logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » zawieszenie » 13-tki ATS-a

13-tki ATS-a

Witam!
Przymierzam się do odnowienia felg - czy sądzicie, że przy okacji jak już zdejmę z nich lekier to uda się spolerować aluminium tak, aby wyglądały chromy? Potem zamierzam je polakierować bezbarwnym lakierem i myślę, że mogłoby być git. Niektórzy producenci wypuszczają takie nowe frlgi polerowane i u nich to działa...
Może ktoś już to zrobił?
Czekam na Wasze opinie.

lutek / 2002-11-17 15:38:30 /


wiem ze ktos tak robil i podobno wyglada to GITES!!
chyba Capri Maciasek widzial to chyba na zywo bo cos wspominal
proponuje dobrze przejrzec niemieckie magazyny "DRIVE" tam chyba bylo cos takiego

Ja sa sie przymierzam na wiosne do polerki:)
Wienc Lutek powodzenia jak Ci sie uda to pujde w twoje slady a jak spier...lisz to zostawiam takie jak sa:)
pozdro

Hoover 3M / 2002-11-17 15:57:05 /


ja teżchcę polerować alusy, ale nie mam pewności, czy lakierek się będzie trzymał lusrzanej powierzchni....

ADRIANna44 Dokładna lokalizacja na mapie / 2002-11-17 18:32:30 /


Lakierek się trzyma na 100%! Są przecież felgi z polerowanymi rantami i właśnie te ranty są pomalowane potem bezbarwnym! Wiem, bo mam takie felgi z polerowanymi rantami.

lutek / 2002-11-17 21:40:46 /


felgi polerowane niezaleznie czy lakierowane potem bezbarwnym czy nie wymagaja szczegolnej troski i mycia ale efekt tez jest szczegolny...:):)

Bartek128 / 2002-11-17 21:47:26 /


jak malowałem fele proszkowo to gość proponował mi lakier który podobno wyglądał jak polerowane aluminium... miałem inną wizje więc nie skorzystałem ale podobno wychodzi rewelacyjnie tylko trzeba felgi po piaskowaniu trochę spolerować żeby nie miały zby6t nierównej powieżchni...

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-18 08:24:22 /


widzialem ATS w polerce na Capri w katalogu
nie potrafie skomentowac

Maciasek_3M / 2002-11-18 09:17:30 /


Sam robiłem renowacje ATS-sów. Kosztowało mnie to 3 dni na felge plus lakierka.
Jak wygladaja po dwóch latach widać na zdjeciach mojego MK III. Jest taki specjalny siuwax do zdejmowania starego lakieru (kupujesz go w sklepie z farbami ale nie pamietam nazwy), smarujesz fele i stary lakier odchodzi. Później zabawa- papierek scierny maczany w wodzie ,pasta automax i ...po paru dniach polerka mechaniczna i lakierowanie.

Miłej zabawy

Kongres Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-11-19 19:44:10 /


jeśli chodzi o polerkę jest jakiś kolo we wrocławiu nie mam namiaru ale gdześ na stronie się ogłaszał robi też polerkę do motorków. Samembym ci odradzał polerowanie to ku......wa tyle roboty, że zapomnij. nie wiem czy dobrze robi ale możesz spróbować.Przy felach polerowanych musisz wziąć poprawke, że mogą się po zimie porobić duże wrzery. Ja natomiast skupiłem się na piaskowaniu i lakierze srebrnym - wyszło ok. za malowanie zapłaciłem 250 + wulkanizator zdjęcie założenie opon i wywarzenie ale było warto

kawasaki / 2002-11-20 00:35:00 /


Lutek!znam gościa który chromuje aluminium!!!!Nie przesłyszaleś sie-Aluminium!!
Jest to jedyny gochu z takim patentem w Polsce.Jest to technologia amerykańska
i polega na nanoszeniu chromu w postaci jakegoś akrylu poprzez pistolet.
Jedynym mankamentem tego wszystkirgo jest fakt,iż cena jest dosyć szokująca
500 pln za metr kwadratowy polożonego chromu...Tak więc przelicz powieszchnie
felg i podziel to przez 500...no i można sie zdziwic..AHa zakladam ,że felgi są
przygotowane do tej"transformacji"-Musisz je spolerować papierem 2500 na mokro i nie może być żadnych rys bo inaczej glanz wyjdzie nie taki jaki ma być>>>
Pozdrowienia:B@rtek

PS:oglądałem twoja bryke...zdradz mi rąbka tajemnicy...jak radzisz sobie podczas ulewnego deszczu???

m.i.c.r.o.n. / 2002-12-13 17:37:38 /


TO ja chyba poswiece te 2 tygodnie (5 felg RS) i sam sobie wypoleruje...

Konrad vel smasher Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2002-12-14 12:17:19 /


Tylko ich na proch nie spoleruj...ha!ha!

m.i.c.r.o.n. / 2002-12-16 22:25:47 /


mam pytanie - do ATS-ek sruby jak do alu czy moga byc zwykłe??

Maciasek_3M / 2003-01-22 11:58:04 /


zawsze slyszalem ze do ATS-ek zwykle sruby i tak mam u siebie
to nie sa fordowskie felgi
do wszystkich fordowskich alu sa sruby z podkladkami

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2003-01-22 13:19:17 /


czy ktos moze to potwierdzic/obalic (hehe "obalić")

Maciasek_3M / 2003-01-22 13:34:43 /


Mam pytanie chciałbym się pozbyc wżerów w swoich krzyżach i niewiem jak i czym to najlepiej zrobić tak żeby wszystko estetycznie wyglądało i przy okazji żeby niewydać majątku bo w tej chwili robie też remont blacharsko lakierniczy

BirdDog Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-06-16 19:04:55 /


Jeśli jesteś w stanie wydać 50 zł/szt., to polecam Auto-Serwis Kijanka w Kielcach - zdaje się, że nie masz bardzo daleko. http://www.opony.kielce.pl/naprawa_felg.php

Rafał L. Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-07-05 17:56:35 /