logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » nadwozie » jak zmienić kształt grilla?

jak zmienić kształt grilla?

Witam Wszystkich!!
Jestem tu nowy więc wybaczcie ewentualne gafy..
Moje pytanie sprowadza sie do zmian przeprowadzonych na egzemplarzu, który wystawiony jest na allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=81481329


słuchajcie jak mogę zrobić podobnie przerobić grill? mam rozumieć ze bez spawarki i ciecia ani rusz?
Jestem nowicjuszem wiec tak dyrastyczne środki troszke mnie przerażają, ale sami przyznacie ze efekt miły dla oka.

amasiak / 2006-01-25 22:30:57 /


1. na jaką cholere ? auto wygląda przez to śmiesznie - chyba, że o to chodzi ??
2. nie widze żeby tam spawarki użyto
3. grill jest wyżej niż ten dolny wlot, ale to taki szczegół.

4. wystarczy poczekać aż przedni pas skoroduje i dokręcić taką ramke - oczywiście jeśli to ma być funkcjonalne - wtedy obędzie sie bez szlifierki i spawarki :-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-25 22:39:44 /


toż to czysta tragedia !! nat takim "stylingiem" można ubolewać FSM Capri błeheh :P

nOx Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-25 23:01:04 /


w Syrenie taki wlot jaknajbardziej pasował
do Capri... zdecydowanie nie!

♠Zoggon♠ Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-25 23:11:17 /


nie zapominajcie o Warszawie, starym poczciwym Jelczu Ogórku :) chyba stary Żuk też tak miał - ale Capri wygląda beznadziejnie, Caper po to ma te prostokątne dziurki z przodu by one tak zostały :) :) :)
A kiedyś była taka bajka z takim jeżdzącym gadającym samochodzikiem co to z przodu miał większe kółka niż z tyłu i usta w kształcie tego grila, a raczej felgi od roweru odpowiednio rozgiętej ;) - to capri tak wygląda :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-25 23:30:08 /


chloppie po co krzywdzic capri nie rob tego przez to samochod wyglada smiesznie

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 08:40:45 /


Dokładnie, po co krzywdzić?! Ja mam taki 'Mermaid Look' ;) w Capricu i chce go wyprostować, jeśli Ci się tak podoba, to możesz wpaść do mnie i sobie zabrać, a mi oddasz prosty pas. :) Jeszcze Ci piwo postawię.

Flonder Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-26 09:02:38 /


Cóż szczeże to jak mówiłem podoba mi sie ale nichce okaleczyc mojego maleństwa w jakiś beznadziejny sposób(najlepiej wcale nie kaleczyć).
Skoro szanowne grono wypowiada sie w sposób jednoznaczny muszę sie przyznać iz pomysł zaczyna tracic szanse realizacji..ale jak bedzie to jeszcze nie wiem..

Pozd.

amasiak / 2006-01-26 10:20:50 /


powiem szczerze ze nie musisz sie nas sluchac my wyrazamy tylko opinie na dany temat pozytywna lub negatywna a jak zrobisz capri to juz twoja sprawa on musi sie tobie podobac a jezeli tez bedzie sie nam podobal to tez fajnie:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 12:32:46 /


mi sie wydaje, że auta nie należy krzywdzić - i jeśli już coś przerabiać to tak żeby był łatwy powrót do oryginału. Jak to mówią : zepsuć łatwo - naprawić znacznie trudniej.

Pewnie, że nie musisz słuchać tych zamieszczonych opinii - do cichegomk3 : chyba kolega nie zadał wątku po to aby ich nie wysłuchać ?? ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-26 12:49:57 /


Nie wiem, po co robić coś takiego. Czy oryginalny przód jest brzydki? Chyba, że masz zamiar wrzucić pod maskę jakiegoś 300-konnego coswortha, a z przodu załadować mu wielki intercooler. A te wargi od syreny pasują tutaj, jak świński ryj u rottweilera (nie obrażając syreniarzy).

Pzdr

rwd Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 13:39:15 /


A mi sie podoba:):):) Cały jest ładnie przerobiony. Ma swój styl.

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-26 13:41:33 /


w planach jest 2,9 efi ale bez jakichs cudów na masce.. daleka droga jeszcze przedemna wiec spoko, całą KONSTRUKTYWNĄ krytykę przyjmuję z wielkimi podziękowaniami.
Trzymajcie się ciepło..

amasiak / 2006-01-26 13:47:49 /


Jestem na tyle stary,że miałem kilka syrenek,to jest poprostu grill od Syreny

kejpi Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 13:52:03 /


jaki watek????? mikeb4?????? ja wasze opinie wyslucham na zlocie jak wyremontuje swoje capri:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 14:03:44 /


nie zmieniaj pasa przedniego w Capri, szkoda go, a jak znajdziesz tanio w dobrym stanie chromowan ramkę wlotu powietrza od Syreny to pisz do mnie ;)

Beddie Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 17:30:34 /


Najlepiej wie jak zmienić kształt grilla bobik:):):):):):) Zaprezentował u Cartmana na imprezie:):):):):)

dred Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-26 17:43:17 /


Amasiak - myślę, że w przypadku pokazanego przez Ciebie egzemplarza świetnie sprawdza się zasada: "czasem mniej znaczy więcej". Facet chciał czegoś nietuzinkowego (jakby samo Capri nie wystarczyło...), a moim zdaniem wyszło śmiesznie. Kombinacja felg z wydechami progowymi mogła spokojnie wystarczyć.
No, może jeszcze jakieś ciekawe malowanie, ale nie to "coś" ;)

Strzała Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 18:39:07 /


No mi też się nie podoba zresztą gdzie tu grill przerobiony??wygląda to tragicznie jak dla mnie...przedmówcy mają rację łatwiej zepsuć niż naprawić więc lepiej pomyśleć 3 razy zanim zacznie się coś zmieniać w samochodzie, bo powrót do oryginału może być drogą przez mękę...

Lesioo Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 19:39:08 /


felgi i wydechy ma ladne :) sam bym chcial takie:)

cichymk Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-26 20:00:03 /


ja bym nie chciał nawet za dopłatą ;-)

MikeB4 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-27 00:43:33 /


tak mnie troche tkneło i doszedłem do pewnego nowego pytania, niepodoba Wam się bo z syrenki, czy tak poprostu?moze by tak minimum uzasadnienia?
pozdr dla wszystkich

amasiak / 2006-01-27 10:03:54 /


niepodoba się bo niepasuje do capri, :) capri ma zupełnie inną linie, ten grill pasuje do obłej syrenki i tam jego miejsce :]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-27 10:50:43 /


Odpowiadajac na pytanie wątku - wystarczy zaj....ac w drzewo

Mysza liil (EM) / 2006-01-27 11:21:50 /


Nie podoba się - bo wygląda jak >>> cytat z filmu (nie odbieraj tego personalnie) - brązowe na zielonym czyli jak gówno w lesie :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-27 12:27:55 /


Gdyby to Capri miało normalny ryjek to by już dawno zostało sprzedane a tak szwęda się po allegro i u nas na stronie od ponad roku... i nikt go z takim ryjem nie kupi :)

Shadow Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-27 12:30:38 /


mi przypomina wyraz twarzy podczas wykonywania pewnej czynności ;]

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-27 13:14:35 /


Widziałem ten samochód na żywo, gril od Skarpety pasuje jak świni siodło ... nie okaleczajcie wiecej Capri takim czymś !!!

Łysy Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-27 13:41:39 /