logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » PCK » Przejazd w orszaku ślubnym w lipcu 2006

Przejazd w orszaku ślubnym w lipcu 2006

Słuchojcie, jest taka sprawa. Moja bliska koleżanka z Akademii Medycznej bierze ślub 14 lipca i naopowiadała swojemu chopowi, że my mamy takie pikne auta. Pojawiła się propozycja, abyśmy towarzyszyli parze od kościoła na Zawadach do Owińsk. Para młoda pojedzie w moim bolidzie, ale pokrywa koszty paliwa wszystkich uczestników i daje jeszcze trunki i przekąski na powrót z Owińsk (kilkanaście km od P-nia). Zanim odpowiem przyszłym małżonkom chciałbym wiedzieć, czy da się to zrobić.
Oczywiście biorę pod uwagę, że to jeszcze jest w ch** czasu, mogą sie rozmyślić, może nastąpić wybuch bomby atomowej, może nas ptasia grypa zabić itp itd i że może PC 2006 odbywać się własnie w tym terminie. Pytanie więc jest takie: biorąc pod uwagę, że nie ma PC 14-16 lipca, wszyscy mamy wolny czas i sprawne auta, czy MY możemy to zrobić? Tak, żeby choć ze 3 auta były w orszaku.
Czasu jest dużo na rozmyślania:)
Wasz oddany:

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 15:27:08 /


Jeżeli do tego czasu moje auto będzie jeździć (a mam nadzieję, że zacznie sporo miesięcy wcześniej jednak ;) ) i nie będę miał jakiś przeszkód typu np. egzaminy, to jeśli o mnie chodzi, to myślę, że nie ma sprawy i mogę do konduktu weselnego dołączyć :)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 15:48:21 /


Monika, Piotr i ja mamy juz wprawę w konwojach weselnych wiec przy w/wym zastrzeżeniach myśle, że nie będzie problemu.
Ja mogę nawet konwojować na wieczór panieński (w ramach treningu oczywiście :P)

ander Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 16:39:01 /


Jak bedzie sprawna i poprawie lekko wyglad bo obecnie jest niewyjściowy to ok.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 16:39:07 /


Najbardziej ogniste capri w Poznaniu będzie :-)

Piotrek PCK / 2006-01-24 17:54:51 /


Czy takie najbardziej ogniste to się okaże w lipcu :P
Nie sądzisz cOke? ;)

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 18:36:16 /


a chuck norris wie ;)

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 18:53:48 /


Kzyho nie martw sie, moge przyjechac Niwka i cie w orszaku holowac ;-)

pmx (wiewior;) Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-24 19:14:50 /


Wypluj te słowa ;)
Ja mam nadzieję już jeździć wtedy od dawna o własnych siłach :P

Kżyho Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 19:50:05 /


jak wyklepie pomaluje złoże to chętnie sie pojawie

Krzysiek_Poznań Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 19:58:10 /


Wy tu gadu gadu o lecie a może by tak przy jakimś zacnym trunku w te zimne dni spotkanie :)

Pankol / 2006-01-24 21:54:04 /


mówisz masz, najbliższy piątek, lajf/fajer klab, ten co zawsze,

cOke Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-24 23:01:43 /


Głos narodu zarządził, że jest to knajpa Live. Amen.
Co do spotkań - Pankol, ty zawsze dużo hałasu narobisz, a później małżeńskiego ciasta nie jesteś w stanie urobić ;) Żartuję... Na poważnie to między 8 a 11 lutego moja szanowna Hrabina pozostawia mnie samego na posiadłości, więc możemy powtórzyć mini-seans. Oby cieplej już było...
Dzięki za odzew w sprawie orszaku.

Hrabia® Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-25 07:54:06 /