imienia nie pamienta bardzo zachwalala naszych ulubiencow:) szczegolnie mk3. Wspomniala ze capri zaczyna byc autem poszukiwanym przez kolekcjonerow i ze niezle egzemplaze moga kosztowac nawet 15tys funtow:) ja swojego nie oddam za milion (chyba ze sie rozpadnie) ale milo miec swiadomosc ze w naszych stajniach gosci auto poszukiwane przez kolekcjonerow aut:) Dla tych ktorzy traktuja odnawianie swojego Capcia jak inwestycje to bardzo mila perspektywa.

no i oczywiscie babka zachwalala wlasciwosci jezdne i radoche z owej jazdy:) Okazuje sie ze stary fordzik wcale nie jest taki zapomniany jakby moglo sie wydawac.

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-12 09:09:44 /


myślałem że my jesteśmy kolekcjonerami ;)

CRUISER Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-12 09:30:24 /


no dobra jestesmy:P rzecz w tym ze moim glowny wyznacznikiem w kolekcjonowaniu mojego Capri byla kasa(chociaz i tak chcialem Capri - a to ze na niewiele innych aut bylo by mnie stac to juz przypadek), a skoro na Capri maja ochote kolesie ktorzy maja inne priorytety to pozytywnie swiadczy o tym miodzio wypasnym autku:)

dzis o 13:00 bedzie 5gear (dzis to chyba czwartek)

maru Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-12 09:46:36 /


Hehe... Ja swoego nie oddalem za Suzuki-witara 4dr. I idzie po krokach Grani mk1-coupe.

SlavaK Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-12 09:56:05 /


Zapomniałeś dodać że ta miła pani nie mówiła o pierwszym z brzegu capri bo tego to jest jeszcze niemało, tylko o jakiejś specjalnej wersji 2.8i wyprodukowanej w ilości 300 szt.(nie pamiętam jakiej-widziałem wyrywkowo)
więc nie ma się czym podniecać, bo zwykłymi mk3 to walą o ściane dźwigiem dla zabawy i podkreślenia wspaniałego angielskiego humoru w top gear

Pudel / 2006-01-12 20:45:43 /


Pudel, chyba pomyliłeś 2.8i Special z Capri 280, których było zresztą i tak troche więcej. A prezenter nie odkrył ameryki. Jest popyt, więc ceny ida w górę :)

Sowa {3M} Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-12 21:28:28 /


Ja to znawcą capri nie jestem, pisze co usłyszałem od tej pani w tv. Co do wielkości produkcji to moze sie przesłyszałem(może to było 3000? :) ale jedno jest pewne-te 15tyś funtów to cena właśnie za tą mniej spotykaną wersje w idealnym stanie o której mówiła w programie a nie za jakieś tam 1.6 pinto po dwóch dzwonach z dużym fiatem, z trzecim z kolei silnikiem, szóstym lakierem i z fotelami od krajslera vojadzera:)

Pudel / 2006-01-12 22:32:09 /


o Lpg zapomniałeś heh :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-12 23:52:15 /


Dla tych co dobrze nie oglądają strony capri.pl :

http://www.capri.pl/services/page.php?id=41b379b34957d

Konrad Szyperski Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-13 22:52:39 /


Dałbym głowę, że to video było już na FTP strony, ale nie mogę się teraz tego doszukać. Gdzieś to już oglądałem po angielsku, na 99% pewien jestem że ciągłem to stąd.

Wojtass Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-13 22:57:13 /


Tak, dobrze Ci sie wydawało - jest na ftp u coke'a. Info w jakims innym wątku.

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-13 23:18:02 /