logowanie | rejestracja
capri.pl » forum » ogólne » RedCar - rada w sprawie zakupu Capri Mk I - 1974 rok

RedCar - rada w sprawie zakupu Capri Mk I - 1974 rok

Czy ktoś może wie coś więcej w temacie Capri z linka poniżej
link:
http://www.capri.pl/services/ad.php?id=43df0dc5c857c

jutro rano zamierzam go kupić , czyli przelać pieniadze do Pana który go sprzedaje i zrobić z niego 100 % piękne MK I, bo wydaje sie być tego wart.

Jeżeli ktioś coś wie o czym Capri , a co ja powinienem wiedzieć proszę o szybką odpowiedź w temacie.

Pozdro dla starej gwardi.
RedCar

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-31 20:19:55 /


Przesledz watek
http://www.capri.pl/forum/41c45a80146b8#41c6e85e3df08
Jak nadal Ci sie podoba to bierz, jeszcze mozna wyprowadzic go na ladne Capri.

Przemko / 2006-01-31 20:30:41 /


jezeli myslisz ze to Twoja jedyna okazja i szansa sie nie powtórzy to bierz.
Powiem tak ten koles sprzedaje to autko od ok 1.5 roku i nie sprzedał cos to oznacza. Jezeli auto byłoby warte tej ceny to by juz dawno ludzie z capri.pl juz dawno by go sciągneli. Jakies 2-3 miechy temu podobno sprzedał komus, ale gosc mu nie zapłacił 2000zł i podobno sprzedał sama bude za mniej niz 2tys. i pozniej chciał same papiery sprzedac. Powiem tak wez kogos z krakowa którzy siedza w tym temacie pojedz z nimi poogladaj i wtedy podejmij decyzje.

Naturalnie nie chce Ci odradzac ja sam kupiłem swojego w gorsyzm stanie. tzn mniej orginalnym no ale nie za takie pieniadze tylko o wiele mniejsze. Ale skompletowanie czesci orginalnych tez troche mnie kosztowało juz.

Popatrz przemysl i wtedy podejmij decyzje.

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-01-31 20:36:23 /


Witam, Capri powraca do lask :)
nie bralbym go jesli chcesz zrobic ladne Capri
nie jest to zadna szczegolna wersja, ma tylko wspomnienia po wnetrzu, ma nieoryginalny silnik, jedynie z zewnatrz troche wyglada na warty odbudowy
ale niewiele kosztuje , wszystko zalezy od mozliwosci

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-31 20:41:01 /


Auto stoi pod Wieliczką . Sam chciałem go oglądnąć , ale mi przeszło.

marian212 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-31 20:47:27 /


Gosc sciemnia, przejrzalem ogloszenie I :
-napisal ze stal w garzu.......? a co robi ta ,nieco wyzsza:-) niZ wokól samochodu trawa w zarysie caprika?!!...ojjj jednak stal na dworze/polu!
-napisal ze nie zejdzie ponizej2tys zl,a dwie linijki nizej jest cena jak byk 1500zl :-)
-napisal ze tapicerka i blacha w "b.dobrym stanie" ups, chyba gosc zartuje..

Ale ogólnie jest to ladny facelifting,tylko cena jakby hmmmm,nieadekwatna !

Sebastian NW / 2006-01-31 20:55:24 /


RedCar jak miło widzieć spowrotem :) tymbardziej jeśli chcesz znów kupić starego fordzika :)
trochę mi brakuje zlotów w Janowcu i Kazimierzu. mam nadzieje ze jeszcze coś zorganizujesz.

Trójkąt Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-01-31 21:06:19 /


Adrian_c tak się składa że Red Car miał już do czynienia z capri mk1, i to raczej do niego można było by się zwrócić o poradę w sprawie capri :)

(choć tych okragłych lamp z tyłu nie wybaczę :)

rozjechany liil Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-01 07:39:29 /


no tak ... nie wiedziałem :(
przepraszam :)

adrian_c Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-01 08:44:20 /


No widze że stara gwardia mnie oamięte cieszy mnie to niesamowicie.

Co do Capri to jetsem w fazie ostatecznych rozmów odnośnie ceny.
poprosze jeszce o kilkanascie zdjec i wtedy zadecyduje.

Tym razem mam zamiar zrobic oryginał , tylko że silnik z aerostara 3,0.
Po zatym będzie oryginalny.

Wydaje się że ten jest tego wart, z zewnątrz wygląda na niezły kawałek samochodu , plastikowe błotniki mnie zastanawiają bo w oryginale takich nie było.

Odpowiem na dniach co dalej.

Dziękuje za wszystkie sugestie i rady.

RedCar - wracam do klubu musze mieć Capri bo ono jest jak narkotyk wczesniej czy pozniej do niego wrócisz.

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-01 10:52:15 /


Przemko dzięki serdecze za podesłanie tego wątku , zdjęcia z dolu tego wątku pokazują jego drugie oblicze.

Walony od strona kierowcy i to nieżle , progi są ze szpachlówki lepione a po zdjęciach podłogi i progu widac ze nie był on rzetelnie wyklepany , cale drzwi na moje oko są ulepione , tak samo błotnik.

Wiem znam sie na tym widze że nie jest to jednak to czego szukałem więc szukam dalej.

RedCar - dzięki Przemo raz jeszce.

RedCar Dokładna lokalizacja na mapie / 2006-02-01 11:00:19 /


RedCar, nie sugeruj sie tym co mowi wlasciciel
oryginalne plastikowe blotniki byly tylko w torowych RS i wygladaly nieco inaczej :)
cala reszta plastikow to podrobki
ten samochod nadaje sie do ulepienia sredniej jakosci szczepa, na czesci lub pomnik, nie bardzo do doprowadzania do oryginalu, oczywiscie wszystko sie da ale jak mowia ubezpieczalnie jest to ekonomicznie nieuzasadnione :)

camaro Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-01 11:50:11 /


nie chce źle powiedzieć ale jak kupiłem mojego ktoś z krakowa chciał mi opchnąć papiery. to może być ten gość.
a samo autko już kilkakrotnie przewijało się przez allegro.


ale jezeli byś go kupił a we wnętrzu byłby silnik 1.7 v4 ( tak jak sprzedający obiecuje )to daj znać - widzę że i tak masz inne plany co do silnika

wąski77 Dokładna lokalizacja na mapie Członek Stowarzyszenia capri.pl / 2006-02-01 19:07:00 /


spoko, w miare mozliwosci sluze pomoca, po to tu jestesmy...

Przemko / 2006-02-01 21:22:16 /