logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » Ślad po lusterku wstecznym

Ślad po lusterku wstecznym

Witam, mam Granade przed FL (z lusterkiem wstecznym na suficie) przyszło mi zmienić szybkę czołową, ale nowa ma ślad po lusterku - czarny ochydny prostokąt (pochodzi z późniejszej granady) niby szczegół, ale denerwuje jak wrzód na dupie. Ktoś wie jak się go pozbyć??? Próbowałem chyba wszystkiego - rozpuszczalnik, zapalniczka, preparat do usuwania powłok lakierniczych, paznokieć. NIC GO NIE CHCE USUNĄĆ, A MI PRZESZKADZA :) pomóżcie ;]

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-15 21:18:40 /


żyletka, nitro

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-15 22:22:06 /


spróbuj "Zmywacz starych powłok lakierniczych" taka biała galereta za parę złotych w każdym sklepie chemicznym z farbami itp. Ta galareta zżera wszystko, więc może i z tym przereaguje

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-15 22:34:36 /


a mi się coś wydaje ze jest to niedousunięcia.. to jest wtopione w szkło. jest to specjalna powłoka do której dobrze trzyma się klej.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-15 22:47:26 /


To co Ci mówiłem arek.....płyn firmy 3M lub Oracal lub też Avery... do usówania kleju....daje rade....i tu chyba tez powinno być oki !

SKUN_3M Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-16 00:27:45 /


Tym zmywaczem do powłok lakierniczych już próbowałem, nie dało rady ;] zobaczę co to za skunowy 3M :)

Arek 3M Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-16 08:42:24 /